İçeriğe Yönlendir

Explorer Makas

Bülent Koç

Recommended Posts

Bülent Koç

aracı 2 inch kadar yükselteceğim, 31x11,5x15 takılabiliyormuş sonrasında, biraz görüntüyü doldurur diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Bülent Koç

shackle_dims_01a.gif

yarın atölyede yapacağım bu parçayı kromdan, makasları söktürüp askı rotları ve amortisörlerle beraber takacağım ama ön taraf nasıl olacak sadece get yeterli mi onu inceliyorum ya da daha farklı bir sistem var mı diye...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

yarın atölyede yapacağım bu parçayı kromdan, makasları söktürüp askı rotları ve amortisörlerle beraber takacağım ama ön taraf nasıl olacak sadece get yeterli mi onu inceliyorum ya da daha farklı bir sistem var mı diye...

On taraf icin torsiyondan yapilabiliyor deniyor ama ayrintisini bilemem tabi. Hakan Tarimin aracinda hic yoktan torsiyondan kaldirimis fotosu vardi. o yukseklik bile gayet iyi sanki. extra bisey yapmamis.
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

aracı 2 inch kadar yükselteceğim, 31x11,5x15 takılabiliyormuş sonrasında, biraz görüntüyü doldurur diye düşünüyorum...

Jantı ofsetli alın ve bir deneyin.

Yorum bağlantısı
Bülent Koç

torsiyondan ayar konusuyla alakalı yerli yabancı kaynak önerecek olan var mı acaba ya da anlatabilecek?

Yorum bağlantısı
Ümit Bilir

Ölçülere bakar yazarım şu an aklımda değil 235 75 15 di sanırım

Yorum bağlantısı
Bülent Koç

sanki daha büyük gibi, jantların offsetine de bakarsanız sevinirim, aklınızdaki rakam nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Emre Olgum

Burada yalan konusmaya gerek yok benim olculerim orjinal245_75_16 idi ben 275-50-19 yaptim zaten konforu cok az olan aracimiz daha da kotu oldu bence hic bozmayin

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Koç

bu gıcırtılar öldürecek beni :) makaslarda ne gibi bakım işlemi yapılıyor ve de bu ses geçiyor mu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...