İçeriğe Yönlendir

Meslektaşlarımın Gününü Kutlarım

Halis Parlak

Recommended Posts

Halis Parlak

Şehit öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.Halihazırda savaşın gölgesinde görev yapan,atanmış ve atama bekleyen,bu mesleği en güzel şekilde ifa edip emekli olmuş ve forum üyesi tüm meslektaşlarımın bu özel gününü tebrik ediyorum.

• Beğen 20
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Çift maaş değillerse yoksulluk sınırının altında kalan meslektaşlarımin günü kutlu olsun...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Forumumuzda öğretmenlik mesleğini yapmakta bulunan bütün arkadaşlarımın "Öğretmenler Günü"nü kutlarım. Halis abinin vesilesiyle. . .

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Öğretmenlik mesleklerin en az kazanç getireni, fakat insanı en çok ödüllendirenidir...

Yaşı ufak olan dahil, tüm Öğretmenlerimin ellerinden öperim..

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Şehit öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.Halihazırda savaşın gölgesinde görev yapan,atanmış ve atama bekleyen,bu mesleği en güzel şekilde ifa edip emekli olmuş ve forum üyesi tüm meslektaşlarımın bu özel gününü tebrik ediyorum.

+1 Kutlu olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

Dünyanın en saygın insanları, öğretmenlerimizi, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle kutlarız. :flowers:

Mesleği ne olursa olsun, görevi başında şehit edilen/katledilen tüm kamu görevlilerimizi saygıyla anıyoruz.

Aklımın erdiği ilk günden bugüne hep söylediğim gibi; ilgili yasalar çıkartılmalı ve tüm şehit ailelerinin, özellikle de çocuklarının, eğitim, barınma ve sağlık ihtiyaçlarının tümü ömür boyu devlet tarafından bedelsiz olarak karşılanmalıdır. Hiçbir şehidin annesi, babası, eşi ve çocukları sahipsiz değildir. Türkiye vatandaşıyım diyen herkes bu insanların annesi, babası, kardeşi ya da çocuğudur. Devlet bu insanlar sayesinde ayaktadır ve sadece bu nedenle bile onlara sahip çıkmak zorundadır. Bunun için ÖTV,KDV vs verdiğimiz envayi çeşit vergide ne değişiklik gerekiyorsa hepimiz razı olmalıyız ve eminim öyleyiz.

Ancak bu koruyucu yasalar çıkmadığı müddetçe hem rahat uyumuyorum hem de verdiğim vergileri kesinlikle helal etmiyorum. :angry:

• Beğen 6
Yorum bağlantısı

"Bir harf için 40 yıl köle olunuyorsa, 29 kere 40 yıl kölesiyiz öğretmenin" diye diye büyüdük, köle olunasi kıymetli saygıdeğer öğretmenlerimin ellerinden öpüyorum. Allah hepsine sabır versin, bir bilgiyi bir bildiğini karşı tarafa doğru ve etkili anlatmak ve öğretmek basit is değil. Hepsi özel insanlar.

Yılın bir günü değil her günü hatirlandigi ve kiymetinin bilindiği nice öğretmenler günü dilerim...

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Tüm öğretmenlerimizin gününü bende kutlarım. Yeni nesil sizlerin eseri olacaktır.  :flowers:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Başta beni yetiştiren Annemin ve tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar sevgi ve mutluluklar dilerim. :flowers:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun, büyük küçük demeden hepsinin ellerinden öpüyoruz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Aylar sonra ilk kez bu gün kravat takip takim elbise giydim...çok yakisikliyim bu gün...

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tüm öğretmenlerin ve Anne-Babaların (asıl öğretmen) öğretmenler günü kutlu olsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çok değerli öğretmenlerim; zor ve meşekkatli ama bir o kadar da kutsal bir mesleğiniz var. Allah hepinize kolaylık versin. Gününüz kutlu olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar.Maddi,manevi daha uygar şartlarda yaşamalarını dilerim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

" Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum "  olgunluğunda olamasakta bütün öğretmenlerimizin günü kutlu olsun . Ellerinizden öperim .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...