İçeriğe Yönlendir

Meslektaşlarımın Gününü Kutlarım

Halis Parlak

Recommended Posts

Yazdım yazdım sildim, güzel bir konuya gölge düşürmeye gerek yok sanırım ya da fitilini ateşlemeye. Yine de her şey güzel, bu satırları yazarken öğrencilerimin süprizi için sınıfa çağrıldım, her şeye rağmen seviyorum bu mesleği. 

Tüm meslektaşlarımın, bizi bugünlere getiren başta ilk öğretmenlerimiz anne babalarımızın ve emeği geçen bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Başta eşim olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım. Sizleri seviyoruz. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlu olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. :flowers: :flowers: :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Başta hunili abim ve pek saygıdeğer diğer öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun, bu kutsal meslekte allah gönlünüze göre öğrenciler versin sizlere :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Bu ülkede öğretmen olmak çok zor ve o kadar da kıymetli,Hz Ali ''bana 1 harf öğretnenin 40 yıl kölesi olurum demiş''sizler için herzaman dileğim umarım gün gelir layık oldugunuz değeri görürsünüz.öğretmenler gününüz kutlu olsun....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Tüm öğretmenlerimizin gününü kutlarım,onlar var oldukça bu memleket her zaman ayakta dimdik duracaktır..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sadık abimin sabah gönderdiği fotoğraf çok Anlamlı ve bir o kadar duygusal. Sınıf öğretmeni olmayı çok isterdim :( hele köy öğretmeni :(

2794f9c40f1bce840a1d3d15b8ae3717.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Bir öğretmen eşi olarak, gerçek anlamda değerinizin , kıymetinizin anlaşılır olması ve ülkeye faydalı yurtdaşlar yetiştime ortamı bulmanız dileği ile hepinizi tebrik ediyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş
(düzenlendi)

başta hayatımda çok önemli bir yere sahip olan ilkokul öğretmenim Füsun Öğretmenimin ve forumdaki tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım her zaman mesleğimizi en iyi şekilde icra etmek ümidi ve ile eğitime ve eğiticiye gereken önemi verilmesi temennisi ile...

zcUUJuE.jpg

tarihinde Davut Turmuş tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Öğretmenler gününüzün kutlu olması dileklerimle.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

başta hayatımda çok önemli bir yere sahip olan ilkokul öğretmenim Füsun Öğretmenimin ve forumdaki tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım her zaman mesleğimizi en iyi şekilde icra etmek ümidi ve ile eğitime ve eğiticiye gereken önemi verilmesi temennisi ile...

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Öncelikle Şehit eğitim gönüllülerinin ruhu şad olsun. Öğretmenlerin emeğinin bedeli yok ama hazzıda başka bir meslekte yok. Ögretmenler günümüz kutlu olsun.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum...İyiki varsınız.... :flowers: :flowers:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ben de tüm öğretmenlerimiz ve forumdaki kıymetli meslektaşlarımızın bu anlamlı gününü kutluyorum.

Tüm forumdaşlarımıza kutlama mesajları için teşekkür ediyorum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Sizin de öğretmenler gününüzü kutlayan sizin gibi düşünenleriniz olsun.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Sabır ve özveri aklıma gelen ilk kelimeler, ne çok şey öğrendik hayattan onların sayesinde. Tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kenan Kabalar

Burası öğretmenler odası gibi oldu.  :bravo: Günümüz kutlu olsun.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin
(düzenlendi)

Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere üzerimde emeği bulunan tüm öğretmenlerimin ve forumda bulunan hocalarımın,atanmayı bekleyen öğretmen arkadaşlarımın bu güzel gününü kutluyorum..

Bir sonraki Öğretmenler Günümüzü mesleğimize gereken değerin verildiği bir ortamda kutlamak tek dileğimdir..

tarihinde Sercan Eskin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Günümüzü tebrik eden arkadaşlara teşekkür ediyorum. Meslektaşlarımın günlerini tebrik ediyorum. İşini severek yapan her türlü olumsuzluğa rağmen idealizmini kaybetmeyen arkadaşlarımı kutluyorum. Vakti müsaid olan arkadaşlarımla paylaşmak istedim. Biraz yoğun olacak ama bu iş bunun için güzel ve kutsal..

https://www.youtube.com/watch?v=FcbXDV940eQ

https://www.youtube.com/watch?v=fiqbASqd1Ww

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

Bence öğretmen maaşları çok yüksek olmalı, hekimlerden aşağı olmamalı. Otobüs, dolmuş, uçak, tatil vs. yarı fiyat olmalı. Hayatı çok kolay, kaygısız, stressiz yaşamalı. Buna paralel, puanı çok yüksek olmalı, herkes kazanamamalı. Tıp eczacılık mühendislik vs. öğretmenlikten sonra gelmeli.

Bugünkü özlük haklarımızı koruyabilsek yetecek bize, maaş çok önemli değil bence, fiesta ya biniyoruz yeter. :p  Rotasyon, idareci atmaları,torpil, vs öğrencileri ve öğretmenin motivasyonu bozmakta. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...