İçeriğe Yönlendir

Wordpress Hazır Tema Yardım

Mesut Eyibil
Çözüme git Mehmet Kaya tarafından,

Recommended Posts

Mesut Eyibil

Hosting firması ile görüşün site çok yavaş.

dün yavaşlık sorununu ilettim inceliyorlarmış az önce tekrar mail attım bilgilerimi verdim birde kendileri girip düzenleme fln yapacaklarmış ama bekliyorum bakalım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

dün yavaşlık sorununu ilettim inceliyorlarmış az önce tekrar mail attım bilgilerimi verdim birde kendileri girip düzenleme fln yapacaklarmış ama bekliyorum bakalım.

Şu anda haber yok. Olsa bakacağım hangi sebepten görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Şu anda haber yok. Olsa bakacağım hangi sebepten görünmüyor.

şuanda birçak ayar yapılmış bilmiyorum sizmi yapıyosunuz yoksa hosting firması ama bekliyorum bakalım bir adet haber ekledim ama spor kategorisinde göstermem rağmen hiçbiyerde çıkmadı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

şuanda birçak ayar yapılmış bilmiyorum sizmi yapıyosunuz yoksa hosting firması ama bekliyorum bakalım bir adet haber ekledim ama spor kategorisinde göstermem rağmen hiçbiyerde çıkmadı.

Ben şu an siteye giremiyorum site çoook yavaş.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Ben şu an siteye giremiyorum site çoook yavaş.

ben girebiliyorum şuanda gayet hızlı girdi hemde hosting firması yapmış bi kaç ayar değerler fln baya iyi ama panel sadece yavaş,sitenin kendisi baya hızlı testlerde b aldı.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

evet site kendine gelmiş :)

evet şuanda kategorileri ekliyorum bakalım inş. işe yarar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

evet şuanda kategorileri ekliyorum bakalım inş. işe yarar.

Tema çok güzel olmuş. Ancak site yine yavaşlamış :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Tema çok güzel olmuş. Ancak site yine yavaşlamış :(

Evet teşekkürler, sitede yavaşlık oluyor zaman zaman şuanda fena sayılmaz site testlerinde kabul edilebilir seviyede şuanda, yalnız yine herzaman olduğu gibi bazı sorunlar var halletmeye çalışyıyorum kendimce bakalım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Misafir

Wordpress konusunda biraz derin bilgiye ihtiyacım var, benim wp bilgim sınırlı, wp den iyi anlarım diyenler var mı acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...