İçeriğe Yönlendir

Black Man.. 59 Zz 550..

Anıl Akgül

Recommended Posts

Davuthan Erkılıç

Anıl bey güzel araç güle güle iyi günlerde kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Allah kaza bela vermesin, çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık

Teşekkür ederim Eray ..

Allah tekerlerini düz bastırsın, Maşallah çok güzel... Arabayı aldığın para kadar da sonra harcamışsın gibi:=) Ne kadar Tuttu? 

Teşekkürler .. Valla tek tek hesaplamadım aslında :) Belki de hesaplamak istememişte olabilirim :) Rakam söylemeyeyim de daha devamı ne olacak asıl merak ettiğim o ..

Maşallah.

Sağol Serhat...

bir jant bir arabaya bu kadar mı yakışır?  :nazar:

:) Bende aynı kanıdayım .. Ama en çok 2,5 kasaya yakışıyor :)

Maşallah abi mükemmel.  :wub:  :nazar:

Çok sağol kardeşim ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Maşallah. Fotoğraflara baktıkça hep gözüm farlara takılıyordu :D sürprizi sona sona saklamışsınız :bravo::nazar: Allah kaza bela vermesin.

Sağol Erencim..Aynı şekil benimde senin gibiydi durumum :) Taktık kurtulduk :) Sürprizler bitti mi dersen bak orası süpheli ..

Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın.

Teşekkür ederim .. 

Hayırlı olsun harika olmuş araba kazasız belasız sürüşler.

Çok sağolun hocam..

çok güzel olmuş maşallah :nazar:

kazasız belasız sürüşler dilerim

Teşekkür ederim hocam .. Şimdi farkettim 2 öğretmen ard arda yazmışsınız :)

Maşallah çok güzel olmuş

Teşekkürler Serkan .. Elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum ..

maşallah çok güzel olmuş güle güle kullanın..

Teşekkürler Recep ..

Her aşamayı zevkle okudum Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin... :nazar:

Sağol Sertaç hepimize inşallah.. Her aşaması ile uğraşması da en az okuması kadar zevkli...

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesın sıyahın ayrı bı asil duruşu var

Teşekkürler İlyas .. Siyah gerçekten temizken muhteşem duruyor ..Ard arda 3. siyah arabam..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Vay vay vaaaayyy  :shok:  Kazasız belasız inşallah.Kayıço tek kelimeyle mükemmel,hayırlı uğurlu olsun  :nazar:

Teşekkür ederim eniştee...Daha yeni başlıyoruz ...

Maşallah çok güzel olmuş,kazasız belasız zevkle binmek nasip olsun. :nazar:

Osman abi çok sağol..Binmekten zevk aldığım kesin..Focus gerçekten sürüş kalitesi olarak harika bir araba ...

:nazar: Ellerine, emeklerine sağlık Anıl. Güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin. Ancak ön cam filmi ve kaputtaki kromun folyo kaplanmasını beğenmedim. Ön cam filmine güvenlik nedeniyle karşıyım. Krom kaplama ise tampondaki kromdan dolayı hoşuma gitmedi. Tabiki zevk meselesi, saygı duyarım. :nazar:

Ali hocam teşekkürler ..Ön cam filmim diğer camlardan farklı görüş olarak hiç bir sıkıntısı yok ..Ani bir patlamada da yüze patlamayı önlüyor ..Folyoya gelince zevk meselesi dediğin gibi .. ST tampon gelene kadar böyle idare etsin ..

Araç çok diri çok can yakar bu. El freni kabzesi detayıda süper  :D Yapılanlar çok yerinde şeyler olmuş. Bir kez daha ilk işim jant takmak olsaymış dedim. İmkanlar dahilinde devam etsin yapılanlar  :nazar:  :nazar:

Günerim teşekkürler kardeşim ..En güzel detay el freni kabzası gerçekten de,, Jant arabanın havasını tamamen değiştiriyor tek başına da olsa .. Sendeki nadide ST jantları en kısa zamanda tak bence ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Maşallah kazasız belasız :nazar:  Uygulamalar çok güzel  :good1:

Teşekkürler kardeşim .. Biraz daha yakın olsan ne güzel uygulamalara imza atardık :) Ayna altı led uygulaması gibi mesela ...

Hayırlı uğurlu olsun. Maşallah çok güzel olmuş. Sadece ön cam filmi olmasaydı daha iyi olurdu bencede. Allah kaza bela vermesin. 

Korhan abi çok sağol ..Ön camdaki filmin görüşüme hiç bir zararı yok .Ben arada köye gidip geliyorum hiç aydınlatmasız yolda dahi sorun yaşamıyorum ..Tabi burada farlarında katkısı yadsınamaz..

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Resimlerden birinde arkada koltuğunda oturan tatlı birini mi gördüm en çok o güzel. Nikeljlar dışında yakışmış herşey, lastik seçimini de beğendim.

Abi çok dikkatlisin tebrik ederim .. O herşeyden kıymetli :) Nikelajları ben aldığımda da vardı sökmedim fakat onlara da bir çözüm bulmam lazım yakında arada benimde arada sökesim gelmiyor değil hani ...

Çok güzel olmuş güle güle kullanın

Teşekkürler Tuğrul ...

:nazar:  :bravo: Eline sağlık güzel olmuş iyi günlerde kullan.

Teşekkür ederim abi..

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

ben de diyordum 

bu aracın konusu ne zaman çıkar diye?

güle güle kullan kardeşim

kazasız cezasız sürüşler dilerim

birde ST tampon ve arka difüzör çaktın mı buna tadından yenmez

Çok teşekkürler Altan :) Bi xenonlarda emeğin büyük onun içinde ayrıca çok sağol ..

Bana kalsa ben daha açmazdım konusunu ama bazı kardeşlerim konularında beni dürtünce açayım istedim ..

Bakalım bazı projeleri yavaş yavaş hayata geçiriyorum :) Yakında ...

Anıl abi bize atıfta bulunmuşsun çok duygulandım :) abi arabanın tekerine taş değmez inşallah Allah nazarlardan sakınsın. Devamı gelecek fotoların beklioz burda kalmasın :)

Güzel kalpli kardeşim ne demek ..Duygular karşılıklı .. Çok teşekkür ederim hepimizinkini inşallah.. Sizinkileri bayağı bitirdik birazda ZuZu yla ilgilenmenin zamanı geldi sanırım .. Sabır sabır..

kazasız belasız binmen dileğiyle :nazar:  :bravo:

Teşekkürler Bilal seninkiyle bayağı yakın araçlarımız ..

Süper araç güzel günlerde kullanın..

Sağol Samet beğendiğine sevindim ..

Anıl bey güzel araç güle güle iyi günlerde kullanın

Teşekkürler Davuthan...

:nazar:

Çok sağol Muhammed..

Maşallah çok güzel çalışmalar olmuş :nazar:

İlhan teşekkür ederim .Seninle de fikir alışverişinde bulunmuştuk daha önce .. Yavaş yavaş toparlayacağım bakalım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Anıl harika olmuş her dokunuş, gerçi Altan kardeşimde söylemiş ama acilen ilk iş difüzör ve cift çıkışlı krom eksoz uçları der kaçarım.....

41 X  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onurhan Çelebi

Anıl'ım kocaman bir maşallah. Çok ufak bir değişiklik istiyor arka kısıma ama ne olduğunu tam kestiremedim. Bir de şu kromları sök be..:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Harika ve yerinde dokunuşlar [emoji106] emeğine sağlık abi . Devamını bekliyoruz ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Anıl harika olmuş her dokunuş, gerçi Altan kardeşimde söylemiş ama acilen ilk iş difüzör ve cift çıkışlı krom eksoz uçları der kaçarım.....

41 X  :nazar:

Serhan abi çok teşekkür ederim en acilinden o konuya bir el atacağım şüphen olmasın ;)

:nazar: 41 kere maşallah çok güzel olmuş.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Teşekkürler Öztunç hepimizinkine inşallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Anıl'ım kocaman bir maşallah. Çok ufak bir değişiklik istiyor arka kısıma ama ne olduğunu tam kestiremedim. Bir de şu kromları sök be..:)

Onurhan'ım çok teşekkürler dostum..Şimdi ZuZu nun tabiri caizse totosu açıkta mı kaldı demek istedin :) Ona da bi çare var elbet coming soon..Senin kadar hızlı değilim biliyorsun.. Krom aksesuarlar ben aldığımda da vardı hatta aracı aldığım arkadaş krom plakalık bile takmıştı sökene kadar akla karayı seçtim.. O yüzden pek ellemiyorum ama kaplama olabilir denemek lazım...

Harika ve yerinde dokunuşlar [emoji106] emeğine sağlık abi . Devamını bekliyoruz ;)

Hüseyincim çok sağol yakında elimden geldiğince birşeyler daha var yapılacak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül
(düzenlendi)

Evet Günerim 500 lü olsa iyi 600 küsürdü az bir indirim olmuş sanırım fiyatlarda :) Lastik olarak seçenek çok ama..Fakat şurası kesin taktıktan sonra çıkarmak istemeyeceksin ;)

tarihinde Anıl Akgül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

600 de çok abi petlas düşünüyorum bakalım.

Lastik işi bayağı karışık bir iş aslında.. Kullandığın şartlarda çok önemli alırken.. Ama şu bir gerçek ki petlas fiyat / performans açısından gayet iyi bir lastik ve kullanan arkadaşlar çok memnunlar..

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Çok güzel olmuş. Allah kaza bela vermesin.soktugunuz titanyum jantlari satmayi dusunuyor musunuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Çok güzel olmuş. Allah kaza bela vermesin.soktugunuz titanyum jantlari satmayi dusunuyor musunuz?

Amin öğretmenim teşekkürler.. Jantları değil ama 16 lastikler satılık :)

:nazar: Masallah guzel ve yerinde dokunuslar. Kazasiz Belasiz.

Sağol Onur çok teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Suan kayinbraderdeyim kahvr icmeye geldik, senin yan komsunlarmis :)

Cem ismi taniyo Seni.

İş yerinden mi komşu apartmandan mı ? Soy isim ne ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...