İçeriğe Yönlendir

Far Su Aliyor

Suat YAPICI

Recommended Posts

İşte o akıntılar nemlenmeden kaynaklı.Sen o kapagı komple sök ve biraz dursun bu sıkıntı kısa sürede normale dönmesi gerekiyor.KApagın oldugu yerde eski bir tülbent benzeri bişi ile sar.Aynı sorun tekrar etmez ise çözümü bu şekilde yapacaksın.Yazın kapagı komple kapatırsın ve diger kışa kadar far içine kendine gelmesi gerekiyor.Gelmez ise aynı çözüm tekrar yapılacak.

Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Sağ yan tamponda hafif bir boşluk varda ordanmı alıyor acaba düşüncesi vardı fakat bu boşluk sürekli vardı yeni olan bir şey değil eskiden almadığına göre far degişincede almaması gerekirdi.Oktay bey teşekkürler yardımlarınız için dediğinizi uygulayacam.

Yorum bağlantısı

Yandan ve alttan su fara giremez mantıgına aykırı.Üstten olması gerekiyorki farı boylucana su süzerek insin.Öyle bir sıkıntı olduğunuda hiç sanmıyorum.

Yorum bağlantısı

farı alırken faturayı da alacan ve satıcıya şöyle diycen.. ben bu malı aldım ve maldan memnun kalmadım. cayma hakkımı kullanmak istiyorum. benim bu ürünü 14 gün içinde sebepsiz ve mutat kullanım dahilinde geri iade hakkım var. tüketici hakları bana bu imkanı sağlıyor. sıkıyorsa almasın. öttürürsünüz o dükkanı hocam.. ama hocam siz şimdi yanlış yaptınız. silikon sıktınız fara. inşallah çözersiniz durumu

Internetten aldiginiz urunlerde sebepsiz cayma hakkiniz vardir, belirttiginiz gibi 14 gun sureyle. Fakat magazadan aldiginiz urunler ayipli degilse iade hakkiniz olmuyor. Magazanin inisiyatifine kalmis bir durum.
Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Arkadaşlar dedigim gibi halen su alıyor son söylediğiniz yöntemleri daha denemedim,denemeden öncede bi görün istedim.

VlM4NP.jpg

nAW1pR.jpg

vgpMVp.jpg

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Önce nemi temizle sonra silikonla farın etrafında kırık açık yer var mı bak.Bir de saç kurutma makinasıyla içine uflet bakalım nereden hava geliyorsa oraları kapat.Ama içindeki nemi mutlaka temizle.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...