İçeriğe Yönlendir

Buğranın İşleri

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Zaten orta sert ped ve S30 işimi görür gibi çok hafif çizikler var birde boya gerçekten düzgün sence araca tamamem S40 yada S30 la polisaj yapmalimiyim extra parlaklık için

Onlar bi güzel dolgu yapar
Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Onlar bi güzel dolgu yapar

Söylemiştin onları benim konumda ama şimdilik bunlar var elimde aracın tamamına polisaj işine ne diyorsun
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Söylemiştin onları benim konumda ama şimdilik bunlar var elimde aracın tamamına polisaj işine ne diyorsun

Cutting ped hafif arındırıcı pasta ile yapabilirsin malum toyota boyası hassas biraz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Cutting ped hafif arındırıcı pasta ile yapabilirsin malum toyota boyası hassas biraz

Teşekkür ederim Sağol bilgileri icin
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Ilgili urunu alayim diye girdim, yaninda baska seylerede bulastik baktim bagajdaki cantaya sigmiyor, ikinci cantayi da aldik.

Kisacasi yine yuzluk olduk.

55dc6a4243eba0071b4774e427a49851.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Hep öyle oluyor zaten bu detaycılık bizi batıracak valla[emoji1]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Hep öyle oluyor zaten bu detaycılık bizi batıracak valla[emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bigün iflas edicez bu detaydan:)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bigün iflas edicez bu detaydan:)

Zehir saciyorsunuz [emoji23] hanım yeter artık diyor her tekzen e gidişte 20-30 arabaya birşey alıyorum git arabada yat derse işimiz zor [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Zehir saciyorsunuz [emoji23] hanım yeter artık diyor her tekzen e gidişte 20-30 arabaya birşey alıyorum git arabada yat derse işimiz zor [emoji16]

Bi odayı kapattım :) tekzen kesmiyor siteler yetmiyor bazen yurt dışından geliyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Hocam focusun kalorifer ızgaralarını nasıl sktünüz ben gri çerçeveyi çıkardım. o parçayı ne yaptıysam çıkaramadım. Tırnak filan mı var.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Evet tırnaklı plastik trimler için aparat var onlar yardımcı olacaktır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Konuyu baştan atlamadan inceledim, 1.5 saat oldu sanırım.

Harika işler çıkarmışsın, tebrik ederim :)

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Konuyu baştan atlamadan inceledim, 1.5 saat oldu sanırım.

Harika işler çıkarmışsın, tebrik ederim :)

Bugün de iş vardı :) tam ben teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Polisaj makinesi ve kil olmadan. Boyayı temizleyip koruyacak ve parlaklık verecek (hepsi birden mümkün olmayabilir tabi :) ) çok mükemmel sonuçlarda beklemiyorum amatörce uygulanabilecek bir ürün tavsiye edebilirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

fa785af268445e32bbeb0632a2f97c39.jpg

Tam fotoğraf çekiyordum güzel bir konu gelicek

Otomaniax. com adrsinden sonax npt alabilirsiniz güzel parlaklık veriyor üstüne sprey şişede brillant shine detailer mis olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Tam fotoğraf çekiyordum güzel bir konu gelicek

Otomaniax. com adrsinden sonax npt alabilirsiniz güzel parlaklık veriyor üstüne sprey şişede brillant shine detailer mis olur

Aynen. Hem uygulamasida cok kolay. Köksal bey tavsiye etmisti bana da sagolsun tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Aslında kil yapmayı çok istiyorum yalnız hiç yapmadığım için boyaya zarar veririm çizerim filan diye yapmadım hiç. Uygulaması basit görünüyor . Kil + sonax npt yapsam daha iyi olmaz mı. Brilant shine hızlı cila herhalde illa npt ile brilant shine birliktemi kullanmak gerekiyor.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında kil yapmayı çok istiyorum yalnız hiç yapmadığım için boyaya zarar veririm çizerim filan diye yapmadım hiç. Uygulaması basit görünüyor . Kil + sonax npt yapsam daha iyi olmaz mı. Brilant shine hızlı cila herhalde illa npt ile brilant shine birliktemi kullanmak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Kil üstüne olur kil derinlemesine temizlik için npt üstüne bsd her yıkamadan sonra kullanabilirsiniz
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Kil üstüne olur kil derinlemesine temizlik için npt üstüne bsd her yıkamadan sonra kullanabilirsiniz

kil yaparken zarar vermem demi araca :)

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

kil yaparken zarar vermem demi araca :)

Temizlenmiş bir yüzeyde herhangi bir zararı olmaz
Yorum bağlantısı

Temizlenmiş bir yüzeyde herhangi bir zararı olmaz

Temizlenmemiş yüzeyde çok güzel boya çizer değill mi ? :)

Zor işler valla ilk kil + wax deneyimimizde anlamıştım, en basitinden bantlaması bile zor zanaat.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Temizlenmemiş yüzeyde çok güzel boya çizer değill mi ? :)

Zor işler valla ilk kil + wax deneyimimizde anlamıştım, en basitinden bantlaması bile zor zanaat.

Arabamda çizik olsun farkım olsun diyosan bas kirli yüzeye :) dünya haritası çıksın
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
(düzenlendi)

Alper keskin kardeşimin aracını ağırladık bi kaç kare ekleyeyim

62e1201e06eaa54c8989483f58d733e6.jpg

8b997b1aaeb327e7d8e938b4131159fc.jpg

5b7e8af2d8fb50b942ba341e734e1bcc.jpg

e2dc67ac13316c7ee2f3fa7d55140636.jpg

6c50204f4d8849715c25cd4560bf5fba.jpg

tarihinde Buğra Höngül tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...