İçeriğe Yönlendir

Buğranın İşleri

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Bende hazır binilmişi var allah düsmanıma vermesin :)

Nediyelim :)

Yine harika iş çıkarmışsın Buğracığım...[emoji4]

Teşekkürler sertaç abi

Tirim, yan ayna kısımları,dodikler vs vs Kısaca siyah olan dış plastik aksamlar için ?

Trim rejavatör kullanıyorum 4 ay rahat götürür:)

Ford CEO 'su görse kıskanır.

Maşallah :)

Ceo yu bilmemde aynısının beyazını alanın yüz ifadesi hala aklımda yan esnafın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Hazır konu açılmışken size sonaxın npt ürünü hakkında bilgi veriyim dedim ürün sonaxın prof uygulama merkezinde kullanılan polymer net shield ild aynıdır su iticliği ve renk tonuna katkısı ile favorimdir ürünü merak edenler için http://www.otomaniax.com/sonax-xtreme-protect-shine-hybrid-npt-boya-koruma-parlatma-pmu16968 burdan aldım merak edenlere yardımcı olurum

Yorum bağlantısı

İstanbul / Hatay  arası kaç saat sürer acaba. :unsure2::biggrin:  . Ellerine sağlık valla döktürmüşsün Buğra. :bravo::good1:

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

İstanbul / Hatay arası kaç saat sürer acaba. :unsure2: [emoji3] . Ellerine sağlık valla döktürmüşsün Buğra. :bravo::good1:

Ben gelicem uçakla 2 saat :)
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Makyaj pedine 2 damla damlar yeter abi göreceksin o kadar yoğunki fiyatının yanında performansı süper

Bunu ben yaparsam her taraf taşırırım  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Yine güzel, Yine çok güzel bir uygulama. Eline sağlık.

Merak ettiğim bu tür uygulamalarda eldiven kullanmak gerekiyor mu? Gerekiyorsa neden?

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ben genelde kullanıyorum sonuçta sürekli elim suda oluyor kimyasallar vs olduğu için

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Arabayi fabrikaya geri satin bu haliyle :nazar: ne guzel bir lacivert bu. Iscilige ve sonuca birsey demeyecegim Herzamanki Bugranin isleri. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Arabayi fabrikaya geri satin bu haliyle :nazar: ne guzel bir lacivert bu. Iscilige ve sonuca birsey demeyecegim Herzamanki Bugranin isleri. :)

Teşekkürler semih renk iyi olunca :)
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Yine harika bir çalışma olmuş emeklerine sağlık..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...