İçeriğe Yönlendir

Buğranın İşleri

Buğra Höngül

Recommended Posts

Nadir Açıkbaş

buğra kardeşim bişey merak ediyorum geçen sene bu vakitler gibi zr53 yaptım fakat kaputa ve tavana dikkatli bakınca harelenmeleri görebiliyorsun, bu giderilebilirmi (hani geçen sene yaptığım zr nin altında mı kaldı acaba harelenme, o katmana seramikten dolayı ulaşılabilir mi mantığıyla yaklaşıyorum da)

5yPaMwX.jpg

4ZK16z4.jpg

bu fotolar ilk yaptığım zamanki hali dikkatli bakınca belli oluyor sanki

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay
(düzenlendi)

buğra kardeşim bişey merak ediyorum geçen sene bu vakitler gibi zr53 yaptım fakat kaputa ve tavana dikkatli bakınca harelenmeleri görebiliyorsun, bu giderilebilirmi (hani geçen sene yaptığım zr nin altında mı kaldı acaba harelenme, o katmana seramikten dolayı ulaşılabilir mi mantığıyla yaklaşıyorum da)

Buğra Kardeş eline sağlık, araç yeniden doğmuş resmen.

Benzer problemden muzdaribim. Cevabı merakla bekliyorum.

tarihinde Ahmet Ertugay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

5yPaMwX.jpg

4ZK16z4.jpg

Fotoğrafları göremiyorum işlem yapılmadan önce boya kusurları giderilmişmiydi yıkamayı kendinizmi yapıyosunuz? Ayrıca zr53 etkisinin azaldığını düşünüyorum eğer yıkama işleminide kendiniz yapmıyorsanız kalmamıştır :)

Yanıyor vallahi eline sağlık :bravo:

Teşekkürler

Eline sağlık kardeşim. :bravo: Konuşturmuşsun yine. :nazar:

Teşekkürler abim köfte varsa geliyim hemen :) şiir yazdırırız

Buğra Kardeş eline sağlık, araç yeniden doğmuş resmen.

Benzer problemden muzdaribim. Cevabı merakla bekliyorum.

Menzerna fg300 lakd country ve meguiars yün pedler menzerna pf2500 chemical guys ve lake country polish pad menzerna 4500 lake country sealant ped meguiars glaze en son kat sonax npt kullandığım ürünler
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Merhaba arkadaşlar bugün yeni araç alan bi arkadaşım uğradı farlarına müdahale ettik

130bb6deae5a856cdc36c79ce12c3d4d.jpg0d1e47405208f856851d6709d874a1d6.jpg117bef7c9e508dddb5cbb9b355d70f3e.jpg5c843b1850e249580479d081dc7ed3a1.jpg8174a3e4d52794176a0970fd6ac374ae.jpg

600-800-1000-1200-1500-2000-3000 zımpara uyguladım menzerna fg400 yün ped meguiars plastx ve en son soft99nano hard clear kullandım

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Şaşırmadık hiç.  Sıradan başarılı bir uygulama.   :i-ih:  :fiuw:

Eline sağlık tertemiz olmuşlar :good1: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
özkan kasar

Başkan ellerine sağlık bi katarkt ameliyatı daha başarıyla bitti.sıraa benim araçta genel bi bakalım kusmet olursa:-)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Buğra kardeşimin ellerine sağlık c-max im görmeye başladı:)

Saol hocam yine görüşcez :)

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Buğra benim sorumu kaçırdın galiba, bu işlemi yaptığımızda ne kadar süre götürecek, buna benzer uygulama yapıpta daha kötü duruma gelenleri duymuştuk, seninki farklı, inşallah uzun süre böyle tertemiz kalır.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Buğra benim sorumu kaçırdın galiba, bu işlemi yaptığımızda ne kadar süre götürecek, buna benzer uygulama yapıpta daha kötü duruma gelenleri duymuştuk, seninki farklı, inşallah uzun süre böyle tertemiz kalır.

Abi kusura bakma görmemişim ben soft99 hard clear coat uyguladım forumdan özkan Kasar arkadaşımıza hala ilk günkü gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nadir Açıkbaş

5_1024_x_768.jpgresim upload

IMG_3409_1024_x_768.jpgresim yükleme servisi

yıkama işini yıkamacı yapıyor ben yıkayamıyorum genelde işim oluyor, zr öncesi de yıkadıktan sonra kil,sonra scholl s30 ve s3 kullandım (ama o pastaları yapan kaportacı arkadaşımdı makinesini ben kullanamıyodum o da s3 ve s30 u karıştırarak yaptı çok kalın geliyor arabaya yoksa demişti araba da çok da bişey yok bu kalınlıkta pasta için deyip ikisini karıştırarak uygulamıştı işte), sonra pasta kalıntılarını almak için yıkadım iyice kuruladık sonra ipa yaptık (nerdeyse de sarhoş oluyoduk onu yaparken kapalı alanda) en son kupkuru iken zr yaptık sonuç iyi çıktı ama dikkatli bakınca harelenme dikkatimi çekiyor ama pürüz konusunda sorunum yok pürüzsüz bi his var, teşekkürler

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Sorun şurada scholl s30 dolgu yapıyor ipa tam almamakla beraber yaptığı dolguyu inceltmiştir

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

o zaman çok iyi :bravo::good1:

Teşekkürler lokman abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...