İçeriğe Yönlendir

Koltuk Lekelerinden Kurtulmak Ve Fabrika Ayarı Temizlik

Serdal Durgan

Recommended Posts

Serdal Durgan

elinize sağlık hocam güzel olmuş güle güle kullanın en kısa zamanda benim de ilk işim bu olacak. Koltuk kılıflarını nasıl söktüğünüzü biraz daha detaylandırabilir misiniz?

yarın detaytlı anlatımı yapacağım

kılıfları sökme işine merak ettim..

koltukları sökmeden kılıfları çıkartabilirmiyiz?

kılıflar sökülebilir ancak koltuklar aracın üzerindeyken döşemeleri geri takmanız bence pek mümkün değil. zaten 20 adet civata ile tutturulmuş tüm koltuklar. o yüzden kolay sökülüyor zaten

Yorum bağlantısı

Tebrikler valla böyle işlerin ellerinden gelen arkadaşları görüpde imrenmemek elde değil ama sadece imrenmek ile kalıyoruz malesef. Cesaret ve büyük emek isteyen çalışmalar. Ben bu kadarına cesaret edemem herhalde. :nazar::bravo:

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

Elinize saglik.Bugün birde ben bakayim dedim arka koltuklarin alt kısmını koltykları sökmeden çıkarabildim inşallah zorlanmadan takabilirim

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Hüseyin Sönmez

Tebrikler valla böyle işlerin ellerinden gelen arkadaşları görüpde imrenmemek elde değil ama sadece imrenmek ile kalıyoruz malesef. Cesaret ve büyük emek isteyen çalışmalar. Ben bu kadarına cesaret edemem herhalde. :nazar::bravo:

Sonunu düşünen kahraman olamaz. :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yalıtım işinide düşündüm ancak bir kaç uygulama gördüm. ve açıkcası o kadar büyük bir fark yaratmadığını farkettim. aracımda zaten rüzgar sesi veya gıcırtı gibi bir şikayetim yok. şu anda ses konusunda gayet memnunum. ama ileride belki yapabilirm

eline sağlık, yalnız yalıtım acaip farkediyor haberin ola :)

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi

Serdal Bey,

Sanırm yoğunsunuz ve anlatım çalışmaları sanırim uzun surecek, musait olduğunuzda detaylı anlatım bekliyoruz,

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

bu kılıflar nasıl söküldü?yada bu kılıflar süngere nasıl monte edilmiş?

Yorum bağlantısı
Misafir

Sonunu düşünen kahraman olamaz. :D

Abi en son torpido ışığını değitirdim onunda sogutma hortumunu takamadım baya bi kahramanlık yaptım :D Servislik oluyorduk az daha :D

Yorum bağlantısı
Bora Ulter

Detaylı anlatımı ben de sabırsızlıkla bekliyorum. O kadar sökmüşken Hüseyin Bey'in eşsiz yalıtım ve led eklemelerini de uygulamak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Serdal Durgan

elinize sağlık hocam güzel olmuş güle güle kullanın en kısa zamanda benim de ilk işim bu olacak. Koltuk kılıflarını nasıl söktüğünüzü biraz daha detaylandırabilir misiniz?

bu ne yav,  :) eline saglık, çok iyi olmuş, ben geçen yaz bayaa ugraşdım arka koltukları sökemedim, :)

kılıfları sökme işine merak ettim..

koltukları sökmeden kılıfları çıkartabilirmiyiz?

Elinize saglik.Bugün birde ben bakayim dedim arka koltuklarin alt kısmını koltykları sökmeden çıkarabildim inşallah zorlanmadan takabilirim

Serdal Bey,

Sanırm yoğunsunuz ve anlatım çalışmaları sanırim uzun surecek, musait olduğunuzda detaylı anlatım bekliyoruz,

bu kılıflar nasıl söküldü?yada bu kılıflar süngere nasıl monte edilmiş?

Detaylı anlatımı ben de sabırsızlıkla bekliyorum. O kadar sökmüşken Hüseyin Bey'in eşsiz yalıtım ve led eklemelerini de uygulamak istiyorum.

Takipteyim Hocam. Merakla bekliyoruz.

arkadaşlar bu kadar beklettiğim için çok özür dilerim. nolur kusuruma bakmayın. mesleki olarak kış döneminde çok yoğun çalıştığımdan vaktim olmadı. bu gün ancak yapabildim. konuyu bu bölüme açtım 10 dk içerisinde yayınlanır sanırım. tekrar affınıza sığınarak deneyecek arkadaşlara başarılar diliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...