İçeriğe Yönlendir

Vize Gerekmeyen Ülkeler

Zekeriya Kahraman

Recommended Posts

Zekeriya Kahraman

Yurt dışına cıkan arkadaşlar varmı hangi ülkeler gezilir 

kWRVHFm.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Para mı var Zekeriya bey, ne ülkesi ne gezmesi?

Neyse artık ben yazdım yedi gün sonra okursunuz.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Misafir

Ukrania ya geçen yıl arkadaşım çıkış yaptı geldi tatilde bu sene de sömestr da Tailand a gidecek :) Vize orda sorunlu yazıyor ? nasıl oluyor bu ?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ukrayna'yı Servet Aydın'e sormak lazım :ninja: En çok ihracatı oraya yapıyor.

Sıcak insanlar diye tarif etti bize. Detay sormadık artık. Adam iş yapıyor neticede...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Normal pasaport sahiplerine Makedonya-Bosna Hersek- Arnavutluk vize uygulamıyor. Şu an Pegasus hava yolları ile Bosna Hersek gidiş dönüş 260 TL civarında. Şöyle 4-5 gün Bosnayı-Mostarı göreyim, orta kalite bir otelde veya evde kalayım, 3 öğün dışarıda yemeğimi yiyip, bir iki gün araba kiralayayım derseniz 2 kişi 1000 TL bütçe ile harika bir tatil yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ukrayna'yı Servet Aydın'e sormak lazım :ninja: En çok ihracatı oraya yapıyor.

Sıcak insanlar diye tarif etti bize. Detay sormadık artık. Adam iş yapıyor neticede...

Rusya ile aralarındaki savaş ülke ekonomisine piçak vurunca bende pusulayı o yöne çevirdim. Elimden geldiğince yardımcı olmak asli görevim. Bununla yetinmedim, evimi bi dünya masraf yaparak büyüttüm, oradan iltica edenlere kucak açmak için. Tamamen insani duygularım ile hareket ettim. Mutluyum huzurluyum...

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Rusya ile aralarındaki savaş ülke ekonomisine piçak vurunca bende pusulayı o yöne çevirdim. Elimden geldiğince yardımcı olmak asli görevim. Bununla yetinmedim, evimi bi dünya masraf yaparak büyüttüm, oradan iltica edenlere kucak açmak için. Tamamen insani duygularım ile hareket ettim. Mutluyum huzurluyum...

aynı kayınpederim gibi konuştun abi  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Savaş her yanda, suriyeli de gönderelim :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ne gadan vicdanlı birisin abi sen. Seni tanıdığım için kendimle gurur duyuyorum. Etrafımdaki insanlara "benim balkanlardan gelen göçmenlere evini açmış arkadaşım var" diye hava atıyorum. Ben bunu diyince bana gülüyorlar ama kıskandıklarından galiba. Di mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ukrania ya geçen yıl arkadaşım çıkış yaptı geldi tatilde bu sene de sömestr da Tailand a gidecek :) Vize orda sorunlu yazıyor ? nasıl oluyor bu ?

2005 de gitmiştim tayland ve singapura, vize almamıştım, pasaportla yallah, taksici zaten seni bekliyor havaalanında elinde katalogla ne vizesi ;)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ohooo.. Bu konu hep zengin konusu oldu. :p Burada benden başka su faturası hesaplayan yok mu? :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Zamanım olsa bir Güney Kore ziyareti yapmak isterim.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ohooo.. Bu konu hep zengin konusu oldu. :p Burada benden başka su faturası hesaplayan yok mu? :D

Sponsorlar sağolsun Zafer cim ama sen yine de aşağıdaki linke bakma :D

Abi görmüşsündür muhtemelen ama belki hatırlamak istersin

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/263099-hyundai-sponsorlu%C4%9Funda-kore-gezisi-2014/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Su faturası?

Gontürlü müydü seninki de? :D Para var diyon, zaman yok yani...

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Savaş her yanda, suriyeli de gönderelim :D

Abi şöyle bir fıkra vardı : :D

“Bir genç, ihtiyar babasına kısmet arar. Sonunda iyi bir fikir bulur “ Baba, Suriye’den çok sayıda yalnız kadın geldi. Gel seni biriyle baş göz edelim” der. Baba, niyete katılır, adresi beğenmez : “ Oğlum Ukrayna da karışık, biraz bekleyelim…”

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
soner akar

zekeriya bey in 7 günlük cazası bitmemiş gördüğüm kadarı ile çok yazık

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sistem otomatik açamamış... Açtım şimdi.. 

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Cezam bitmiştir ve 12 gün olarak ceza cekilmiştir Mehmet bey sistemi manuel açtığın için teşekkür ederim 

3YK9sqo.jpg

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Soner bey ayrıca size tesekkür ederim 

Yorum bağlantısı
soner akar

Soner bey ayrıca size tesekkür ederim 

Önemli deil yönetici düzeltmiş sorunu bazen olabilir sistem hataları

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...