İçeriğe Yönlendir

Bmw 3.16I

Bünyamin Göksu
Çözüme git Ayberk Erdinç tarafından,

Recommended Posts

• Çözüm
Ayberk Erdinç

195943915 ilan noyu paylastim kusura bakmayin telefondan link ekleyemedim arkadaşlar bu araç hakkında ki gorüşleriniz nelerdir.Kronik sorunları var mı.Sonradan başımıza sürpriz çıkarır mı.Yardimlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

1- Araç piyasasına göre en az 3-5bin pahalı.

2- Siyah rengin + sı olduğunu düşünenler var ki bu - dir.

3- Büyük ihtimalle jantlardan etkilendiğiniz için bu fiyata razı oldunuz. (2bin liraya bakmaya doyamayacağınız daha harika jantlar alabilirsiniz)

4- Bu motor bu araca yetersiz bence, 1.6dizel veya yeni jenerasyon 1.6atmosferik araçlar tamponunuza dayanınca anlarsınız veya bir rampada anlarsınız. Verilere pek kulak asmayın o azami sürate çok uzun sürede çıkıyor. Ha bana yeter derseniz şu ilanı öneririm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-2009-boyasiz-makyajli-kasa-3.16i-70000-km-de-149608152/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bünyamin Göksu

1- Araç piyasasına göre en az 3-5bin pahalı.

2- Siyah rengin + sı olduğunu düşünenler var ki bu - dir.

3- Büyük ihtimalle jantlardan etkilendiğiniz için bu fiyata razı oldunuz. (2bin liraya bakmaya doyamayacağınız daha harika jantlar alabilirsiniz)

4- Bu motor bu araca yetersiz bence, 1.6dizel veya yeni jenerasyon 1.6atmosferik araçlar tamponunuza dayanınca anlarsınız veya bir rampada anlarsınız. Verilere pek kulak asmayın o azami sürate çok uzun sürede çıkıyor. Ha bana yeter derseniz şu ilanı öneririm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-2009-boyasiz-makyajli-kasa-3.16i-70000-km-de-149608152/detay

evet piyasa konusunda haklısınız biraz araştırınca fark ettim.Jant konusunda haklı olabilirsiniz  :yes:  :yes:.Motorun kaldırmaması beni biraz düşündürdü evet.Önerdiğiniz ilana bakarsak aradaki fiyat farkı ve kilometre farkı herşeyiyle ilk sırayı alıyor :good1:  :good1: .

Yorum bağlantısı
Misafir

evet piyasa konusunda haklısınız biraz araştırınca fark ettim.Jant konusunda haklı olabilirsiniz :yes::yes:.Motorun kaldırmaması beni biraz düşündürdü evet.Önerdiğiniz ilana bakarsak aradaki fiyat farkı ve kilometre farkı herşeyiyle ilk sırayı alıyor :good1::good1: .

peki donanım farkı da olduğunu görüyorsunuz demi ? Sunroof + bi-xenon deri döşeme ?
Yorum bağlantısı
Ayberk Erdinç

peki donanım farkı da olduğunu görüyorsunuz demi ? Sunroof + bi-xenon deri döşeme ?

Aradaki 5000 lira farka en kralından deri kaplattırıp üstüne birde en kralından bi-xenon taktırabilir. Sunroof zaten siyah araba için benim gözümde gereksiz. Gösteriş için bir donanım ve siyahta dikkat çekmiyor :)

Ha birde focus 2lerin ghiaları ile focus 2,5un trendleri neredeyse aynı fiyat. Bu açıdanda düşünün derim...

Yorum bağlantısı
Misafir

Eskiden arkadaşımda bunun xenonsuz paketinden vardı araba hakikaten gitmiyor ve o benzinli kullanıyordu araç çok fazla yakıyor sonunda sattı rahatladı.Atmosferik 3.16 lar 115 hp lik motora sahip ve hem yeterli performans alamazsınız LPG zaten normal performansı daha da düşürecektir hemde hiç ekonomik olmayan bir motor normal 1.6 motorlardan daha da fazla yakar.(Ör: Focus 1.6 yada megane 1.6 ya oranla)

Yorum bağlantısı
Misafir

Aradaki 5000 lira farka en kralından deri kaplattırıp üstüne birde en kralından bi-xenon taktırabilir. Sunroof zaten siyah araba için benim gözümde gereksiz. Gösteriş için bir donanım ve siyahta dikkat çekmiyor :)

Ha birde focus 2lerin ghiaları ile focus 2,5un trendleri neredeyse aynı fiyat. Bu açıdanda düşünün derim...

Forumda Bi konu açın bununla ilgili 2006 -2008 Focus Ghia mı Yoksa 2009-1011 Trend mi diye :) Benim aracım 2006 Tekno paket + Güvenlik paketi + sunroof  trend ile Kıyasla bakalım?  3 yaş için Çok az kişi donanımdan vaz geçer 

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Evet 1.6 atmosferik ustune lpg daha da hantallastirir o zaman.

Bünyamin bey araç jantlar ve alçaltması baya üzerinde çalışılmış. Onun dışında motor konusunda sayın forumdaşlarıma katılıyorum. Tutulan bir model değil buna dikkat edin yakın zamanda satarım diyorsanız biraz uğraştırabilir.

Yorum bağlantısı
Ayberk Erdinç

Forumda Bi konu açın bununla ilgili 2006 -2008 Focus Ghia mı Yoksa 2009-1011 Trend mi diye :) Benim aracım 2006 Tekno paket + Güvenlik paketi + sunroof  trend ile Kıyasla bakalım?  3 yaş için Çok az kişi donanımdan vaz geçer 

2006 model ve göstergeleri yeşil :dance3:

Adı üstünde 2006 işte çoğu kişi direk 2007 ve üstü diye bakıyor o yeşil göstergeler ve ilk jenerasyon olmasın diye. :yahoo:

Güvenlik paketten kastınız ne acaba halen çözemedim (zaten birçok fren sistemi var standart) extradan esp varda ona mı güvenlik paket diyorsunuz. :tongue2: Tekno paketin işe yarar extrası yok (olmazsa olmaz dedirtecek birşeyi yok) onları bekleyen zaten C segmenti araç bakmaz direk Mondi vs. alır (istisnalar hariç).

Yorum bağlantısı
Bünyamin Göksu

Çoğunluğun dediklerine uyma karari verdim vazgectim sayılır hepinize yorumlarınız icin tesekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

2006 model ve göstergeleri yeşil :dance3:

Adı üstünde 2006 işte çoğu kişi direk 2007 ve üstü diye bakıyor o yeşil göstergeler ve ilk jenerasyon olmasın diye. :yahoo:

Güvenlik paketten kastınız ne acaba halen çözemedim (zaten birçok fren sistemi var standart) extradan esp varda ona mı güvenlik paket diyorsunuz. :tongue2: Tekno paketin işe yarar extrası yok (olmazsa olmaz dedirtecek birşeyi yok) onları bekleyen zaten C segmenti araç bakmaz direk Mondi vs. alır (istisnalar hariç).

Abicim cocuk gibi seninle şu şöyle bu böyle diye tartışacak değilim. Mondi D segmenti bi araç Ama burdaki bmw ler aynı kasa ki Focus da aynı kasa 2005 6. aydan 2008 6. aya kadar aynı kasa. Göstergeler sadece 2008 de Kırmızı birde gögüs yeni tip. Tekno paketli Focus daki Özellikler hangi titanium x paketde var 3 kasaya kadar yani 2.5 lerden bahsediyorum bana söylermisin? 2. olarak araç işi zevk işidir ve herkesin zevki farklıdır. Ben bu kasayı sevdiğim için 2006 kasa aldım. Gp paketlerde Esp var Sunroof lu olanlarda tavan 2 bölme olduğu için 10 adet ( Sunroof airbag) airbag var. Bluetoodh var İr etermik ön cam ve ön cam rezistansı var. Hangi trendlerde var bu söyledikleriniz ? Bizde seninki gibi 1.8 T passatı Honda Accordu Tokatlayacak 2.0 ATMOSFERİK Mondi olmadı k.bakma :) Sen haklısın Sen büyüksün En iyi sen biliyorsun. :) İyi akşamlar...

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...