İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera A118C (B40) Gps'li Kapasitörlü Kamera

Olgu Erhan

Recommended Posts

Celil Alpay

Ben kredi kartı ile alamıyorum da. paypalla aldım geçen bi arkadaşa :)

Alla alla bende bic bir sorun çıkmadı. Benimki Mastercard
Yorum bağlantısı

Alla alla bende bic bir sorun çıkmadı. Benimki Mastercard

Sanal değil gerçek kredi kartı ile ama abi. 4 farklı kart denedim olmadı. En son paypalla hallettim. Daha önceden alıyordum halbuki. Sorunu da anlamadım

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Bende sparişi verdim. :good1:

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Sizlere bir soru,

A118c De hareket algılama var mı?   Mesela ben elektriği çakmaklıktan alacağım. F1lerde marş sırasında elektriği kesmiyor cihaz kapanmıyor. Bu da demek oluyorki kamera 7/24 elektrik alacak.  Bu sıkıntı olur mu?

Gece biri vurursa önünden geçerse kaydetsin isterim

Yorumlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Benim bildiğim algılıyıcı var.. Birincisi aküyü boşaltabilir uzun zamanda, ikincisi de en fazla 32gb destekliyor o da 4-5 saatlik kayıt demek, saba kadar zaten isteğiniz kayıtların üzerine kayıt yapabilir, hareket algılayıcısı ile kullanılırsa mantıklı olur ama algılıyıcı nasıl çalışıyor denemek lazım.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
(düzenlendi)

Şu linkte kullandım çalıştı. Teşekkürler..

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Sizlere bir soru,

A118c De hareket algılama var mı? Mesela ben elektriği çakmaklıktan alacağım. F1lerde marş sırasında elektriği kesmiyor cihaz kapanmıyor. Bu da demek oluyorki kamera 7/24 elektrik alacak. Bu sıkıntı olur mu?

Gece biri vurursa önünden geçerse kaydetsin isterim

Yorumlarınızı bekliyorum

Var ama düzgün çalışmıyor. Ben açtım sürekli açık bıraktım, sadece hareket olunca kayıt ediyor gayet güzel oluyor, 4 5 günlük videolar duruyor 32gb da. lakin gece çevre yolunda falan kayıdı durduruyor hareket yok gibi algılayıp.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Var ama düzgün çalışmıyor. Ben açtım sürekli açık bıraktım, sadece hareket olunca kayıt ediyor gayet güzel oluyor, 4 5 günlük videolar duruyor 32gb da. lakin gece çevre yolunda falan kayıdı durduruyor hareket yok gibi algılayıp.

Anladım abicim. Bendeki düşük kalite kamerada öyle. çevre yolunda giderken kaydı kesiyo bazen. Başka araç ekrana girince kaydı geri açıyor.

Bu arada sparişim ile ilgili birşey dikkatimi çekti.  Sanırım Gearbest bizim gümrük olayını çözmüş. Resmi faturam 20 USD olarak belirtilmiş gümrüğe takılmaması için .  Süper ya :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Uzun zamandır konuyu takip edemiyorum. Arkadaşlar bir sorum olacak. Kameranın GPS anteni sadece akşamdan sabaha aracı bıraktığında No GPS yazıyor ve soketi söküp takınca Hız kırmızı olarak 0 km yazıyor. Ve gün içerisinde en az 10 kere kameranın enerjisi kesiliyor ve kamera açılınca direk kırmızı şekilde 0 km yazıyor. Fakat 10 saat gibi bekleyince nedense No GPS yazıyor... Ben çakmaklıktan kurtuldum derken her sabah soketi sök tak mı yapacağız iyice ayar oldum...

Yorum bağlantısı

Uzun zamandır konuyu takip edemiyorum. Arkadaşlar bir sorum olacak. Kameranın GPS anteni sadece akşamdan sabaha aracı bıraktığında No GPS yazıyor ve soketi söküp takınca Hız kırmızı olarak 0 km yazıyor. Ve gün içerisinde en az 10 kere kameranın enerjisi kesiliyor ve kamera açılınca direk kırmızı şekilde 0 km yazıyor. Fakat 10 saat gibi bekleyince nedense No GPS yazıyor... Ben çakmaklıktan kurtuldum derken her sabah soketi sök tak mı yapacağız iyice ayar oldum...

Büyük ihtimal bağlantıyı aldığın yerden sıkıntı var sigortadan hat alıp baksana bir de
Yorum bağlantısı

Büyük ihtimal bağlantıyı aldığın yerden sıkıntı var sigortadan hat alıp baksana bir de

Onla ilgisi olamaz. Kameranın GPS i enerjiyi kameradan alıyor. Kamerada problem yok ki...
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Benim kamera yine kilit, açılış ekranında kalıyor. Murat sana pazartesi gönderirim artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat_Güneş

Benim kamera yine kilit, açılış ekranında kalıyor. Murat sana pazartesi gönderirim artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Sağolsun usta kamerayı takarken (a118c) nasıl becerdiyse artık adaptörünü yaktı. 3 mt usb uzatma ile çakmaktan 2 usb yapan 5 tl'lik aparattan 5V alıp bağladık. Bir sorun yok 2 haftadır kullanıyorum ancak kameraya bir zarar verir mi bilemedim. Orijinal adaptörünü nereden temin edebilirim olgu bey?

Bir de kontağa bağlattım. Aslında teybe veya çakmak soketine bağlamasını söyledim ama "teybin - çakmağın sigortası hangisi bilemem, bir yere bağlarım hep çalışır aküyü bitirir" dedi. Ben de nasıl hep çalışır? her şartta 20 dk sonra kesiyor elektriği dedim. Neyse böyle montajı yaptırdık. Beleş olunca böyle :) Ancak ben yine kontak kapalı olsa bile araç içinde beklerken veya kısa süreli bir yere girip çıkmada kayıt etsin istiyorum. Nasıl arabanın teybi kontak kapalı olsa bile çalışıyor kamera da çalıssın ben arabadan çıkınca 20 dk sonra tüm elektrikle birlikte kapansın istiyorum. Hangi sigortaya bağlamalıyım?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim kamera sesi düzgün kaydetmemeye başlamış, 3 dakikalık video da anca 20 saniye ses var. Başına gelen var mı?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Dün kapatıp kartı almıştım, şimdi taktım deneme yaptım sıkıntı yok :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Sağolsun usta kamerayı takarken (a118c) nasıl becerdiyse artık adaptörünü yaktı. 3 mt usb uzatma ile çakmaktan 2 usb yapan 5 tl'lik aparattan 5V alıp bağladık. Bir sorun yok 2 haftadır kullanıyorum ancak kameraya bir zarar verir mi bilemedim. Orijinal adaptörünü nereden temin edebilirim olgu bey?

Bir de kontağa bağlattım. Aslında teybe veya çakmak soketine bağlamasını söyledim ama "teybin - çakmağın sigortası hangisi bilemem, bir yere bağlarım hep çalışır aküyü bitirir" dedi. Ben de nasıl hep çalışır? her şartta 20 dk sonra kesiyor elektriği dedim. Neyse böyle montajı yaptırdık. Beleş olunca böyle :) Ancak ben yine kontak kapalı olsa bile araç içinde beklerken veya kısa süreli bir yere girip çıkmada kayıt etsin istiyorum. Nasıl arabanın teybi kontak kapalı olsa bile çalışıyor kamera da çalıssın ben arabadan çıkınca 20 dk sonra tüm elektrikle birlikte kapansın istiyorum. Hangi sigortaya bağlamalıyım?

Kamerann adaptörü biraz sıkıntılı tamir ettirdim ama fena ısınıyor, kullanmadım çakmalık vs gibi yerden kullanıyorum, elektiriği çakmalıktan alabilirsin, bence aküyü falan bitirmez.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...