İçeriğe Yönlendir

Elektriksiz Basınçlı Yıkama Makinesi

Ersin Uçan

Recommended Posts

• 3 ay sonra...
Guest Aykut Can

Ürünün videosunu buldum linkten izleyebilirsiniz. Bence çok ahım şahım bir şey değil izlediğim kadarıyla. Sanki kirlerden arındırmak yerine nemlendiriyor havası sezdim. Sipariş vermeden önce birebir kullanan birinden yorum almakta fayda var. ;) 

Bu videodaki üründen bende var. Bunu kirli aracı yıkayıp temizlemek mantığıyla değil de, temiz aracı devamlı temiz tutma mantığıyla kullanırsanız işe yarıyor.

8 litrelik haznesine suyu koyuyorum. Araçta parça parça ilerliyorum. Aracın tümünü ıslatıp yıkamayla olmuyor. Örneğin önce bu aletle kaputu ıslatıyorum. Sonra köpükle yıkıyorum. Sonra bu aletle durulayıp, mf bezle siliyorum. Sonra çamurluk. Sonra kapı diye gidiyorum.

Ama araç çok kirli olmamalı. Yoksa asla kirleri çıkarmadığı gibi, bir de araç üzerindeki tozu, kiri araç üzerinde gezdirip çiziklere sebep oluyorsunuz.

Baktınız ki temiz aracınıza yağmur yağdı, kirlendi, bu aletle yıkayın geçin. Hafif toz vs. gibi durumlarda kullanın. Komple kirli bir araçta işe yaramıyor.

Ben bu aleti aldığımdan beri aracımı bir kere yıkamacıda yıkattım, o zamandan beri iki günde bir bununla temiz tutuyorum aracımı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...