İçeriğe Yönlendir

Ladanın Yeni Otomobili Rusyada 14Bin Tl

Mehmet Yeter

Recommended Posts

Onur Bulut

Vergi birde verginin vergisi eklenince 40 binin altında satılmaz bu araç :)

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

en ölü 35 binle 50 bin arası satılır.demedi demeyin burasın benim yurdummm :D

citroen c elize lere benziyor benence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Eylül ayı gibi gelecekti. bakalım kısmet..

Çizgiler güzel..

yeni-lada-vesta-1.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Direksiyon opel ve chevrolet karışımı olmuş Evren abiyede katılıyorum yeni kasa city i andırıyor bunların kaloriferi iyi isitir :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Lada'nın samarada kullandığı şanzumana hastayım hala. 2. Vites 90km/h. O yıllarda 2.0cc araçlarda bile yoktu. Gelsin hele bi ama lada çok prestij kaybetti. Distrübütörü bıraktıktan sonra

tarihinde İ.Göksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Reno ile ortak olunca Daçya gibi epey değişim yaşadı ama Tr'de parası olup risk alacak birini bulamadılar herhal..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

Lada'nın samarada kullandığı şanzumana hastayım hala. 2. Vites 90km/h. O yıllarda 2.0cc araçlarda bile yoktu. Gelsin hele bi ama lada çok prestij kaybetti. Distrübütörü bıraktıktan sonra

kesinlikle katılıyorum...2.Vites 90 nı çok rahat buluyordu...Ama değeri yoktu abi. Araca 5 kişi binince 1.5 motor stabilize yolda yokuş çıkmıyordu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Sanırım rusya ile yapılan  gçrüşmelerde otomotiv konusundada gelişmeler olmuşdu....Fiyatı oldukça uygun olacak diye düşünüyorum... :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Özondel

arkadaşların bahsettiği gibi fiyatı 35.000 den aşağı olmaz sanırım. vergiler sağolsun

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

kesinlikle katılıyorum...2.Vites 90 nı çok rahat buluyordu...Ama değeri yoktu abi. Araca 5 kişi binince 1.5 motor stabilize yolda yokuş çıkmıyordu

Bir vites düşür bakalım çıkıyor mu, çıkmıyordu. :f1:

Ki kaldı ki 1.5 8v atmosferik motordan bahsediyoruz. Yokuş yukarı 5 kişi ile redlayn'a girecek hali yok ya. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dacia varken bunu artık bizde zor satarlar. o rakam da zaten bize hayal

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Fiyatı 26 bin deniliyor, inşallah gelir. Tasarımı da fena olmamış, bir 30 yıl devam eder. 

75388_main.jpg

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Ne kadar iyimser milletiz aga, yok 14 olmaz 18'e gelir, yok 25'e gelir vs, yav adama bu memlekette ucuza araba sattırırlar mı, boşuna hayal kurmamak lazım bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...