İçeriğe Yönlendir

Çakarlı Sivil Plaka Araçlar ?

Tuğberk Şahinoğlu
Çözüme git Hüseyin Kasap2 tarafından,

Recommended Posts

Hakan Türkoğlu

Bu sekilde bir gerekce olmaz. Gorevden donen ama ekip araci imkani olmayan polis ne yapsin? Nobetten cikan saglik personeli ne yapsin? Ornekler uzar gider..

Birkac ay once kizim evde rahatsizlandi, isyerinden aracimla cikip kizimi doktora goturmek icin eve giderken trafik cok kotu oldugu icin emniyet seridini kullandim mecburen. Polis cevirdi, ben gerekcemi soyledim ama ceza yemekten kurtulamadim. Devletin gorev geregi kendisine tanidigi imkani sahsi cikari icin kullanip vatandasa bunu reva gorenlere ben hakkimi helal etmiyorum.

hocam amcam birden fenalaşmıştı acilen şişlide bir hastaneye yetiştirmemiz gerekiyordu ambulansı bekleyecek vakit yoktu 155 i aradık durumu anlattık onlarda gerekli yerlere bilgi verilecek dedi başakşehirden temi kullanarak emniyet şeridinden dörtlüleri yakarak geldik polisler durdurmadı aksine trafiği kesip bize yardımcı oldular hastaneye yetiştik eds den ceza gelirsede iptali için başvurucaz 155 ve telsiz kayıtları mevcut bize bu kötü durumumuzda yardımcı olan polis arkadaşlara çok teşekkürler emniyet şeridini kullandık ama malesef amcamı kurtaramadık :( keşke sizde 155 i arayıp durumu anlatsaydınız trafikte hasta takliti yapıpta bu şekilde görevlilerin iyi niyetini suistimal eden birçok çıkarcı varki insan hayret ediyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

hocam amcam birden fenalaşmıştı acilen şişlide bir hastaneye yetiştirmemiz gerekiyordu ambulansı bekleyecek vakit yoktu 155 i aradık durumu anlattık onlarda gerekli yerlere bilgi verilecek dedi başakşehirden temi kullanarak emniyet şeridinden dörtlüleri yakarak geldik polisler durdurmadı aksine trafiği kesip bize yardımcı oldular hastaneye yetiştik eds den ceza gelirsede iptali için başvurucaz 155 ve telsiz kayıtları mevcut bize bu kötü durumumuzda yardımcı olan polis arkadaşlara çok teşekkürler emniyet şeridini kullandık ama malesef amcamı kurtaramadık :( keşke sizde 155 i arayıp durumu anlatsaydınız trafikte hasta takliti yapıpta bu şekilde görevlilerin iyi niyetini suistimal eden birçok çıkarcı varki insan hayret ediyor

Allah rahmet eylesin kardeşim. Başınız sağ olsun. O polislerden de Allah razı olsun. tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

Bu sekilde bir gerekce olmaz. Gorevden donen ama ekip araci imkani olmayan polis ne yapsin? Nobetten cikan saglik personeli ne yapsin? Ornekler uzar gider..

Birkac ay once kizim evde rahatsizlandi, isyerinden aracimla cikip kizimi doktora goturmek icin eve giderken trafik cok kotu oldugu icin emniyet seridini kullandim mecburen. Polis cevirdi, ben gerekcemi soyledim ama ceza yemekten kurtulamadim. Devletin gorev geregi kendisine tanidigi imkani sahsi cikari icin kullanip vatandasa bunu reva gorenlere ben hakkimi helal etmiyorum.

Kimine göre olur kimine göre olmaz. Yukarıdaki cevaplarımı tekrardan okursanız büroda çalışan polisleri savunmadığımı da görürsünüz. Nöbetten çıkıp 10 saat sonra nöbete gidecek sağlık personeli vs. varsa da buyursun girsin sonuna kadar onu da savunurum.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Allah rahmet eylesin kardeşim. Başınız sağ olsun. O polislerden de Allah razı olsun. :flowers: 

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bu milletvekilleri kendilerini ne sanıyor ki? Bi de "sayın" diyorlar ya bunlara. Ulan ben bunların neyini sayayım? Pöh! 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Ulan ben bunların neyini sayayım? Pöh!

Ne kaaa basit bi soru...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuğberk Şahinoğlu

konuya uygun bir video belkide burda yazılanların hepsini özetliyor

https://www.youtube.com/watch?v=uh6elR6tt5g

Videonun sonunda bu araçlara yol vermek zorunda olduğumuzu fakat şikayet edebileceğimizi görevli araç değilse ceza yazılacağını öğrenmiş oldum :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...