İçeriğe Yönlendir

Aşk Mı? Mantık Mı?

Misafir

Recommended Posts

Abi hayalindeki araç ile alabilcegin 0 aracın ne oldugunu söylersen bu sorunu cevaplıyabilirim.:)

Diyelimki aşkım cmax,mantıklı olan ile bu fiyata alınabilecek diğer modeller

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Herkes bu konuda şuan  :D

Aşkınızın çıkartacağı maddi açıklar sizi manevi olarak olumsuz etkilemeyecekse tabiki aşk  :yes:

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Sıfır ve içi bomboş bir araç alacağınıza 2.el olsun ama dolu olsun.. vergi olayını da düşünerek 2010-2012 yılları arası araç seçmekte fayda var..

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Okadar para verip birde risk almak var,sonuçta 6-7 yaşında ve 100 bin km üzeri olacak araç

Adam gibi binilmiş bir Mercedes, BMW,10 yaşında 200bin kmde olsun 

Sıfır passattan gönüllü olur...

Yani model yılına göre kalitesi, km ye göre temizlik kıyaslanmaz...

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Mantık şimdi kullandığım focus,aşk onu satıp ecoboost mondeo almak yaş kırkbeş oldu mantık ağır basıyor.Yaş otuzbeş olsa aşkımın peşinden giderdim.

Yorum bağlantısı

Sıfır ve içi bomboş bir araç alacağınıza 2.el olsun ama dolu olsun.. vergi olayını da düşünerek 2010-2012 yılları arası araç seçmekte fayda var..

Sizce ne olabilir dediğiniz modelde araç

Mantık şimdi kullandığım focus,aşk onu satıp ecoboost mondeo almak yaş kırkbeş oldu mantık ağır basıyor.Yaş otuzbeş olsa aşkımın peşinden giderdim.

Genç olmak varmış abi

Yorum bağlantısı

Tabiki mantık.

Faturasını gider gösterme imkanınız varsa sıfır alın, yoksa ikinci el. Sıfır alıp o kadar vergiyi çöpe atmamış olursunuz. Bakın, mantık bile bazen aşkınızı gösterebiliyor :D

Maalesef öyle bir şansımız yok
Yorum bağlantısı
Selahattin Topçu
(düzenlendi)

arkadaşım aşkım dedi 5.35 aldı E34...lastik yaktı,yarışta herkesi geçti,kavşakları drift yaparak döndü amaaaaaaa 2 ay sürdü maalesef...çünkü nerdeyse 1 lira yakıyordu :D  sizinde buna benzer olmasın  :D

tarihinde Selahattin Topçu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

45 bin tlye ikinci el portif alır kiraya verirdim. Gelen parayla M3 kredi taksitlerini öderim :ninja:

• Beğen 8
Yorum bağlantısı

Hiç üşenmeden bir de konu mu açtın abi :scare: :scare: 2015 sıfır arabada 45 binlik cmax keyfi varsa bende sıfır alırım tabi ki :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Anlık mutluluklar yaşam tarzinsa Aşkıni, inisli cikisli olmayan stabil bir tarzi benimsiyorsan mantigini dinle Barış. Gelecek cevaplaryorum yapan arkadaslarimizin tarzi ile ilgili olacak.

Saygilarimla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
(düzenlendi)

FARKLI
OLMAK
RASTLANTI
DEĞİLDİR

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

45 bin tlye ikinci el portif alır kiraya verirdim. Gelen parayla M3 kredi taksitlerini öderim :ninja:

İş bulabilirmiyiz

Hiç üşenmeden bir de konu mu açtın abi :scare: :scare: 2015 sıfır arabada 45 binlik cmax keyfi varsa bende sıfır alırım tabi ki :D

Kullanmadımki bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Murat Erdoğan

Premium araclar disinda kesinlikle baska bir mmarkadan sifir arac almam.aractan beklenti ne, kullanim tarziniz nedir bilelim ona gore ikinci el arac onerelim bence.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

10 sene mantıklı diye Focus 1 kullandım 4 tane. 2 aylık mercedes aşk macerası yaşadım şimdi yine mercedes bakıyorum. Keşke 10 yıl önce mercedes alsaydım alabilseydim

Yorum bağlantısı

Rakipleri sevmem [emoji14]

Abi keşke özelden yazsaydın bunu,rakipler birken şimdi allah bilir kaç oldu :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

portif yok portif yok bakımları çok pahalı habire bozuluyor dandk tırt

taam kapayın örtün burayı :bomb:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

portif yok portif yok bakımları çok pahalı habire bozuluyor dandk tırt

taam kapayın örtün burayı :bomb:

Bu işi mangal başında oturup konuşmak lazım :D
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Çok tanıdık bildik insandan baktırarak ikinci el alırdım Barış abi. Sonuçta alacağım sıfır araç da ikinci el olmayacakmı, satarken ona göre fiyatı olacak, ama ikinci el aldığınız Aşkınız bindiğiniz sürece keyif verecek, satarken de değer kazanacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...