İçeriğe Yönlendir

Aşk Mı? Mantık Mı?

Misafir

Recommended Posts

portif yok portif yok bakımları çok pahalı habire bozuluyor dandk tırt

taam kapayın örtün burayı :bomb:

BT seni bekliyor. "Servet abiii, Servet abiii" diye ağlıyor.  ;)

Yorum bağlantısı

kesinlikte 1.4 otomatik 120 ps benzinli 2010 passat alırdım.kullandım,tek gecerim

Sadece ben değilmişim tek geçen :D
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

45 bine alınacak sıfır araç bana göre olmadığı için, daha yaşlı bir aracı tercih ederim.

Örnek: İş yerimde 2012 1.2 kellayn polosu olan arkadaş benim 99 mondeoya her bindiğinde eziliyor.

Geçenlerde birkaç kişi bindik arabasına, birinizin kapısı açık dedi, hangisi açık göremiyon mu dedim :)

O polo 30 lira, bizim mondeo 15 lira, maddi değerini düşünmesek, kafa kafaya değişelim dese; DEĞİŞMEM...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

5bin süpriz ve olası ekstralar için kenarı atılır, full donanım az km bi aslan beslenir... aşkın tavuğu ineği olmaz...aşkı aslanla yaşamak gerek...[emoji6]

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Lafın arasında aşkın c-max olduğunu gördüm ki, c-max de gayet mantıklı bir araçtır. İkisi bir arada ben c-max diyorum, aynı aşk bende de var ama önce focusun borcunu bitirmem lazım. 3 yıl sonra Lokman abinin c-maxe salça olabilirim :D

Yorum bağlantısı

Medeni durum, çocuk varmı yokmu ona göre değişir ben bekarım o nedenle ilerde bir daha alamam içimde kalmasın diye hayalimdeki arabayı alırım kaldı ki yılbaşında alacağım inşallah 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

5bin süpriz ve olası ekstralar için kenarı atılır, full donanım az km bi aslan beslenir... aşkın tavuğu ineği olmaz...aşkı aslanla yaşamak gerek...[emoji6]

Hah şükür sahnelere döndün. :)
Yorum bağlantısı

İstediğim aracı alırdım,sıfır araç almak bana uymaz.. :) O paraya alacağın sıfır araçta hiç birşey olmaz,aslında olurda oda seni tatmin etmez..O yüzden al C-MAX kurtul  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

BT seni bekliyor. "Servet abiii, Servet abiii" diye ağlıyor. ;)

Bt yerine daha iyi makina var tam kepirt...eee kiralamalık, onu alam gelem [emoji383] [emoji383]
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

İş bulabilirmiyiz

Kullanmadımki bilmiyorum :)

Bir golf tsi dene bakalim o konfor varmi bir bak derim tabiki golf sifirrr
Hiç üşenmeden bir de konu mu açtın abi :scare: :scare: 2015 sıfır arabada 45 binlik cmax keyfi varsa bende sıfır alırım tabi ki :D[/quote

Sifir golf tsi bi dene bakalim konfor varmi bi bak.

Yorum bağlantısı

Bt yerine daha iyi makina var tam kepirt...eee kiralamalık, onu alam gelem [emoji383] [emoji383]

Yok be abim.. Hurdaya ayrılmadığı sürece bunu kullanmaya el mecburuz.. BEnzin döküp yakın diyen de var, duvara çarpın diyende.. Ne yapsak bilemedim..  :)

Yorum bağlantısı

Kırmızı kabloyla maviyi kes, 20 saniye içinde kaç

Taş gibi alet. Alman yapmış. Kesilmedik kablo, renk kalmadı. Hala gidiyor..  :D Başka bir plan lazım.  ;)

Yorum bağlantısı

Diyelim 45 bin tl max bütçeniz var.hayallerinizi süsleyen 6-7 yaşındaki aracımı alırsınız,yoksa bu fiyata sıfır araçmı alırsınız

o fiyata sıfır ne var ki ?

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Ben bir benzetmeyle fikrimi paylaşmak istiyorum. Zengin bir adam düşünün ama tırnaklarıyla kazımış kazanırken. Gençliğini çalışarak ama sadece çalışarak geçirmiş ve neticesinde meyvesini 55-60 da toplamaya başlamış olsun. Bu adam spor araba da alır, yat da kat da. Peki kanı damarlarında hızlı akarken imkanı varken araba almamış, tatillerde bekarken dağıtmamış, evliyken de çoluk çocuk pikniğe gitmemiş çalışmış. Şimdi çoluk çocuk büyükken pikniğe gitse, tek kapı spor araba binip etiler bebek nişantaşı gezse ah gençliğim der mi demez mi?

Eğer evet der diyorsan sevdiğini al, demez iyi yapmış çalışmış diyorsan mantıklı olanı al derim.

Bana sorarsan 99 yaşıma da gelsem inşallah hep sevdiğim arabaya binerim derim.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Sifir golf tsi bi dene bakalim konfor varmi bi bak.

45 bin liraya sıfır golf tsi varsa denemek isterim tabi ki :good1:

tarihinde Eren Erdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...