İçeriğe Yönlendir

G1W-C Dünyanın En Iyi F/p Araç Kamerası 42 $ Hemde Kapasitörlü

Olgu Erhan

Recommended Posts

Misafir
(düzenlendi)

Araç mavi olduğu için mavisinden aldim, takıp kabloları gizledim ve akşam çekimi yaptım

Videoyu 1080p yapmayı unutmayın. Birde bana gereksiz geldiği için sesi kapattım kameradan.

190a8389c0e65228e0a6c8704534f8bb.jpg
76609e6f0107bada092d1e78998827c6.jpg
f9786936a741e986b7cba786e0c46bf9.jpg

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Zam gelmiş kameraya bu kadar yüklenmeyin arkadaşlar ya  :shok:   63,83$ çık olmuş.

Serda bey üye olup kodu uyguladığınızda indirim devam ediyor. Az önce kontrol ettim.

Nc2qzjp.png

Benim kamera da bugün geldi yarın deneyeceğim bu fırsat dan haberdar eden arkadaşa çok tşk ederim

Pttkargo sayfasından da takip edebilirsinz

Rica ederim.  :)  Lütfen kutu - kargo resimlerini paylaşın çünkü yurtdışından alışveriş yapmaktan çekinen arkadaşları cesaretlendirmemiz lazım  :bravo:

Kafayı hepsiburada.com ve gittigidiyor.com a takmış arkadaşlar böyle kaliteli ürünleri bu kadar uygun fiyata alamıyor malesef  :fiuw:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir

Araç mavi olduğu için mavisinden aldim, takıp kabloları gizledim ve akşam çekimi yaptım

Videoyu 1080p yapmayı unutmayın. Birde bana gereksiz geldiği için sesi kapattım kameradan.

Eray,çok güzel gece çekimi..Güle güle kullan kardeşim..

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Fiyat halen 42$.Bende şimdi sipariş veriyorum.Fakat bu adres1 satırına sığmıyor.adres2 kısmına da yazdım kalan adresi.Geçenlerde başka bir sipariş için aynısını yaptım adres2 yi yazmamışlar kargom kayboldu :s paramı iade ettiler sonra.Bunda da inşallah böyle birşey olmaz

Yorum bağlantısı
Misafir

Sağol abicim

Kardeşim,sayende araçlarımız kayıt yapmaya başlayacak...Tekrar çok teşekkürler.. :flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir

Fiyat halen 42$.Bende şimdi sipariş veriyorum.Fakat bu adres1 satırına sığmıyor.adres2 kısmına da yazdım kalan adresi.Geçenlerde başka bir sipariş için aynısını yaptım adres2 yi yazmamışlar kargom kayboldu :s paramı iade ettiler sonra.Bunda da inşallah böyle birşey olmaz

3 tane aldık, 2 tanede yeni sipariş verdik. Sorun yok. 2. satırı yazmaması satıcının kabahati.

Yorum bağlantısı
Hasan Hüseyin Biçici

bir video da ben ekleyeyim hava kapalıydı ama yinede güzel

Yorum bağlantısı
Misafir

Kardeşim,sayende araçlarımız kayıt yapmaya başlayacak...Tekrar çok teşekkürler.. :flowers:

Rica ederim abicim  :flowers:  :flowers:

Seste hafif cızırtı var gibi, görüntü çok iyi

Yorum bağlantısı
Hasan Hüseyin Biçici

Titreşimden sanırım ses çok önemli değil zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Tamamdır bende 42$'dan siparişimi vermiş bulunmaktayım :) Bu ürünü bize tanıttığı için Olgu Bey'e teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Seste parazit mi var?

Pardon cevap vermişsiniz

Olgu bey GPS anteni takılabiliyormu?

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu pahalıymış :)

Ben sonradan takılanlardan mı diye merak etmiştim.

Zaten aldık :) Artık değiştirme şansımız yok :)

Hocam,artık teknoloji her yerde elimizin altında..O yüzden dert etme bunları  :tongue:

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben A118C için bekliyorum. İlk indirimde ben abim ve 3 arkadaşım alacağız inşallah.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Olgu Bey merhaba;

G90S ile karşılaştırabilirmisiniz? Gece çekimleri nasıl kameranın?

Yorum bağlantısı
Misafir

Hocam,artık teknoloji her yerde elimizin altında..O yüzden dert etme bunları  :tongue:

Bu pahalıymış :)

Ben sonradan takılanlardan mı diye merak etmiştim.

Zaten aldık :) Artık değiştirme şansımız yok :)

Kargoya verilene kadar iptal şansımız var :)

Yorum bağlantısı
Muzaffer Uzun

send item to customs demiş şimdi ne olacak bilgisi olan  varmı arkadaşlar. 45 dolar civarı almıştım.

Merkez Adı

Tarih

Saat

İşlem

Netherlands (the) (Yurt Disi)/-

-

18/03/2015

23:36:00

Receive item at office of exchange (Otb)

-

18/03/2015

23:36:00

The item was forwarded to the destination country (Otb)

-

19/03/2015

15:00:00

Send item abroad (EDI-received)

İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY

İST.ULUSLARARASI PİM

01/04/2015

18:26:11

Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı

Turkey/-

-

01/04/2015

18:26:33

Receive item at office of exchange (Inb)

Turkey/-

-

01/04/2015

21:26:11

Send item to customs (Inb)
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Kargoya verilene kadar iptal şansımız var :)

Sorun yok Eray kardeşim :)

GPS tehlikeli :) Hız gösteriyor :D

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

send item to customs demiş şimdi ne olacak bilgisi olan  varmı arkadaşlar. 45 dolar civarı almıştım.
Merkez Adı Tarih Saat İşlem Netherlands (the) (Yurt Disi)/- - 18/03/2015 23:36:00 Receive item at office of exchange (Otb) Netherlands (the) (Yurt Disi)/- - 18/03/2015 23:36:00 The item was forwarded to the destination country (Otb) Netherlands (the) (Yurt Disi)/- - 19/03/2015 15:00:00 Send item abroad (EDI-received) İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY İST.ULUSLARARASI PİM 01/04/2015 18:26:11 Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı Turkey/- - 01/04/2015 18:26:33 Receive item at office of exchange (Inb) Turkey/- - 01/04/2015 21:26:11 Send item to customs (Inb)

Sadece bekliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

An itibari ile siparişimi vermiş bulunuyorum..hayırlısı bakalım ne zaman gelecek :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...