İçeriğe Yönlendir

G1W-C Dünyanın En Iyi F/p Araç Kamerası 42 $ Hemde Kapasitörlü

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

Kayıpsız video indirdiğimde 3 dk 280mb civarı böyle olursa 32gb 5.5 saat gibi çıkıyor yanlış mıyım abi 16gb mı 2. 5 saat?

valla olabilir  o kadar çok kamera var ki incelediğim kafa gitti  :blush:

Yorum bağlantısı

valla olabilir o kadar çok kamera var ki incelediğim kafa gitti :blush:

Olabildiğince büyük olmak en iyisi zarar gelmez kayıt sorunu yoksa :)
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Sanırım gümrükten çıkmış. Cumaya ya da haftaya gelir.

ÜCRETLER Gümrük Verigisi : 0.0 TL Damga Vergisi : 0.0 TL Gümrüğe Sunma Ücreti : 0.0 TL Yurtdışı İade Ücreti : 0.0 TL TOPLAM : 0.0 TL
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Sanırım gümrükten çıkmış. Cumaya ya da haftaya gelir. ÜCRETLER Gümrük Verigisi : 0.0 TL Damga Vergisi : 0.0 TL Gümrüğe Sunma Ücreti : 0.0 TL Yurtdışı İade Ücreti : 0.0 TL TOPLAM : 0.0 TL

Bayaa bi vergi çıkmış :))))

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen
(düzenlendi)

Evet siparisimiz izmire varmis cumaya kadar elime gecer insallah.olgu abi clas 4 32gb lik sd kart bulamadim class 10 tavsiye etmiyorsun napsakki acaba

tarihinde Uğur Çimen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Class 4 zor bulunuyor class 6 alsak  :unsure2: sıkıntı olur mu? Olgu bey.Bir de şu ayarları anlatacaktınız size zahmet  :blush: .Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Benim kamera tunceli merkezde imis bugun. Yarin elimde olacak inşallah. Gumrukten gectikten sonra süreç cok hızlı isliyor. Bende hizlial dan 32 gb class 4 aldim. Class 4 her sitede bulunuyor.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Class 4 zor bulunuyor class 6 alsak  :unsure2: sıkıntı olur mu? Olgu bey.Bir de şu ayarları anlatacaktınız size zahmet  :blush: .Teşekkürler.

aynen ayarları bekliyoruz Olgu Bey :)

Yorum bağlantısı
Murat_Güneş

Arkadaş sanki fizandan geliyor cihaz.

Halen daha gelen birşey yok.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Class 4 Kingston mediamart ve hepsişurada comda var 32 gb alabilrsiniz. Açıklama menü ayar videosu bugün çekeyim ilk fırsatta.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Kameram az once ptt kargo ile geldi. Ucret odemedim. Simdi okulda oldugum icin acamadim. Aksama video cekecegim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Kameram az once ptt kargo ile geldi. Ucret odemedim. Simdi okulda oldugum icin acamadim. Aksama video cekecegim.

Hayırlı olsun.Montajı nasıl yapacaksınız?Soldan döşeme altından tepe lambasına mı bağlayacaksınız?Bu şekilde yapacaksanız fotoğraflarla uygulayıp atarsanız sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bana gönder ben okulda değilim, açarım :p:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Tum detaylari paylasirim. Sanirim sag ön kolon icinden kabloyu gecirip montaj yaptiririm. Koksal ayipsin. Adresini yolla kutuyu acmadan sana yollayim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Tum detaylari paylasirim. Sanirim sag ön kolon icinden kabloyu gecirip montaj yaptiririm. Koksal ayipsin. Adresini yolla kutuyu acmadan sana yollayim.

Kaç günde gelmiş oldu şimdi? yakındır sipariş veririm ben de :)

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Kaç günde gelmiş oldu şimdi? yakındır sipariş veririm ben de :)

Martin 5 inde verdim siparişi nisan 15 elimde. 40 gunde geldi. Gorunus acisindan kaliteli birseye benziyor. Okul cikisi kayit yapacam . Bakalim goruntu kaydi nasil olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Arkadaşlar G1WCTURKEY Kodunu girince Artık fiyatımız 40.99 $ Vatana millete hayırlı olsun :)

Bir yönetici - moderatör arkadaş ilk msja bu bilgiyi eklerse süper olur :)

cdsTFOB.jpg

h1Gq6BQ.jpg

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Olgu abi fiyatta indirim yapacağına şu abla bizim ürünleri gönderse artık :) 6.gün oldu çıkmadı daha indirim 5 TL farkediyor :) ama tabi yine de güzel olmuş

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Kisitli zamanda araca takip bakayim dedim. Birinin ayarlarda neyi sececegimizi söylemesi lazim. Bu arada rec butonu ok yerine geciyor sanirim

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kisitli zamanda araca takip bakayim dedim. Birinin ayarlarda neyi sececegimizi söylemesi lazim. Bu arada rec butonu ok yerine geciyor sanirim

Ayarlar için video çekeceğim aksilik babamın aracında takılı dışarı gittiler bekliyorum gelsinler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Ayarlar için video çekeceğim aksilik babamın aracında takılı dışarı gittiler bekliyorum gelsinler.

Peki bunu tavan aydınlatmasından elektrik alacak şekilde oto elektrikçiye yaptırsan ne kadar ücret talep eder acaba :) Tahmini olarak bir ortalama fiyat nedir bunu yapmaları için :)

Yorum bağlantısı

Peki bunu tavan aydınlatmasından elektrik alacak şekilde oto elektrikçiye yaptırsan ne kadar ücret talep eder acaba :) Tahmini olarak bir ortalama fiyat nedir bunu yapmaları için :)

5-10 tl civarı olur.

İnsaf meselesi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...