İçeriğe Yönlendir

Ailenin Yeni Ufak Üyesi

Semih İzgi

Recommended Posts

Semih İzgi

Semih,eskişehire bu arkadaş da geliyor değil mi? :)

Ben gelebilseydim o da gelebilirdi. :fiuw:   Sana bi Antep yolu görünse de karşılıklı bir djarum içsek.  Malesef Eskişehire uygun bir ulaşım tipi seçemedik.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih ne eksik biliyormusun araca aksiyon kamera takıp çekim yapmak :)

benim favori videom.  RWD arkadan itiş drift araçları ile yanlıyorlar.  Yurtdışında klüpleri pistleri var. Türkiyede nerde sürsen ordan kovuluyorsun..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

semihim havaalanından alacaktık seni ne oldu?

Ne diyebilirim ki.. Kısmet değilmiş diyelim abim. Çok istiyodum yoksa. Zaten şuan hem yemek hem otel için kayıtlar geçti.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

hala gelmek istiyorsan sana çare bulunur Semihim,dert etme

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

hala gelmek istiyorsan sana çare bulunur Semihim,dert etme

Yemek için kayıt devam ediyor, bitse bile bir kaç kişi fazla opsiyon olacaktır. Otelde hala boş yer mevcut, dolsa bile çevrede otel çok. Gelmemek için bahane değil bunlar :)

Yer sorunu yok fazladan otelde yer var gizli bilgi :)

Örgütümüzün ikna kabiliyeti çok şaşırtıcı.    Şirketten izin alabildiğim taktirde kesin geleceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Seviklerimizi yanımızda görebilmek için her tür faaliyete hazırız :fiuw:

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Misafir geldiği zaman [emoji23] hem de çocuklu?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Tüylerim diken diken oldu :D   Selçuk abi genelde misafir gelince bu oda kapalı oluyor.  Büyük bir topluluk geleceksede tüm arabaları kaldırıyoruz. Televizyon ünitesinin üstünde de diecast metal arabalarım var çünkü. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

ilk aklıma gelen soru oldu :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

HPI model araç markasının yeni üyelerinden Fiesta WR8 2014.Ken Block  4000kV fırçasız motor ile geliyor.   Pek güzelmiş :) Fiestacılara duyrulur.

header.jpg

imag0467.jpg

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Videosunu forumun resmi sayfasında paylaşmıştım aynı araç ile, aynı tarz bir platform yaratılıp drift yapılmıştı. Nefis

Yorum bağlantısı
Kurtaran Kurt

After Run Oil i diyorsunuz. Yakıtınızın markası nedir?  Mesela ben Morgan'ın Sidewinder %20 yakıtını kullanıyorum

http://www.technomodel.com/urun/F-SW-R-20/Sidewinder-Race-20-Araba-Yakiti

Yakıtımın içinde after run oil karışımı mevcut. o yüzden gerek olmuyor.  Birkaç markanın içinde de mevcut. (tornado ve wildcat di sanırım.)  Belki sizin yakıtınızında karışımında vardır bi araştırın : :good1: Fotoğraf ve video alalım artık. :)

Yeni hava filtrem ve pillerim  :good1:  :nazar:

http://www.rcmotors.ru/mashiny/tehnicheskie-zhidkosti/toplivo-dlya-avtomodelej-/toplivo-hpi-powerfuel-20-nitrometana-11-masla-2-5-l-hpi-101904/

benzinim bu linktekinden. Ya gecen gun yaklasik 40-45 dk surdum ama o kadar eglenceliydiki video cekmek aklma gelmedi. Birde 3- 5 kaza yasadik tabi ama trhoppy saglammis :)  Ama yakinda foto + videolar burada olacak

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...