İçeriğe Yönlendir

Ford Mondeo Paspas Ve Bagaj Havuzu Seçimi...

Şafak Ertürk

Recommended Posts

Şafak Ertürk

Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir Mondeom için paspas ve Bagaj Havuzu bakmaktayım. Bazı sitelerde buldum. 

Peki sizin beğenip kullandığınız ürünler varsa da olumlu olumsuz cevap alabilirmiyim.

Not: Bugün Ankara da orjinal Mondeo Paspas satan bir yere gittim ve paspaslar siyah plastikti ve iğrenç kara lastik kokuyorlardı yani bildiğimiz yeni lastik gibi.

Bunlar nasıl orjinal ürün anlamadım. Az biraz güneş vursa bu paspaslara arabanın içinde kokudan durulmaz.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir Mondeom için paspas ve Bagaj Havuzu bakmaktayım. Bazı sitelerde buldum. 

Peki sizin beğenip kullandığınız ürünler varsa da olumlu olumsuz cevap alabilirmiyim.

Not: Bugün Ankara da orjinal Mondeo Paspas satan bir yere gittim ve paspaslar siyah plastikti ve iğrenç kara lastik kokuyorlardı yani bildiğimiz yeni lastik gibi.

Bunlar nasıl orjinal ürün anlamadım. Az biraz güneş vursa bu paspaslara arabanın içinde kokudan durulmaz.

Saygılar.

Bu papaslardan tavsiye ederim... :)

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-mondeo-3d-havuzlu-special-paspas-2008-2012/productDetails.aspx?productId=otelf17606&categoryId=20035778&SKU=OTELF17606

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Madem ankaradasınız şaşmazda cancana gidin hem orjinal paspas ve havuzunu alırsınız hemde pazarlık yaparsınız

tarihinde Yasin Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şafak Ertürk

Teşekkürler,

3D paspas ve Bagaj havuzu aldım verdiğiniz linklerden

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...