İçeriğe Yönlendir

Baba Olacaktım

Buğra Höngül

Recommended Posts

Mehmet Pınar

Ne desek boş elbet.Ancak şu da var,geç farkedilse ve doğduktan sonra aranızdan ayrılsa daha acı verirdi.Veyahut bu şekilde yaşamaya devam etse,her gün gözünüzün önünde evladınıza çaresiz bakmak daha zor olurdu.O bir melekti ve sizden daha çok sevenin yanına gitti.Zor ama bu böyle.

Allah sabır versin,Yüce Rabbim sizlere bir melek daha gönderecektir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Anlıyorum sizi. Ne desek boş. Hayırlısı buymuş diyelim. Bu yazılmış diyelim...

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Çok zor bir durum kocaeli merkezde eray bey var bir çok profosör bize aldırın derken o hep mantıklı ve bilgili açıklamalarıyla yol gösterdi ve 1 hafta önce kızımı sağlıklı olarak kucağıma aldım. Allah sizede sabır versin hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

3 aylik baba olarak kahroldum ve cok uzuldum. Rabbim size metanet esinize de guc versin. Esinize destekci olun. Onlar bizden daha hassas oluyorlar. Cenette sizi bekleyecektir. Bu kirli dunyaya gelmek istemedi belkide. Yasiniz genç rabbim daha sagliklisini size nasip etsin.

Her iste bir hayır vardir. ALLAH'tan baska kimse bu hayri bilemez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaşlar bundan 3 ay önce sevincimi sizlerle paylaşmıştım ama çoçuğumuz beyin gelişimini tamamlayamamış ve doktorumuz doğmaz doğsa bile bitkisel hayat dedi çok üzüntülüyüm Allah herkesin evladını korusun kısmetimizde yokmuş demekki :(

Kısmet değilmiş Allah'ım sabrını versin inşallah bir anda bulutların üstüne çıkmak gibi birşey çocuk sahibi olucağınızın haberini almak ama canınıza birşey gelmesin Allah'ımın ondan aldığı Ömrü ileride doğucak çocuklarınıza versin inşallah tekrar size ve eşinize Allahtan sabır dilerim :(

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Allah sabırlar versin, hepimiz kaderimizi yaşıyoruz. Bizim hayır gördüğümüzde şer, şer gördüğümüzde hayır olabiliyor. Allah daha nice evlatlar nasip eder inşallah, onların mutluluğu bu acıyı unutturur.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Kısmet değilmiş, siz güçlü olun ki anne de güçlü olsun, yeri göğü yaratan böyle taktir etmiş..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Bazen kelimeler yetersiz kalır bu da öyle bir durum...

Rabbim sabır versin ..

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Allah sabır versin gerçekten zor bir durum.Her şerde bir hayır vardır Buğra... :(

Yorum bağlantısı
Misafir

Başka bir doktora gidildi mi?

Umut vermek gibi olmasın ama, şirketteki arkadaşımıza da aynısı söylendi. Kürtaja yönlendirdiler ancak 3 doktor gezdiler. 3. doktor hiç bir şey yok dedi. Şimdi güle güle oynuyorlar.

Tek bir doktora bağımlı kalınmamalı. Hala cinsiyetinde yanılan doktorlar var..[emoji106]

Çok geçmiş olsun. [emoji17]

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ
(düzenlendi)

Çok geçmiş olsun, Allah sabır versin. Şu durumda siz güçlü olup eşinize destek verin. Ben de 45 günlük babayım, gerçekten çok üzüldüm.

tarihinde Ali Karadağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Buğra, senin de çocuğun olacak. Endişe etme kardeşim. Yaşadığın deneyim kolay değil. Hayır ve şer Allah'tandır. Kabullenmekten başka çaremiz yok. Siz elinizden geleni yaparak görevinizi yapmışsınız. İçiniz rahat olsun. Ruhsal ve fiziksel olarak hazır olduğunuzda tekrar denersiniz. Bu dünya böyle, yapacak bir şey yok. Allah bundan sonraki zamanlarda işlerinizi rast getirsin, yardımcınız olsun. Allah tüm çocukları esirgesin.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Gecmis olsun . Aynisi bizdede oldu. 9 ay once 12 haftalikken bebegimizin kalbi durdu. Nasip dedik. Kurtajla aldilar. Size tavsiyem kurtajla aldiracaksaniz iyi bir doktora yaptirin. Sonra tedavi sureci gerekiyor .bazi testler yapiliyor. Erkek de uzuluyor elbet ama kadinlar icin daha farkli durum. Ne kadar uzulsenizde bugunlerde esinize destek olun.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Çok büyük geçmiş olsun,Allah şifalar versin. Sani beyin dediği gibi etrafımızda çok örnek var, en yakınıda daha 2 ay önce eşimin kuzeni doğum yaptı,doğmadan önce birçok sorunu olduğunu ve alınması gerektiğini söylediler lakin çocuğu aldırmak istemedi kuzeni ve şuanda çocuk gayet sağlıklı ve sıkıntısı yok, bazen anne karnında çocuk sıkıntılı görünüyor ama veren Allah bir şekilde yaşatıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Rabbim hayırlısını versin.Çok gençsiniz Allah hayırlısıyla bir daha nasip eder İnşallah.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Buğra öncelikle Rabbim sabırlar versin kardeşim. Ben şu anda 4 çocuk babasıyım. İlk Çocuğum prematüre doğmuş ve 10 gün yaşayıp ölmüştü. İlk çocuğum doğduğunda seninle aynı yaştaydık ve aynı psikoloji içerisindeydik. Seni çok iyi anlıyorum ama çok şükür Rabbim ondan sonra 4 çocuk daha verdi. Şu anda çocuk bahçesinde yaşıyor gibiyim. Merak etme hiç yoktan şu andakini lutfeden Rabbim, sağlıklı sıhhatlilerini vermeyede Kadirdir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Buğra çok üzüldüm, hayırlısı olsun diyelim. Gerçekten kısmet işi çocuk sahibi olmak. Bir arkadaşım 5 sene çocuk sahibi olamadı. 5 sene sonra hiçbir tıbbi müdahale olmadan bebeklerini kucaklarına aldılar. Allah büyük. Yaşın genç. Allah gönlünüze göre sağlıklı sıhhatli bir bebek nasip eder inşallah kardeşim..  :flowers:

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Allah sabır versin. Çok üzüldüm . İnşallah sağlıklı bebekleriniz olur. Bu aşama farkedilmesi iyi bir şey. Üzücü ama herşeyde bir hayır var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...