İçeriğe Yönlendir

Baba Olacaktım

Buğra Höngül

Recommended Posts

Okan Tansel

Buğra kardeşim yüce rabbim sabır versin tarifi anlatılamaz bir duygu içinde olduğunu tahmin ediyorum senin şuan neler yaşadığını çok iyi tahmin edip anlıyorum.ALLAH'a sakın isyan etme şükürde o bir melek Rabbim en sevdi kulları arasında yer verecek kuluna. Yüce Rabbim gerektiği zaman bahşedecektir. ALLAH için yuvanıza, Aİlenize Hayırlı kullar yetiştirmeniz için yavrucaklar verecektir.Eşine destek ol inanki o senden daha çok üzgün olacak yorgun olacak birinzin daha dirayetli sabırlı ve anlayışlı olması gerekli buda o yuvada sen olmalısın Annelik duygusu,hormanları ve vasfı çok güçlüdür ve bu elinden istemeyerek uzaklaştırıldığında çok etkileniliyor bilesin tekrardan eşinede sana ALLAH sabır versin büyük geçmiş olsun kardeşim. :nazar:

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Abilerim kardeşlerim saolun ben yakın çevremdennbu kadar ilgi görmedim biz fordclub'ız ama tek yardımcı olduğumız şey araba değil saolsun herkes eşinin durumu çok kötüyse eşim arasın teselli etsin diyen abimden geçmiş olsun diyen kardeşime kadar saolun var olun Allah herkesin çocuğuna kendine sağlık versin sani'nin de dediği gibi tek doktorla kalınmasın yani devlet hastanelerini ve doktorlarını kötüleyemem ama durum şu özellikle bizim burda iskenderunda devlette 20bayan varsa 15 Suriyeli dil bilmiyorlar laf anlamıyolar doktor bize sıra gelene kadar kafası dağılmıştı beyin gelişimine bakmamış bile taki eşim böyle bir durum var diyene kadar o yüzden tek doktor değilde bir kaç doktora gitmek daha iyi burdan anne baba olacaklarada tavsiyem odur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Allah'tan sabır versin. çok üzücü durum, benimde 15 aylık oğlum var inanın böyle haberler alınca gözlerim doluyor :(

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Allah sabırlar versin , üzücü bir durum . Geçmiş olsun .

Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

Abi geçmiş olsun , herseyde vardır bi hayır ..

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Geçmiş olsun.Allah'ın takdiri.Kederi veren elbet mükafatını da hazır eder üzmeyin kendinizi

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Rabbim sabırlar versin.

benim oğlum tüp bebek ile 3. deneme sonunda dünyaya geldi şu an 4 yaşında. bizim tedavi sürecimiz yaklaşık 7 yıl sürdü ve yedi yıl sonunda oğlum dünyaya geldi

yalnız hem hamilelik önce si hem sonrası çok sıkıntılı idi. hamilelik döneminde bir çok doktor sizlere söylendiği gibi gelişme tam değil, yavaş ilerliyor, normal seyretmiyor gibi bir çok bulgu ile karşımıza çıktılar. anne sürekli yatarak bir hamilelik dönemi geçirdi. 32 haftada protein zehirlenmesinden dolayı anneye zarar vermeye başladı ve 32 haftalık iken erken doğum sezaryan ile gerçekleştirildi. oğlum 14 gün yoğun bakımda kaldı. o günlerin nasıl olduğunu neler çektiğimi bir ben bilirim bir allah. ama bunların hepsini kendi içinde yaşadım mümkün olduğunca eşime belli etmemeye çalıştım. sizinde dediğiniz gibi bu forumdan bir çok abim kardeşim aradı sordu hatta hastaneye yanıma gelip beni o dönemki sıkıntılarımı hafifletmek için ellerinden geleni yaptılar. 

rabbim acil şifalar versin. umarım rabbim size ve eşinize hayatınıza neşe katacak yavrular nasip etsin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Gerçekten zor ve sabır gerektiren bir durum. Bu durumda bayanlar bizim on mislimiz etkileniyor siz eşinize destek olun. İnşallah atlatırsınız..Allah yardımcınız olsun..

Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

Allah eşine de size de sabır versin.. Bizler burda bu kadar üzülürken sizleri düşünemiyorum. Oğluma her gün baktığımda rabbime şükrediyorum..

Siz doktorlara gitmişsiniz elinizden geleni yapmışsınız ancak benim de çevremde o kadar çok şey oldu ki bunlarla ilgili. Böyle bir şey başıma gelse bulunduğum şehir dışında doktorlara da giderdim herhalde.

Neler neler söylenip ne sağlıklı yeğenlerimiz oldu.. 24 25 haftalıkken doğan yeğenime her gün kaybedebilirsiniz bugün denilip 3 ay sonra hastaneden sağlıklı çıkardık, Allahıma şükürler olsun ki..

Ama şu da bir gerçek ki maalesef, vücut zayıf olan bebekleri bir şekilde eliyor. Özellikle son yıllarda hepinizin dikkatini çekmiştir düşük vakaları çok arttı çevresel etmenlerden dolayı.. 

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Sizin nefsinize ağır gelen hakkınızda hayırlı olandır.

Hadisi Şerif

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geçmiş olsun, Allah sabır versin....

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Allah eşine de size de sabır versin.. Bizler burda bu kadar üzülürken sizleri düşünemiyorum. Oğluma her gün baktığımda rabbime şükrediyorum..

Siz doktorlara gitmişsiniz elinizden geleni yapmışsınız ancak benim de çevremde o kadar çok şey oldu ki bunlarla ilgili. Böyle bir şey başıma gelse bulunduğum şehir dışında doktorlara da giderdim herhalde.

Neler neler söylenip ne sağlıklı yeğenlerimiz oldu.. 24 25 haftalıkken doğan yeğenime her gün kaybedebilirsiniz bugün denilip 3 ay sonra hastaneden sağlıklı çıkardık, Allahıma şükürler olsun ki..

Ama şu da bir gerçek ki maalesef, vücut zayıf olan bebekleri bir şekilde eliyor. Özellikle son yıllarda hepinizin dikkatini çekmiştir düşük vakaları çok arttı çevresel etmenlerden dolayı..

Gittim şehrimde üç dışardanda uzm. Doktora gittim ama aynı hani tabiri caizse apız birliği yapmışlar gibi hepsi aynı şryi dedi bi yanım diyor demiyor değil olsın nasıl gelirse gelsin diye ama bi yandanda günahına girmeyim diyorum
Yorum bağlantısı
Hakan Kalkan

Allah sabır ve hayırlısını versin arkadaşım 

Yorum bağlantısı
Volkan Tekince

Allah sabır versin , çok geçmiş olsun. 4 aylık kızım var , gözlerim doldu..

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Allah analı babalı büyütsün inşallah tırnağına zarar vermesin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...