İçeriğe Yönlendir

Mondeo 1.5 Ecoboost Beyaz Melek 2

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Volkan Dinçel

dün gördüm daha trafikde yeni Mondeo..karşıdan karşıya geçerken ilk başta Focus sandım ama biraz heybetliydi..Önümden geçince anladım yeni Mondeo olduğunu..

hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullanın inşallah..Mersin için beyaz renk çok yerinde bir seçim olmuşş.Bende her yıl ailemi ziyarete geliyorum Mersin ve Tarsus'a..nasıl bir sıcakdır orası :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Hayırlı olsun kazasız belasız sağlıkla kullanın inşallah. Sanırım forumun ikinci yeni kasa mondeosu. Özellikle konfor performans ve yakıt konusu daki izlenimlerinizi merakla bekliyorum ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Daha iyileri sizlerin olsun. Mondeo 18 jant olsa daha iyi olur diyenlerdenim bende. Şanzıman geçişlerini gerçekten hissetmiyorum. Aracı aldigim gün standart kullandim 9 lt civarı yaktı. Bir gün sonra sert kullandim. 11 lt civarı göründü yakıtı. Bu araç şehiriçi 8 lt gezer gibime geliyor. Şehir dışı ne olur onu şimdilik bilmiyorum. Araç. Şimdilik bende 10 üzerinden 8 aldı. Bu artabilirde azalabilir de. Araç gerçekten çok SESSİZ. Belkide dizel den benzinli ye geçtiğim içinde olabilir. Araç ilk kalkıslarda resmen zıplıyor. Sanki bu sefer olmuş. Bu arada araca bakan bakana. Ford logosunu kaldirsam. Kimse anlamaz bunun ford olduğunu. [emoji12] [emoji2]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Kazasız,belasız mutlulukla,sağlıkla binmek nasip olsun. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Hayırlı olsun güzel valla ne diyelim kazasiz belası binin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Temiz

Hayırlı olsun Güle güle kazasız belasız kullanın

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Güle güle kullanın, şanzıman Powershift değilmi. ?

PowerShift degil. Ancak çok çok iyi.
Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Abi hayırlı uğurlu olsun,mersin ekibinin şeker seviyesi yine tavan yapacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

hayırlısı olsun,gerçekten albenisi çok bir araç,illa albeni diyor,güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bülent Abi Güle güle kullanın. Allah Kaza Bela Vermesin.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Abim hayırlı olsun çok güzel bir makine aldın.Rabbim kaza bela göstermesin  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun. 1.5 ecoboost ve otomatik. yakıt tüketimini merakla bekliyorum. Bu arada sedan mı hb mi geçiyo ?

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Güle güle kullan...çok güzel bir araç...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun hocam güle güle kullan. Canlısını incelediğimde CC tarzı, A7 tarzı bir kalıbı var gibi geldi. Normal sedana (önceki mondeoya ve passata) göre biraz basık. Sen ne düşünüyorsun hocam?

Biraz basık ama hiç etkilemiyor. Diğeri heybetli duruyordu. Ama bu araçta begeniliyorsa bu yönüyle begeniliyor bence. Araç Sedan diye geçiyor. Aracın fotosunu çekenler bile oldu. Demekki beğenildi.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hayırlı olsun Arda. Ankara ford bayisinde incelenmiştim aynı aracı. Mükemmel :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...