İçeriğe Yönlendir

Fiesta Mk6.5 Ghia Anlık Tüketim Aktivasyonu

Misafir

Recommended Posts

Selçuk Bakış

Zaten 1.4 lere olmuyo Selçuk. Yada ozan beceremiyo [emoji14] :D

Ben bi ineyim aşağı en iyisi [emoji13]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Bencede sen bi dene, Ozan yapamayınca onla olmuyo, bu model desteklemiyo gibi bahaneler sunuyo kendisi  :D  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bencede sen bi dene, Ozan yapamayınca onla olmuyo, bu model desteklemiyo gibi bahaneler sunuyo kendisi :D:fiuw:

Bendeki Bluetooth ama ben yine de merak ettim, bi ineyim aşağı, daha bi saat zamanım var belki bozmazsam birşeyler çıkar [emoji2]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Bendeki Bluetooth ama ben yine de merak ettim, bi ineyim aşağı, daha bi saat zamanım var belki bozmazsam birşeyler çıkar [emoji2]

Kolay gelsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Zaten 1.4 lere olmuyo Selçuk. Yada ozan beceremiyo  :p  :D

m%C3%BCmk%C3%BCn-de%C4%9Fil.jpg?9d8cd3

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Kolay gelsin.

Sağolasın

Motive edeydin iyiydi [emoji2]

Yorum bağlantısı
Serdar Yılmaz

Yardımcı olmaya çalışayım tabi, bende kablo gerçi yok şuan ama kablo temin edebilirseniz sahibindencom'dan veya aliexpress'den vs geri kalan kısmı için yardımcı olurum. Kablo bir arkadaşımdan emanetti maalesef.

Ozan hocam bizim araçlar OBD mi yoksa OBD 2 mi ona göre üniversal kablo sipariş ederim belki sadece forda uyumlu olarak almak istemiyorum.

bu link teki kablo olurmu acaba bi bakarmısın?

http://tr.aliexpress.com/item/Top-rated-ELM327-Interface-USB-OBD2-Auto-Scanner-v1-5-OBDII-OBD-2-II-elm327-usb/32366156964.html?spm=2114.010208.3.11.EeuFu6&ws_ab_test=searchweb201556_10,searchweb201602_3_10017_10005_10006_10034_10021_507_10022_10009_10020_10008_10018_10019,searchweb201603_10&btsid=d5339c23-a48c-4906-ac60-890409686773

Yorum bağlantısı

Bu önümüzdeki hafta bir arkadaşta deniyeceğiz kendisi almış bundan. n11 üzerinden 25 tl ye mi ne almıştı. Olumlu sonuçlanırsa link ile beraber size haber vereyim.

Yorum bağlantısı
Serdar Yılmaz

Bu önümüzdeki hafta bir arkadaşta deniyeceğiz kendisi almış bundan. n11 üzerinden 25 tl ye mi ne almıştı. Olumlu sonuçlanırsa link ile beraber size haber vereyim.

olur valla çok iyi olur boşuna 15-20 gün kargo beklemeyelim sizden haber bekliyorum özel mesajda atabilirsin. eyvallah sağol

olur valla çok iyi olur boşuna 15-20 gün kargo beklemeyelim sizden haber bekliyorum özel mesajda atabilirsin. eyvallah sağol

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

abi sizdeki ekran tek satır zaten o yüzden çok zor :D

Satır açalım kanka :)

Zaman yetmedi[emoji13] olacak gibi durmuyor, program destekleyen uzantıları otomatik açıyor, hepsi de açıkmış, merakımdan kurcaladim.
Yorum bağlantısı

Zaman yetmedi[emoji13] olacak gibi durmuyor, program destekleyen uzantıları otomatik açıyor, hepsi de açıkmış, merakımdan kurcaladim.

bluetooth lu cihazı laptop a mı bağladın abi ? Peki elm programı okudu mu cihazı ? 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

bluetooth lu cihazı laptop a mı bağladın abi ? Peki elm programı okudu mu cihazı ?

He bağlandım, baya bir değer okudum, zaten cihazın içinden PC cdsi var, kaç gündür deneyim diyordum.
Yorum bağlantısı

He bağlandım, baya bir değer okudum, zaten cihazın içinden PC cdsi var, kaç gündür deneyim diyordum.

O zaman ben de bendeki bluetootlu cihaz ile deniyeyim bakalım ne olacak :D 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

O zaman ben de bendeki bluetootlu cihaz ile deniyeyim bakalım ne olacak :D

Dene sen [emoji2] programdan bir şeye ulaşırsan haber ver, bendeki CD de baya bir program var, lazım olursa mail atarım[emoji4]
Yorum bağlantısı

Dene sen [emoji2] programdan bir şeye ulaşırsan haber ver, bendeki CD de baya bir program var, lazım olursa mail atarım[emoji4]

abi onlar genelde sadece arıza okuma silme için oluyor. Bu konuda FORScan çok iyi.

Özellikler için elm şart :) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

abi onlar genelde sadece arıza okuma silme için oluyor. Bu konuda FORScan çok iyi.

Özellikler için elm şart :)

a7f0427193c4f6bfc618901fe2218ee5.jpg

Baktım da o yokmuş, ben scanmaster ve pcm scan ile baktım, onunla da bakarım bir ara [emoji4]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...