İçeriğe Yönlendir

Tablet Ihtiyaci

Akan Belen
Çözüme git Akan Belen tarafından,

Recommended Posts

Akan Belen

Biliyorum aslında başka konu var ama bununla ilgili ama daha hızlı cevap bulmam gerekiyor o yüzden yeni konu açtım arkadaşlar.

Bir tablet ihtiyacım var ama olmazsa olmaz bir iki konu var doğal olarak.

İllaki büyük ekran olması gerekiyor ve iyi bir görüntü kalitesi istiyorum.

Bir doktor arkadaş samsung t800 du sanırım bundan kullanıyor benim çok hoşuma gitti ekran büyüklüğü ve kalitesi oldukça güzel

Kullanım amacı internet ve film falan izlemek aslında başka çok bir amacı olmayacak.Kapasitesi si yüksek yada yujseltilebilir olması güzel olur.Birde bu internet işi nasıl olacak bilmiyorum ailemin yanına falan gittiğimde wi-fi olmayan yerde telefonun internet ini nasıl kullanabilirim bu konuda da kolay bir kullanım sunan bir özellik arıyorum.Kartlı olan modeller falan var sanırım ama.

Samsung a baktım biraz arkadaşın kullandığı sanırım t800 olan model 1080 tl görünüyor biraz yüksek fiyatı açıkçası ama almiskn de geç biraz işimi görsün istiyorum.Daha uygun fiyatlı model önerecek arkadaş varmı acaba yada hangi modeli almak lazım.

Dediğim gibi büyük ekran lazım ekran kalitesi iyi olsun internete bağlanma konusunda kolay yada modern bir çözüm sunsun

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Telefonun internet bağlatısını Wİ-Fİ üzerinden tablete aktararak internete bağlanabilirsin abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

samsung 10.1in sim kart takılabilen modelleri var. bende var. gayet de memnunum. tavsiye ederim. 

Samsung Galaxy Note 10.1" GT-N8005 3G Tablet
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu ürün şu an 624 tl olarak görünüyor ama siz n11den mi aldınız

%11 indirimi var sepete ekleyince kullanabiliyorsunuz
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Android telefonunuz varsa mobil veri+ wifi alanını açıp telefonunuzun internetini wifi alıcısı olan tablet laptop masaüstü vb. Tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Ben avea mobil internetimi evde o şekilde kullanıyorum. Adsl hattını kapattirdim. 200 tl civarına 10.1 " tabletler var. Siz bütçe belirtirseniz daha rahat yardimci olunabilir.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Açıkçası net bir rakam yok aklımda önemli olan biraz da ihtiyaçlarıma cevap vermesi iyi ekran ve büyük olmasi biraz htc m7 kullanıyorum o yüzden küçük ekran mantığı yok benim için

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Bunların bataryaları değişiyor mu bitince? Eger değişmiyorsa bir tablet için çok para vermeye degmez

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Evet aslında çok para ama almışken de iyi birşey olsun diyorum cidden kararsız kaldım bende bu konuda nobetteyim zaten gece boyunca bakibip duracağım artık :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu ürüne de baktım 800 civarında sıfır fiyatları arada kaldım açıkçası bende

Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Bu ürüne de baktım 800 civarında sıfır fiyatları arada kaldım açıkçası bende

Akan abi, hem bilgisayar, hem tablet, hem büyük ekran, hemde en net en kalitelisinden ekrana sahip bir tablet vereyim :)

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/268013-s%C4%B1f%C4%B1r-hp-tabletbilgisayar-windows-81-bilgisayar%C4%B1m-ne-kadar-eder/#entry2612689

64GB SSD var, 2gb ram var, windows, feci şekilde kaliteli malzeme :) Düşünürsen kullanmadık sıfır aldığımız gibi duruyor, 900tl. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Akan abi, hem bilgisayar, hem tablet, hem büyük ekran, hemde en net en kalitelisinden ekrana sahip bir tablet vereyim :)

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/268013-s%C4%B1f%C4%B1r-hp-tabletbilgisayar-windows-81-bilgisayar%C4%B1m-ne-kadar-eder/#entry2612689

64GB SSD var, 2gb ram var, windows, feci şekilde kaliteli malzeme :) Düşünürsen kullanmadık sıfır aldığımız gibi duruyor, 900tl.

Bilmiyorum ki bende bu tarz olanlar nasıldır normal pc gibi olunca tablet özelliği nasıl oluyor bunlarda android olmayinca arkadaşlar yorumlasin bakalım neden olmasın
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bilmiyorum ki bende bu tarz olanlar nasıldır normal pc gibi olunca tablet özelliği nasıl oluyor bunlarda android olmayinca arkadaşlar yorumlasin bakalım neden olmasın

Düşünmekte fayda var derim ;) Tabletle yapılabilecek her işi yapabileceği gibi klavyesi ve windows'unun olması bir fayda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Alırsam peşin alacağım zaten :) laptop um var zaten gerçi şu an arızalı Sani ile görüşmüştüm ona gonderecektim yapılsın diye ama kafam karıştı valla

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...