İçeriğe Yönlendir

Tablet Ihtiyaci

Akan Belen
Çözüme git Akan Belen tarafından,

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Bende de Nexus 10 var.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/267824-sat%C4%B1l%C4%B1k-nexus-10-tablet/

Çözünürlük olarak en iyi tablet diyebilirim.

Bu tabletten gerisi yalan. Tam ihtiyaca hizmet eder. Fiyat olarak da bence makul. Sıfırı her yerde yok vatandan 600e aldı yakın zamanda birisi.

Açıkçası net bir rakam yok aklımda önemli olan biraz da ihtiyaçlarıma cevap vermesi iyi ekran ve büyük olmasi biraz htc m7 kullanıyorum o yüzden küçük ekran mantığı yok benim için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Hüseyinin HP ☺

Necati abi desteğin için teşekkür ederim  :crazy: Bilgisayar gerçekten çok güzel, tablet fiyatına hem tablet hem bilgisayar alınmış oluyor. Hayırlısı.. 

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı
(düzenlendi)

Bu tablette hafıza artıyor mu acaba.Birde pil durumu nasıldır.Sanırım garanti de değil şu an

Hafıza artırılmıyor maalesef.. Pil durumu cok iyi tam dolu sarzla uzun süre kullanıyorsunuz. Oyun oynayan biri değilim o yüzden 2-3 gün sarza takmadan kullandığım oldu. Ttnet kampanyası ile aldım. 7 ayı daha var garanti bitmesine. Ama herhangi bir fatura ya da belgesi yok. Sanırım garantiye gitme gibi bir durum olsa sistemde kayıtlıdır model numarası.. tarihinde Onur Tunç Aldı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Akan Belen

Onur bey in nexus u artık benim arkadaşlar herkese teşekkürler :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...