İçeriğe Yönlendir

205 55R 16 Goodyear Michelin Continental Hangisini Tavsiye Edersiniz

Murat Bozok

Recommended Posts

Serkan ŞEN

Aracımı 2 gün önce aldım . Üzerinde continental var 205 55 R16 , diş derinlikleri çok çok iyi ancak 2010 üretimi lastikler. Az önce oto kuaförden aldığım araç hafif yağmur altında ilk kavşakta saçmaladı sağ sol zor toparladım . Daha sonra ışıklarda abs devreye girdi belediye otobüsüne çarpmama ramak kala durdum. anırım diş derinliği iyi olsa da lastikler sertleşmiş. Çok korkuttu beni. Ancak kuru zeminde dün 450km yol yaptım aracın viraj performansını denemek için de biraz zorladım lastikle ilgili bir sıkıntı yaşamadım.Moralim bozuldu harbiden ,şimdi 4 yazlık al ekimde 4 kışlık!! Uygun fiyatlı bir lastik bulsam hata mı yaparım acaba? Continental bridgeston gibi markaların farklı isimle piyasaya sürdüğü alt grup lastikleri kötü müdür? Ya da petlas?

Yorum bağlantısı
Çağrı Açıkkol

Bahsettiğiniz goodyear lastiklerden aldım.Hem bilgi sahibi olunsun hem de sorayım dedim.Gelen lastikler 3 kanallı  yakıt değeri A , ıslak zemin C 69 db türkiye üretimi olarak geldi. Testlerde hep başarılı sonuç alan lastikle bu lastik bayağı farklı galiba.Bir sakıncası olur mu? Daha lastikleri taktırmadım sizce değiştirmelimiyim?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...