İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Selim Bilgin

Vitese, el frenine streç film geçireceksem niye para veriyorum o arabaya? Saçmalığın daniskası.

İnsan olan ellese de kolay kolay bir şey olmaz zaten oralara. Yıllar içinde olsa da temizlenir-değişir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

O değil de, streç film oralarda düzeltilemeyecek boya yıpranması yapar, araba da altı üstü polo yahu.. piyasa ne halde :rofl:

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Ah ulan para olacak gideceksin bu arabayı alacaksın, noter çıkışı hepsini söküp yakacaksın cuaarayı. Sırf gıcıklığına dudaktan sarkan sigarayla en kıro ses tonuyla diyeceksin ‘’Gardaş, gideceğin yere bırakam mı’’ diye 😀 Adamın suratını görmek için bile değer o parayı vermeye. 

• Beğen 8
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Ahmet Gül yazdı:

Ah ulan para olacak gideceksin bu arabayı alacaksın, noter çıkışı hepsini söküp yakacaksın cuaarayı. Sırf gıcıklığına dudaktan sarkan sigarayla en kıro ses tonuyla diyeceksin ‘’Gardaş, gideceğin yere bırakam mı’’ diye 😀 Adamın suratını görmek için bile değer o parayı vermeye. 

notere giderken yakarum cugarayı daha verimli olur :D önce kaputtaki seloteybi kenardan yolup boya ölçücem ama

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
20 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

notere giderken yakarum cugarayı daha verimli olur :D önce kaputtaki seloteybi kenardan yolup boya ölçücem ama

Geçme Namık Kemal köprüsünden ürkütürsün vakvakları 😀 Sen daha selo banda elini uzatırken o adam arabanın önüne tel örgü çeker. Hele bir kaydı alak. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
52 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

2 saat önce, Ahmet Gül yazdı:

Mesaj atacaktım ben, "otururken koltuğa bir şey serdiniz mi yoksa mabadınız döşemeye değdi mi?" diye de, adamın manyaklık seviyesini düşününce vazgeçtim. :)

Polo'ya bunu yapan Mercedes filan alsa ne yapar kim bilir.

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ahmet Çankaya

Mesai arkadaşımın aracı, kendisi 2.sahibi, ilk sahibi de yine tanıdık biriydi. Malum bu zamanda bilindik araç...

2006 Focus Trend X paket. 170 binde Lpg li, değişen yok çamurluklarda sürtme kaynaklı boyalar var..

45.000 isteniyor, ancak forum için 43.000 fiyat aldım...

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 dakika önce, Ahmet Çankaya yazdı:

Mesai arkadaşımın aracı, kendisi 2.sahibi, ilk sahibi de yine tanıdık biriydi. Malum bu zamanda bilindik araç...

2006 Focus Trend X paket. 170 binde Lpg li, değişen yok çamurluklarda sürtme kaynaklı boyalar var..

İlanı yok mu, ya da resim falan?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
31 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

İlanı yok mu, ya da resim falan?

ilanı yok henüz, resim aslında var Önder Bey ama telefonda yükleyemedim.

isteyen olursa gönderebilirim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
ilanı yok henüz, resim aslında var Önder Bey ama telefonda yükleyemedim.
isteyen olursa gönderebilirim...
Telefon kullanimi icin tapatalk uygulamasi var. Resim yuklemek icin buyuk kolaylik. Telefondan uygulama ile direk yukleyebiliyorsunuz.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
7 saat önce, Ahmet Çankaya yazdı:

Hb mi?

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
On 09.11.2018 at 17:39, Çağlar Bayur yazdı:

Hb mi?

kusura bakma Çağlar abi siteye girmedim hiç hafta sonu.

araç sedan...

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
On 09.11.2018 at 09:52, Ahmet Çankaya yazdı:

resimleri...

DYVvgv.jpg

v6dBvz.jpg

P14bZ5.jpg

V95J1v.jpg

JZrgyJ.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Çankaya
On 09.11.2018 at 09:52, Ahmet Çankaya yazdı:

aracın ilanı.. forum fiyatı 42.250 TL. olarak güncelledik...

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-ford-focus-1-6-trend/sahibinden-ford-focus-1-6-trend-2006-model/10271034

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
17 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

https://www.eihale.gov.tr/Kullanici/Ihale/Detay/182462

gümrükte bir tane mondeo var çok beğendim ve sanırım donanım olarak tr de tek olabilir cidden..

muhtelemen giriş yapılmadan açılmaz örnek foto;

8aEEmd.png

Moto km çok yüksek diye biliyorum. Videosunu izledim. Gerçekten çok dolu gözüküyor. Motorda 2.2 dizelmiş.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
24 dakika önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Moto km çok yüksek diye biliyorum. Videosunu izledim. Gerçekten çok dolu gözüküyor. Motorda 2.2 dizelmiş.

motorda bir arıza varmış tabi tespit etmiyorlar.. sürpriz yumurta gibi aldıktan sonra bakılıyor ucuza alınırsa yarar her türlü

zaten piyasadaki araçların olması gereken km si bunlar yani herkesin malumu 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
motorda bir arıza varmış tabi tespit etmiyorlar.. sürpriz yumurta gibi aldıktan sonra bakılıyor ucuza alınırsa yarar her türlü
zaten piyasadaki araçların olması gereken km si bunlar yani herkesin malumu 
Yeni bir düzene geçti e-ihale işleri. Önceden araçlar göründüğünden iyi çıkardı. Şimdi video koyuyorlar. Görünen kısımlar kolaylıkla görünebiliyor.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
3 dakika önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Yeni bir düzene geçti e-ihale işleri. Önceden araçlar göründüğünden iyi çıkardı. Şimdi video koyuyorlar. Görünen kısımlar kolaylıkla görünebiliyor.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

motor kapalı kutu o yüzden teminatı yakan çok kişi oluyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
50 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

motor kapalı kutu o yüzden teminatı yakan çok kişi oluyor..

2.2 transit motoru mu üzerindeki?

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
2 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

2.2 transit motoru mu üzerindeki?

aynen öyle olması lazım.. 

6 dk sonra ihale bitiyor henüz teklif yok ve 19.500 lira veren aracı alıyor :) 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
7 dakika önce, Ali Gök yazdı:

e devlet şifresi ile giriliyormu bu siteye

giriliyor önce e devlete ondan sonra e devletin içinden gümrük ve ticaret bakanlığı eşya&araç satışa gir Ali abi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...