İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Ali Gök
3 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

giriliyor önce e devlete ondan sonra e devletin içinden gümrük ve ticaret bakanlığı eşya&araç satışa gir Ali abi

girim bakim neler var. bilgi için sağol emre 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)
10 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

https://www.eihale.gov.tr/Kullanici/Ihale/Detay/182462

gümrükte bir tane mondeo var çok beğendim ve sanırım donanım olarak tr de tek olabilir cidden..

muhtelemen giriş yapılmadan açılmaz örnek foto;

8aEEmd.png

Emre Diyarbakır gümrükteki hususi otomobil ruhsatlı Corsa C 1.7 DTI’yı kaçırmayacaktın. Ben gider bakardım hem. :) 

Bu Mondeo’da güzelmiş ama motor kapalı kutu sürprizi bol olabilir. 20’ye alınsa motor yapılsa yine de zevkli araç olur. Biraz macera olur sadece. :) 

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Emre Diyarbakır gümrükteki hususi otomobil ruhsatlı Corsa C 1.7 DTI’yı kaçırmayacaktın. Ben gider bakardım hem. [emoji4] 
Bu Mondeo’da güzelmiş ama motor kapalı kutu sürprizi bol olabilir. 20’ye alınsa motor yapılsa yine de zevkli araç olur. Biraz macera olur sadece. [emoji4] 

Mustafa abi Benim teklif 12 civarı idi 16 küsüre satıldı ama alan arkadaş çok güzel bir hale getirdi maliyeti 30 u bulmuştur ama :) yan taraf komple boyandı diye biliyorum açıkcası Diyarbakır’da olduğun hiç aklıma gelmedi abı ya [emoji51]

Hatta techturkey de konusu var

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Şimdi, Emre Öğüt yazdı:

Mustafa abi Benim teklif 12 civarı idi 16 küsüre satıldı ama alan arkadaş çok güzel bir hale getirdi maliyeti 30 u bulmuştur ama :) yan taraf komple boyandı diye biliyorum açıkcası Diyarbakır’da olduğun hiç aklıma gelmedi abı ya emoji51.png

Aynen aracı takip ediyorum. Çok güzel oldu. 30’a mal olsa da evladiyelik oldu. 

Bir kaç kez gittim benim eve yakın sayılırdı. Gittiğimde güzel araç yoktu hep yıkık dökük araçlar oluyordu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
7 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

bu arada araca teklif veren olmadı yeniden ihaleye girdi 19.5 a alınabilirdi

zam gelmiş 28bin TL olmuş

Yorum bağlantısı
Ali Gök
12 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

zam gelmiş 28bin TL olmuş

Temiz 12 çalışır

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
On 23.11.2018 at 15:13, Emre Öğüt yazdı:

aynen öyle olması lazım.. 

6 dk sonra ihale bitiyor henüz teklif yok ve 19.500 lira veren aracı alıyor :) 

mondi 21.5 a satılmış valla bedava...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

İzmiri bende takip ediyorum. Önceki gün ihalede araçlar teklif bile almamış idi. Bugün kalan araç yok. Anlaşılan ciddi bir izleyici kitlesi var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bir çılgın ilan daha paylaşayım, bu aralar W210 ‘a takmış durumdayım. 

631071390

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Bir saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

631071390

Anlaşalım. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
39 dakika önce, Selim Bilgin yazdı:

Anlaşalım. 

Piyasa bakımından takmış durumdayım. BMW ‘den 40 ‘a kadar şaşma niyetim yok. Gencim yahu ben :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
21 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Piyasa bakımından takmış durumdayım. BMW ‘den 40 ‘a kadar şaşma niyetim yok. Gencim yahu ben :)

Ben de aynı düşündüğümden Alfa'ya biniyorum zaten. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
2 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

631071390

E 320 çılgınmış harbi. Zengin iş adamından hemde yetkili servis bakımlı.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
19 dakika önce, Selim Bilgin yazdı:

Ben de aynı düşündüğümden Alfa'ya biniyorum zaten. :) 

159 da gözüme hoş geliyor, hanıma alabilirim. Gerçi o da BMW istiyor. Bakalım

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
(düzenlendi)

Mümkünse ilanlarin direk linklerini eklesek daha kullanisli olmazmı?

Ilan numarasiyla ugrasmak tapatalkta zor oluyor. Sahibinden sitesi yasakli degildir herhalde . Forum kurallarina aykiri degilse tabiki

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Hocam iletide link görmek hoş olmuyor, sizlerinde böyle düşündüğü kanaatindeyim. Linki köprüye atamadım, iphone kullanıcısıyım biraz acemiyim, daha nasıl yapılır çözemedim 😞

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
10 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

159 da gözüme hoş geliyor, hanıma alabilirim. Gerçi o da BMW istiyor. Bakalım

Ben çok baktım 159, içime sinene param yetmedi o zaman, paramın yettiği içime sinmedi alamadım.

Halen içimde ukte, son gelen 2011'lerden Alfisti elinde iyi bakılmış bir tane bulursam direk Giu ile değişebilirim. Gönül ister ki 2.4 jtdm olsun ama çok az var piyasada.

Bence tasarımıyla da sürüş dinamikleriyle de halen rakipsiz, tek eksisi önden çekiş olması.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
2 saat önce, Selim Bilgin yazdı:

Ben çok baktım 159, içime sinene param yetmedi o zaman, paramın yettiği içime sinmedi alamadım.

Halen içimde ukte, son gelen 2011'lerden Alfisti elinde iyi bakılmış bir tane bulursam direk Giu ile değişebilirim. Gönül ister ki 2.4 jtdm olsun ama çok az var piyasada.

Bence tasarımıyla da sürüş dinamikleriyle de halen rakipsiz, tek eksisi önden çekiş olması.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-ilk-elden-hatasiz-kusursuz-sifir-ayarinda-ve-lcd-genis-ekranli-632480395/detay

Nasıl 😛

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
37 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

2008 sonrası lazım, makyajda çok ciddi farklar var mekanikte. Bir de 159 olmuşken deri koltuk, sunroof  filan olması lazım.

Ortadaki ekranlı teybin bi 10 bin lirası var ama sıfır bulmaya çalışırsan. :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

2008 sonrası lazım, makyajda çok ciddi farklar var mekanikte. Bir de 159 olmuşken deri koltuk, sunroof  filan olması lazım.

Ortadaki ekranlı teybin bi 10 bin lirası var ama sıfır bulmaya çalışırsan. [emoji4]
Ben 156 bakayım ya kırmızı mazi canlandı yine, gençlik tehe80954979fcd9036360b6075baeffb35.jpg

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-cok-temiz-sahibinden-rosso-626765378/detay

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...