İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Erkan Işık

Arkadaşlar sıfır km passat impression   1.6tdi  dsg almak mantıklımı fıyat 165-170 arası sıfır rakamı üstünde cruise control , yagmur far sensörü eksık bu parcalar sonradan takılırmı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Şimdi, Erkan Işık yazdı:

Arkadaşlar sıfır km passat impression   1.6tdi  dsg almak mantıklımı fıyat 165-170 arası sıfır rakamı üstünde cruise control , yagmur far sensörü eksık bu parcalar sonradan takılırmı 

Bunlar olmayınca araba gitmiyor mu?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ben makyajsızı daha çok seviyorum. İzmir’de bir tane yeşil var bakıyorsan kaçırma. 2.0 TS
İçini beğenmiyorum makyajsızlarda. Renk kırmızı şart
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
4 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

4 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Gidiyor mehmet hocam cruise ve yagmur sensörü buyuk rahatlık hyındai kona 134 bın 177 ps benzınlı 4*4     hyundai tuscon 1.6 dizel 198 bın hepsı 31-12  ye kadar gecerlı rakamlar dedıler tiguan yok satıyor polo yok polo stoku olmadıgı ıcın kasımda 3 gunde bıtmıs 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
4 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:
6 dakika önce, Selim Bilgin yazdı:

Ben makyajsızı daha çok seviyorum. İzmir’de bir tane yeşil var bakıyorsan kaçırma. 2.0 TS

İçini beğenmiyorum makyajsızlarda. Renk kırmızı şart

O zaman MK1.5. Dış eski iç yeni.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
7 saat önce, Selim Bilgin yazdı:

Ortadaki ekranlı teybin bi 10 bin lirası var ama sıfır bulmaya çalışırsan.

nöyyyyyyyyyyy :crazy:

1 saat önce, Erkan Işık yazdı:

polo yok polo stoku olmadıgı ıcın

gümrük otoparkında HAziran 2019 a kadar uzatmayı ne için aldılar? porşeler mi bekliyor..

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Çok para hocam. Edeceği 30 en fazla 

yılbaşından sonra ortalık toz duman

Şuna bi göz atar mısınız :) 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-demireller-renault-dan-twizy-616339708/detay

valla yurtdışında pil kirası var iken aynı alet 8500 euro. güvenlik sorunu olmasa  düşünülebilir. ufak şehirde.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
2 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-demireller-renault-dan-twizy-616339708/detay

valla yurtdışında pil kirası var iken aynı alet 8500 euro. güvenlik sorunu olmasa  düşünülebilir. ufak şehirde.

Viyanada kullananlar var bunu. Arada sirada goruyorum. Pil kiralik benim de bildigim kadariyla. Satin alma opsiyonu var ama pahali tabi. Bir de tentesi var bunun. Park halindeyken yagmur toz vs girmesin diye

Turkiyede sokakta durmaz bu arac. 

Bir de cok mantikli degil. Motosiklet olsa aralardan falan gecersin ama bu araba gibi. İlla boyle bir arac alinacaksa kapali kucuk bir elektrikli daha mantikli olur

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Twizy eve en az 3’den sonraki araç olabilir bence. 2. Araç olarak bile alınmaz. Bizim otomobil kültürümüze ters :) 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Tek kişi kullanımı için 56 bin tl vermek oldukça lüks tüketim oluyor zaten. Tüketmiyormuş, alırken tüketti zaten. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
11 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

nöyyyyyyyyyyy :crazy:

gümrük otoparkında HAziran 2019 a kadar uzatmayı ne için aldılar? porşeler mi bekliyor..

Çaglar abı  polo soruyor müşteri diyor bız dogusa dönuyoruz istıyoruz dıyor stokda da yok suanda cevabı gelıyor dıyor olanları da kasımda 3 gunde sattık bıttı dedı vw bayının cevabı bu

11 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Bunu renault bu paraya verırımı anlıcak bır püf noktası vardır bunun mehmet hocam 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
10 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Tek kişi kullanımı için 56 bin tl vermek oldukça lüks tüketim oluyor zaten. Tüketmiyormuş, alırken tüketti zaten. 

gökhan bey motosiklet fiyatlarına göre ıyı yıne :)) mercedes aynı motoru kullanarak smart getıryormus satıs fıyatıda 150 dıyorlar 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
3 saat önce, Erkan Işık yazdı:

gökhan bey motosiklet fiyatlarına göre ıyı yıne :)) mercedes aynı motoru kullanarak smart getıryormus satıs fıyatıda 150 dıyorlar 

“Kötü, örnek teşkil etmez” demişler Erkan hocam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

o fiyat olması için orijinal olması lazım

Ki burdaki pek de orjinal durmuyor. Kaputla falan oynanmış sanki.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
11 saat önce, Selim Bilgin yazdı:

İlan fotoları ve metni saçma sapan olsa da, Türkiye'de kolay kolay görülmeyecek bir "otomobil".

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-alfa-romeo-montreal-turkiyede-bir-ilk-ve-son-632626004/detay

kabul, alfa yazsa da bir ferrari statüsünde olabilir, yurt dışı muadil piyasasına ve nadirliğe göre rakam makulş de görülebilir, ancak bura Türkiye kardişiimmmmmm :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...