İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Emmi, 2009 olanıyla ilk defa karşılaştım. Makyajsız olanı da temizliği ve donanıma göre 80 'e yaklaşıyor. Üzeri fiyatları balon diye düşünüyorum. Bu da etsin etsin 100.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İlanlara yeni bir akım gelmiş(ben de yeni fark ediyor olabilirim), hatasız başlığını açıyorum, kaput değişmiş, hasar kaydı vs var, yazıyor yazıyor sonra gerisi hatasızdır diyor. Milletin algısı iyice bozulmuş diğerlerinin de bozulsun istiyor galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
36 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

İlanlara yeni bir akım gelmiş(ben de yeni fark ediyor olabilirim), hatasız başlığını açıyorum, kaput değişmiş, hasar kaydı vs var, yazıyor yazıyor sonra gerisi hatasızdır diyor. Milletin algısı iyice bozulmuş diğerlerinin de bozulsun istiyor galiba.

Hatasiz demek ariza kodu yok demek diye bir algi olabilir belki :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
2 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Hatasiz demek ariza kodu yok demek diye bir algi olabilir belki :)

İlanların genel metnine bakınca o detaya takılacaklarını hiç sanmıyorum :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
50 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Birde 5 parça hariç hatasızdırlar var. 

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Bu gozler marti pisledi diye komple boyanms pasat ilani gordu ?

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
4 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

ben arasıra bakarım ilanlara piyasa için aynı sizin ki gibi hatasız yazıpta değişen var diyede devam ediyorsa hemen direk msj atıyor değişenli arac nasıl hatasız oluyor diye

hele bir ful+fuller var onlara direk sanruf varmı diyorum koltuk ısıtma :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-68.000-km-de-garaj-arabasi-549155507/detay

Mesai arkadaşımın arabası . Tekil kullanıcı . Ve titiz ve de iyi bayan şoför.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-hatasiz-boyasiz-passat-546739204/detay

Buda yine bizim oralardan bende niyetlendim. Sonra başka bir durumdan vazgeçtim. İlk sahibinden hatasız boyasız.  

İkiside arayan için fırsat olabilir. 

Hatasız kelimesi artık aracın o andaki durumu ile ilgili bir anlatım olmaya başladı. Adam boyalı ama hatasız diyor. Kelimenin anlamı zaman içinde  değişti.:))

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
14 saat önce, Ali Gök yazdı:

Bu gozler marti pisledi diye komple boyanms pasat ilani gordu ?

Kaputlar da hep ufak bir tıklama yüzünden değişir ve servis 1 kaput değiştirip 5 kaput parası alır, şişirir faturayı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
5 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Neredeyse yarı parasına yapılmışları var hocam, km/fiyat farkına değer mi? Kasa tipi vs aynı duruyor

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-full-donanim..dusuk-km..araziye-hazir-518049389/detay

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yarı parası değil, 10 yaş fark var. yapım 10liraya malolur. yenilerde ESP var traction kontrol var.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
33 dakika önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-68.000-km-de-garaj-arabasi-549155507/detay

Mesai arkadaşımın arabası . Tekil kullanıcı . Ve titiz ve de iyi bayan şoför.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-hatasiz-boyasiz-passat-546739204/detay

Buda yine bizim oralardan bende niyetlendim. Sonra başka bir durumdan vazgeçtim. İlk sahibinden hatasız boyasız.  

İkiside arayan için fırsat olabilir. 

Hatasız kelimesi artık aracın o andaki durumu ile ilgili bir anlatım olmaya başladı. Adam boyalı ama hatasız diyor. Kelimenin anlamı zaman içinde  değişti.:))

1,8 düz mü Turbolumu 1,8 t mi bu araç

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
3 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

1,8 düz mü Turbolumu 1,8 t mi bu araç

2 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

125Hp düz

1.8 T diye hatırlıyorum. Ki arkada 1.8 T yazıyor.

Uzunca bir süre servis bakımlı. Sonrada iyi vw servisli.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
15 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Hocam daha düşük model başka marka  iyi sahipli iyi yapılmış araçlar bulunabilir.

Şimdi, Mehmet Göktürk yazdı:

18.t ler 150 hp

Evet ..

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
40 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

yarı parası değil, 10 yaş fark var. yapım 10liraya malolur. yenilerde ESP var traction kontrol var.

Esp ve traction kontrole bişey diyemem de gerisi fiyat farkına değmez benim gözümde. Plastik 500 senede çözülüyor nasılsa :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
3 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Lastiğin arabası var gibi duruyor.

Bu motor bu lastiklerle gidiyor demek ki arazide

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...