İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Nuri Güngör
21 saat önce, Serdar Göktaş yazdı:

hayırlı olsun o zaman. Güle güle kullanın. Ben ocak ayında aldım 50 bine 2012 model olanını. aldığımda 66 bin km de idi. şu an piyasasına baktığımda 55-56 arası gideri var diyordum. Demek ki piyasa bayağı bir artmış

Teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Aydın

malum sitede 567917903 ilan nolu araç bize ait boya masrafı dışında sorunsuz yaşına göre hırpalanmamış temiz.tavsiye ediyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
6 saat önce, Hüseyin Aydın yazdı:

malum sitede 567917903 ilan nolu araç bize ait boya masrafı dışında sorunsuz yaşına göre hırpalanmamış temiz.tavsiye ediyorum

ilan bulunamıyor ilan numarası yanlış olabilir mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
47 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

ilan bulunamıyor ilan numarası yanlış olabilir mi?

Henüz onaylanmamış çünkü,

Görüntülemek istediğiniz ilan onay sürecindedir, aynı kategorideki benzer ilanlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Arıkan

Araç nevşehirdeymiş ama kayseri galericiler sitesinden fotoları var. Amerika versiyonlar kare plakalıklı değil mi? Başka farkı var mı?

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
(düzenlendi)
17 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Araç nevşehirdeymiş ama kayseri galericiler sitesinden fotoları var. Amerika versiyonlar kare plakalıklı değil mi? Başka farkı var mı?

ön tampon farklı olur. yaya güvenliğiyle alakalı istenilen bir şart sebebiyle dışarı doğru daha çıkıntılıdır avrupa olan araçlardan.

,stenilen plaka takılabilir

şundan  https://www.kbb.com/cars-for-sale/479785327/?totalresults=87&index=2&vehicleid=2235&year=2003&distance=none&atcmake=ford&atcmodel=focus&searchtype=used&persistdata=true&includelistings=true&maxlistings=5&_=1528833307335

tarihinde Sezgin Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2016-model-dsg-polo-568530604/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

İş yerinde birlikte çalıştığım arkadaşımın aracı. Temizliğine kefil olabileceğim bir araçtır. Evin ikinci aracı olarak alındı. Çok fazla yol yapmadı. Yıldan dolayı bakımının yetkili serviste yapıldığını biliyorum.

İlgilenen olursa diye buraya bırakayım...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

O değil de bu aralar çok pis kaşıntı tuttu, Ali Can 'ı satıp 2.5 HB alıp st yapasım var, ilk arabama bişe yapamadan satmıştım. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
27 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

O değil de bu aralar çok pis kaşıntı tuttu, Ali Can 'ı satıp 2.5 HB alıp st yapasım var, ilk arabama bişe yapamadan satmıştım. 

Hazır yapılmışı var, sadece ön tamponu st değil, onu da sana bıraktım ;)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Nerde :exc1:

Sevdiğim bir arkadaşımda ama yukardaki ilanları görse 100 bin der heralde :D Polisajını geçen yıl ben yapmıştım +5000 tl :D

Şakası bir yana ilanı yok ama satacak gibi, qq düşünüyor.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

78550 de ben vereyim :) 

53 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Sevdiğim bir arkadaşımda ama yukardaki ilanları görse 100 bin der heralde :D Polisajını geçen yıl ben yapmıştım +5000 tl :D

Şakası bir yana ilanı yok ama satacak gibi, qq düşünüyor.

Alican öyle kolay satılmaz zannımca. Nerde o güzelim Honda 'lar. 1,5 günde satılıyorlardı. Muhtemelen yetişemem. 

Ploisajı döviz kuru üzerinden mi yapıyon 5000tl çakıyon pardon üzerine koyuyorsun :heat:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bir saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

78550 de ben vereyim :) 

Alican öyle kolay satılmaz zannımca. Nerde o güzelim Honda 'lar. 1,5 günde satılıyorlardı. Muhtemelen yetişemem. 

Ploisajı döviz kuru üzerinden mi yapıyon 5000tl çakıyon pardon üzerine koyuyorsun :heat:

Dövizle çalışmayı ismi bende kalsın ( @Servet Aydın dan) öğrendim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Alptuğ Özcan yazdı:

İki parça da değişeni olmasına rağmen bu fiyat istemiş 

Olmasa zaten 79999 :) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
21 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Olmasa zaten 79999 :) 

Patron çıldırdı :D 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
21 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Aferim hep böyle devam 

Personellerde dövizle mi ödeme alıyor :shok: Geleyim mi :p 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...