İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Selçuk Bakış

İki defa almak isteyip direkten döndüğüm bir model, çok severim, siyah detaylar hariç güzel görünüyor.

Barış Göktürk yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-fiat-kazasizdegisensizboyasiz-uzerine-para-alabilecegim-takasa-uygun-1085523606/detay

İşyerinden arkadaşımın aracı.

Modelinin en dolusu. Araçta "yok yok" tabiri caizse.

Sözüne güvenilir; ne yazdıysa doğrudur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Hayırlı satışlar. Geri görüş kamerası 360 derece mi yoksa 180 derece mi ? 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Macit Aliyev yazdı:

O kısmı başka ilandan kopyalamıştık geri giderken fotoğraf çekiyor uygulamada kuşbakışı 360 derece görüntü çıkıyorya o yüzden öyle yazmışlar ama 180 derece aslında. Gözümüzden kaçmış düzelttik ilanda teşekkürler. Tam 360 derece olmasa da çok kullanışlı bence. Şunun gibi peugeotlarda olduğu gibi 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Macit Aliyev yazdı:

citroen geri giderken görüntüyü hafızaya alıyor. Özellikle yanları.  360 değil ama geri geldikçe 360 mış gibi görüntü veriyor. Tek kamera ile yapıyor bunu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ben geri manevra yaparken arkadaki görüntüyü kendi hafızama kaydediyorum sonra gözümü kapatıp....

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

8 yaşındaki boyalı arabaya 850 bin yazmış. 600’e okeyseniz yarın notere gidelim dedim. Kavgaya çağırdı beni :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

8 yaşındaki boyalı arabaya 850 bin yazmış. 600’e okeyseniz yarın notere gidelim dedim. Kavgaya çağırdı beni :) 

Boyasız araba var mı?

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Dua et kavgaya çağırdı:)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Boyasız araba var mı?

şanzımansız bile var. Biraz geliştirin kendinizi ya hu :crazy:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

ben geri manevra yaparken arkadaki görüntüyü kendi hafızama kaydediyorum sonra gözümü kapatıp....

images?q=tbn:ANd9GcRwCQ6lDVd-ZzqyvZKSbo8

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Gök

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-boyasiz-degisensiz-tramersiz-jeep-limited-1126385793/detay/

vaktiyle bende olan kj idi. satıcı yalan açıklama yazmış bagajı değiştik biliyorsunuz 8-10 adet hasar kaydıda vardı uyardım kendisini düzeltmesini söyledim ama niyeti kötü birine bu açıklamalar ile satma kafasında . ben şikayet ettim sizde şikayet edinde canı yanmasın birinin . 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Ali Gök yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-boyasiz-degisensiz-tramersiz-jeep-limited-1126385793/detay/

vaktiyle bende olan kj idi. satıcı yalan açıklama yazmış bagajı değiştik biliyorsunuz 8-10 adet hasar kaydıda vardı uyardım kendisini düzeltmesini söyledim ama niyeti kötü birine bu açıklamalar ile satma kafasında . ben şikayet ettim sizde şikayet edinde canı yanmasın birinin . 

İşlem tamamdır.

image.png.9f93c5a2ff8be58330e3112a7eb79078.png

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Abi tee ne zamandan kalmış arabalarınızı nasıl neden niye takip ediyorsunuz :) 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...