İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Ümit Türk
Alptuğ Özcan yazdı:

Benim aracın aynı model benzer özelliklerine 800+ yazan bile var. nasıl piyasa anlamış değilim. Km'si 70-80k civarıydı sanırım ama arada o kadar fark olur mu hiç?

Bazıları nasıl kaptırabiliriz diye bakıyor. 

Çağlar Bayur yazdı:

2.elde AegeA en zor arablardan birisidir, takasa gider, nakite zor, 88 bin adet var ilanda, alıcı ile buluşması o yüzden zordur

Evet rakamsal olarak zor. Takasta öldürmedikleri sürece sorun yok. Ben her türlü takasa veririm :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mehmet Ozyurek yazdı:

Clio 815 bin lira mı oldu.. :unsure2:

Cliomu 815 olmuş 

Dedemin sene 1968 diyerek anlattığı hikayelere inanacam artık 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ümit Türk yazdı:

27 Nisan dan beri.

Şunu farkettim. Daha ucuza alınabilecekken galeriye gidip daha pahalıya alıyorlar. Çok ilginç bir milletiz. 

Muadilinde en ucuz değilsen sen, arayan olmaz. Zaten egea ilanlarınin suyu çıktı. 2023 fiyatına yakın( listeyi geçtim sarı site fiyatına yakın) 2021 satmaya çalışan vardı pazardan. Biri ilgileniyordu ona rağmen. Dayının dediği laf " yigen bunu sıfır diye Alican zaten". Araç 20 binde bide. Biz bin iki binde satarken böyle diyemedim. Ama biz sattık dayı kaç aydır pazarda :)

Şimdi, alacak olanda seçim sonrası araç bollaşacak; satacak olanda seçim sonrası fiyatlar uçacak tribi var . Zarları atıyoruz isteyene, artık kim kimi koparır kendi payına :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
(düzenlendi)
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Şimdi, alacak olanda seçim sonrası araç bollaşacak; satacak olanda seçim sonrası fiyatlar uçacak tribi var .

Araç fiyatlarına kur kaynaklı gelen/gelecek zamların seçimle bir alakası yok bence. Sonuç ne olursa olsun konuşulan doların yükseleceği değil mi? Şuan olması gereken yerin daha yüksek olduğu ama baskılanmaya çalışıldığı konuşulmuyor mu ekonomistler tarafından. Doların yükselmesi demek araç fiyatlarına yine kur kaynaklı zamların geleceği anlamına gelmiyor mu?

tarihinde Alptuğ Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Muadilinde en ucuz değilsen sen, arayan olmaz. Zaten egea ilanlarınin suyu çıktı. 2023 fiyatına yakın( listeyi geçtim sarı site fiyatına yakın) 2021 satmaya çalışan vardı pazardan. Biri ilgileniyordu ona rağmen. Dayının dediği laf " yigen bunu sıfır diye Alican zaten". Araç 20 binde bide. Biz bin iki binde satarken böyle diyemedim. Ama biz sattık dayı kaç aydır pazarda :)

Şimdi, alacak olanda seçim sonrası araç bollaşacak; satacak olanda seçim sonrası fiyatlar uçacak tribi var . Zarları atıyoruz isteyene, artık kim kimi koparır kendi payına :)

Bence alan kazanacak. Arkadaş da 2004 Passat sattı 2019-20 SUV bakıyor 1 milyona ama geç kaldı gibi, seçim sonrası her türlü artacak döviz, kaçarı yok.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Bence alan kazanacak. Arkadaş da 2004 Passat sattı 2019-20 SUV bakıyor 1 milyona ama geç kaldı gibi, seçim sonrası her türlü artacak döviz, kaçarı yok.

2021 kamik 950 ye  2019 chr 900 e yeni alındı 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

satacak olanda seçim sonrası fiyatlar uçacak tribi var .

ötv deki artışın ve kur makasının ivmesini falan .. yok boşver anlatamayız

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bı de şu var. Şuan parası olan araba kovalıyor. Kredi vadeleri bir gün olurda 60 aya felan çekilirse o zaman 2. El araba da kara borsa olur :) sıfırı geçtim

Temmuz sonrası 300 500 e SLX soranlar olmasa bari tarihe not olarak düşelim.

Derken bı rakamlara baktım temmuz bile uzun vade

Mustafa sizinle sahibinden.com'da incelediği arama sonuç listesini paylaştı. https://shbd.io/s/DckuSOaf

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bı de şu var. Şuan parası olan araba kovalıyor. Kredi vadeleri bir gün olurda 60 aya felan çekilirse o zaman 2. El araba da kara borsa olur :) sıfırı geçtim

Mustafa sizinle sahibinden.com'da incelediği arama sonuç listesini paylaştı. https://shbd.io/s/DckuSOaf

Bu araçlar gerçekten bu rakamları görüyormu yoksa reklam içinmi? 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Pazar da temiz denileni 200 bin bunlar temmuz fiyatları işte. Daha ucuklari da var tabi 

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Focus 1 i bu gun 368 e verdik .cok garip bir ekonomimiz var 2004 yilinda

25 milyara aldik = 16.233€

bu gun 368.000 =17.523€

normalde bu arabalarin çöp olmasi lazim. işin garibi bu gün arabayı sattıktan sonra londrada yaşadığım bölgede adamlar yolun kenarına atmışlar 2.0 ghia yı çok değişik düşüncelere girdim 

Dizel otomatik mondeo mk 4 arayisindayiz

IMG_4525.jpeg

IMG_4524.jpeg

• Beğen 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sezgin Yılmaz yazdı:

bu gun 368.000 =17.523€

normalde bu arabalarin çöp olmasi lazim. işin garibi bu gün arabayı sattıktan sonra londrada yaşadığım bölgede adamlar yolun kenarına atmışlar 2.0 ghia yı çok değişik düşüncelere girdim 

IMG_4525.jpeg

IMG_4524.jpeg

Fotolar temsili mi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sezgin Yılmaz yazdı:

Focus 1 i bu gun 368 e verdik

satın alan başka araba arıyorsa ben de satabilirm

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Fotolar temsili mi

Yaşadığım yerde yol kenarına atılmış focus bu . Tr de 200 bin eder bu haliyle 😀 muhtamelen boyasızdır

tarihinde Sezgin Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Sahibinden’e emsalsiz yaz kaç tane sonuç çıkar sence?

Tahminleri alalım? 😀

İlk 3 en çok “emsalsiz” yazan araç markası:

Röno

Vw

Bmw

Mercedes bunlardan sonra geliyor.

Bir de hatasız olup da hatalı olanları araştıracağım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Şimşek yazdı:

Bir de hatasız olup da hatalı olanları araştıracağım.

hatasız araba bulamadım, hayin fabrikalar hepsini boyayıp yolluyorlar

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Çağlar Bayur yazdı:

hatasız araba bulamadım, hayin fabrikalar hepsini boyayıp yolluyorlar

Ülkece mükemmel ötesi bir pazarlama kültürümüz var. 2. eli sıfırından pahalıya satıyoruz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Sezgin Yılmaz yazdı:

bu gun 368.000 =17.523€

IMG_4525.jpeg

IMG_4524.jpeg

elin oğlu focus 1'e bile para veremeyip hurda gibi atıyor, daha bunun 3'ü, 4'ü var. yazık, acıdım insanlara. allah bilir bütün ülke birkaç aile ve yandaşlarına da çalışıyordur şimdi orada.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...