İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Berkcan Ergen

Sıfırı, yani makyajlı kasası 53500 TL liste fiyatına sahip. Ben olsam sıfırını alırdım.

Evet ama arada 6-7 bin lira fark var. Bütçeyi biraz aşıyor. Bu modelleri nasıldır focusların ?
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Evet ama arada 6-7 bin lira fark var. Bütçeyi biraz aşıyor. Bu modelleri nasıldır focusların ?

Motoru sessizdir. Performansı gayet iyidir. Tek kötü yanı şehir içi tüketimi çok kolay 10lt/100 km.ye çıkabilir. şehir dışında yakıt tüketimi ise 5.5lt/100 km.ye kadar düşebilir. Trendx bu kasada baz donanım gibidir. Bir üst donanım paketi olan style versiyonunda ön arka park sensörü, otomatik park özelligi bulunur. 45 bin üzerinde ödeme yapacaksanız, araç bence en az style donanım olmalı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berkcan Ergen

Motoru sessizdir. Performansı gayet iyidir. Tek kötü yanı şehir içi tüketimi çok kolay 10lt/100 km.ye çıkabilir. şehir dışında yakıt tüketimi ise 5.5lt/100 km.ye kadar düşebilir. Trendx bu kasada baz donanım gibidir. Bir üst donanım paketi olan style versiyonunda ön arka park sensörü, otomatik park özelligi bulunur. 45 bin üzerinde ödeme yapacaksanız, araç bence en az style donanım olmalı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-bu-rengi-kacirma-acill-satilik-209782349/detay böyle bir şey mi diyorsunuz ?
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Galerici hasar kayıtlı alıp satıyor.Açıkça söylemiş.İlan metni daha önce forumda yazılmıştı.Ordan kopyalamış.Masum göstermeye çalışmış.Bu metni yazan kişi haklı mı? bence evet.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
(düzenlendi)

Çok beğendiğim için ilan metninin sonunu paylaşıyorum.

ÖNEMLİ NOT:

BOYALI VEYA DEĞİŞEN PARÇASI OLAN ARAÇLARDAN DEVLET EK VERGİ ALMAZ...YAKIT OLARAKTA DA DİĞER ARAÇLARDAN FAZLA YAKMAZLAR...

2000 MOTOR ARABA 1600 MOTORDAN ÇOK YAKMAZ AKSİNE ÖZELLİKLE UZUN YOLDA DAHA FAZLA YAKAR..

BOYASIZ ARABA ALDINIZ DİYELİM 3 GÜN SONRA SÜRTTÜNÜZ VEYA ÇİZİLDİ.. BOYATMAYACAKMISINIZ.. YOKSA ÇÖPEMİ ATCAKSINIZ..?

HASAR KAYITLARINI FAZLA KAALE ALMAYIN 5664 DEN ÖNCEDE ARABALARDA HASAR OLUYODU.. ARAÇLARDA HASAR KAYDI O ARAÇLARDAKİ HASARI GÖSTERMEZ ÇOĞUNLUĞU SİGORTANIN VE SERVİSLERİN ŞİŞİRDİĞİ RAKAMLARDIR.. ÖYLE DEĞİLSE NEDEN ARACIN ÇAMURLUĞU DEĞİŞMİŞ ŞURASI BOYANMIŞ VS DİYE BİLGİ VERMİYOLAR... HADİ ONU GEÇTİM ARABANIN AYNASI DEİŞSE VEYA TAMPON TAMİRİ GÖRSE CAMI DEĞİŞSE MESAJ ATIYON ÇARPMA DİYE MESAJ GELİYO.. BÖYLE SACMALIK DÜNYANIN HİÇ BİR YERİNDE YOKTUR.. 

BUNLARIN AMACI VATANDAŞA YARDIMCI OLMAK FALAN DEĞİL..  MİLLETİ 2. EL ARAÇLARDAN  SOĞUTUP VATANDAŞA SIFIR ARABA ALDIRMAK VE TRİLYONLARI GÖTÜRMEKTİR..

SİZİ TAŞIYACAK OLAN ÖN TAKIM, MOTOR  VE LASTİKLER DİR.. BOYASIZ DEĞİŞENSİZ PARÇALAR  VEYA HASAR KAYDI DEĞİLDİR...

BU BOYA DEĞİŞEN PARÇA VS OLAYINI İCAT EDEN HELAL HARAM BİLMEYEN ARABAYI 3 KURUŞ AŞAĞI ALMAK İÇİN YERDEN YERE VURAN SATARKEN GÖKLERE ÇIKARAN GALERİCİ ZİHNİYETTEKİ KİŞİLERDİR..  BEN 35 ÜLKE GEZDİM VE ÇOĞUDA AVRUPA. (girin bakın facebook sayfama). HİÇ BİR ÜLKEDE BİZDEKİ GİBİ NERESİ BOYANMIŞ NERESİ DEĞİŞMİŞ DİYE BİR SAÇMA SORU YOK.. ORDA ADAMLAR ARACIN BAKIM KAĞITLARI VARMI ONU SORUYO BİRDE ARABADA ÇÜRÜK VEYA ÇİZİK VARMI ONA BAKIYOLAR.. BİZDEKİNİN AKSİNE ARABA YENİ BOYANMIŞSA DAHA KIYMETKİ OLUYO.. NİTEKİM İZNE GELEN GURBETÇİLERİMİZ ÇİZİK SÜRTME OLAN ARABALARININ SANAYİYE SOKUP  BOYATIP GİTMİYOLARMI..

RABBİM   HERKESİ VİJDANLI RAHMET SAHİBİ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN.. HERKESE HAYIRLI PAZARLAR.

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Uğur Köker

Çok beğendiğim için ilan metninin sonunu paylaşıyorum.

adam doğru demiş bence,ben aracımı alırken tek birşeye baktım şaselerde oynama motorda oynama hasar olmasın, arka kapıyı bir yere sürtmüş boyanmış işlem görmüş çok da önemli değil bence,yeter ki motoru diri olsun yola iyi tutunsun gerisi hikaye bence  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...