İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Yasin Şimşek

Hayırlı olsun diyelim o zaman [emoji5] .

Fsi kullanmış birini bulmuşken sormak isterim. Motor sık arıza çıkarır mı?
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Ben dr. Bir arkadaştan almıştım 6 yaşında 50 b km de idi.70 binde sattım.Motor arızası olmadı.Bir kere fan müşürü bozulmuştu.Soğuk motorda fan açıyodu onu yaptırdım.Her arabada olabilecek ufak tefek şeyler.Ama sabah binerdim işe gitmek için arabanın yerinden kalkmasıyla anlık yakıt tüketim değerinin 99.9 yazması paha biçilemez [emoji48] .Anlık tabi sonra normale dönüyodu.

Anladım teşekkür ederim :) Sabahları soğuk motordan olsa gerek. İyi tarafından bakarsan abi lpg olsa o an kaç litre yakıyor göremezdin :D

Düz motor olan öncelikli tabiki ama bakımlı fsi bulursakta alıcaz gibi :)

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
Naim Durmaz

Bursa daki kırmızı Megane 1.6 olmasından dolayı mantıklı diğer yeşil Megane 2.0 kullanımı keyiflidir ama satışı 1.6 ya göre ağırdır

Euro civic iiçin fiyat biraz yüksek gibi diğer civic ise hiç hoş görünmüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bursa daki kırmızı Megane 1.6 olmasından dolayı mantıklı diğer yeşil Megane 2.0 kullanımı keyiflidir ama satışı 1.6 ya göre ağırdır

Euro civic iiçin fiyat biraz yüksek gibi diğer civic ise hiç hoş görünmüyor.

Kısmetse bu gece Bursa'ya gidiyorum. Hem memleket ziyareti hemde arabayi yakından göreyim.
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Kısmetse bu gece Bursa'ya gidiyorum. Hem memleket ziyareti hemde arabayi yakından göreyim.

ataşehirdeki euro civic,hem evime yakın hem de benim daha önce focus aldığım satıcı.gerçi 3 yıl oldu hatırlamaz ama kandillerde bayramda falan hala mesajlaşıyoruz.istersen PAZAR günü gidip bakabilirim,açıklar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

ataşehirdeki euro civic,hem evime yakın hem de benim daha önce focus aldığım satıcı.gerçi 3 yıl oldu hatırlamaz ama kandillerde bayramda falan hala mesajlaşıyoruz.istersen PAZAR günü gidip bakabilirim,açıklar.

Valla çok çok güzel olur

Eger aracın bi sıkıntısı yoksa Megane yerine Honda daha iyi olur.

Yorum bağlantısı

Valla çok çok güzel olur

Eurocivic ve euroaccord, parçası yok. Son sahibi olmak sorun değil ama kapının önünde binemediğin bir araba sanırım sorundur. :yes:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Valla çok çok güzel olur

inşaallah bir mani çıkmazsa pazar öğlene doğru bakarım,satıcıyla konuşurum.iyi görünüyor.

Yorum bağlantısı

Pert kayıtlı yazmış ya!

O kısmıda ufak puntoyla yazmış gözden kaçar belki diye 

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Otokentten sağlam araba çıkmaz. Onların ellerindeki ekspertizlerede güvenmeyin. Boya değişen olayları dedikleri gibidir ama motor ve diğer masraflı parçaları sıfır gibi ballandırırlar.

Kaç ay gittim oraya haftada birkez. Babamda gitti yakın arkadaşıda orda galerici ondan bile araba alamadık.

Mantıkları kazalı araba alıp pasta cila yapıp 9 bin üstüne koyup ilan vermektir.

Uzatıcam ama geçen hafta yaşanmış bir olayı anlatmak istiyorum;

Babam opel zafira buluyor adam eczaneci ilk sahibi tek değişen bagaj kapağı.

Birde ben arıyorum adam araç bir yaşındayken kırmızıda arkamızdan çarptılar dedi. 23500 e bıraktı tertemiz araba. Biz son anda vazgeçtik ve aradık gelmiyoruz kusura bakmayın diye.

Ertesi gün babam gaziemire gidiyor galericilere bakmaya otokentede uğruyor. Sonra babamın arkadaşının galerisinin önünde bir zafira görüyor. Gidip soruyor nerden aldın ?ilk sahibinden eczaneciden diyor.Bizim alacağımız aracı almış ve 27 verdiler satmadım 28e verecem demiş babama.

Şuanda da internette kaldırıma çarpmadan dolayı bagaj değişmiştir yazıyor..

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Mk2 mondeo arayanlar için satıcının söyledikleri de doğruysa güzel araba.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acil-satilik-mondeo-ghia-cok-temiz-full-donanim-210496657/detay

Uzun zamandır gördüğüm en kötü mondeo. Arkadaşım için gidip baktık bu arabaya. Boyası bitik. Basamaklar çürümüş, 13.03.2015 te aracı satın almış. Hemen satışa çıkartmış. Üstelik birde arabayı ön taraftan çarpmış. Kaputu ezik, ön tampon ve panjur çatlak.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

altın kural.. hiçbir satıcı piyası bilmeyen saf değildir (nazikçe)

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Uzun zamandır gördüğüm en kötü mondeo. Arkadaşım için gidip baktık bu arabaya. Boyası bitik. Basamaklar çürümüş, 13.03.2015 te aracı satın almış. Hemen satışa çıkartmış. Üstelik birde arabayı ön taraftan çarpmış. Kaputu ezik, ön tampon ve panjur çatlak.

Söylediğin iyi oldu, ama ilana göre fena görünmüyordu, hatta favorilerimde ekliymiş fiyat düşürünce farkettim, alıcı olsam gidip bakardım yani :)

altın kural.. hiçbir satıcı piyası bilmeyen saf değildir (nazikçe)

Ustam 2. el fiyatları bu ara kötü galiba, taksitle satışlı ilanları çok görür oldum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile hele ki modeli yıllanmış ise . fotodaki parlaklık yanıltır

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

2.elleri nasıl satılır mı yakın zamanda nasipse araba alacam bütçe 25 lira ne alsam diye kara kara düsünür oldum :D

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

2.elleri nasıl satılır mı yakın zamanda nasipse araba alacam bütçe 25 lira ne alsam diye kara kara düsünür oldum :D

Hasar kayıtlı golf 5 [emoji12]

Çevremde bu araçları beğenmeyen yok piyasası var.

Vtec diyip duruyor herkes [emoji1] Otomatiği sorunsuz mu onu bilmiyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...