İçeriğe Yönlendir

2010-2011 Honda Civic Premium-Elegance

Alper Ünal

Recommended Posts

(düzenlendi)

Yagmur sensorunun asil onemli ozelligi, yagmur yagdinda calismasi degil, yagmurun siddeti ve aracin hizina gore fasilasini ayarlamasi. Bu sekilde surucunun hem gorus acisini surekli acik tutuyor, hem gereksiz yere calisip goz onunde silecegin hareketinin dikkat dagitmasini engelliyor hem de bir elin silecek koluyla ugrasmasi sirasinda kaybolan surus guvenligini onluyor. Olmazsa olur bir ozellik ama orta sinif orta donanimda yer almasi gerekir.

Saygilarimla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Yagmur sensorunun asil onemli ozelligi, yagmur yagdinda calismasi degil, yagmurun siddeti ve aracin hizina gore fasilasini ayarlamasi. Bu sekilde surucunun hem gorus acisini surekli acik tutuyor, hem gereksiz yere calisip goz onunde silecegin hareketinin dikkat dagitmasini engelliyor hem de bir elin silecek koluyla ugrasmasi sirasinda kaybolan surus guvenligini onluyor. Olmazsa olur bir ozellik ama orta sinif orta donanimda yer almasi gerekir.

Saygilarimla.

Ayrıca ani su sıçramalarında sürücüden daha hızlı tepki verip hemen su yüzünden kötüleşen görüşü düzeltir di mi Evren abi? :)

Yorum bağlantısı

Ayrıca ani su sıçramalarında sürücüden daha hızlı tepki verip hemen su yüzünden kötüleşen görüşü düzeltir di mi Evren abi? :)

Bunu ben unutmusum:))

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Alper Ünal

bide arkadaşlar donanımlar her türlü araba için zenginliktir....

Yorum bağlantısı

2012 yeni kasa otm. Honda cıvıc elegance kullanıcısıyım. Yağmur sensörü bence hiçbir işe yaramıyor. Ancak far sensörü güzel bir özellik. Aracımda olmassa olmaz özellik cruise control özellikle uzun yolda çok faydalı. Honda cıvıc otm almayı düşünüyorsanız performansı bana göre göz ardı etmelisiniz seri bir araç değil. Basınca gidiyormuş evet ama ben gaza bastıkça gözüm hızla azalan benzin depomdan ayrılmıyor :)

:) kullanmadan anlayamazsınız şuanda içinde bulunduğunuz durumda o yüzden sanırım

otomatik arabaya binmeden eleştirenler kötüleyenler var ancak tadını aldıktan sonra yorumları değişiyor bende öyle idim buda onun gibi.

Bu arabada o dediğiniz iki donanım da var zaten.
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bu arabada o dediğiniz iki donanım da var zaten.

yağmur ve far sensörleri yok diye konuşuluyor benim var yada yok diye bir iddaam olmadı zaten.
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

2011 Civic'ın piyasası ne durumda şu an ?

elegans otomatik ve lpgli 50 ye lpg siz otomatik elegans 48e satildi bir ay icinde ,iki yakin arkadasim tarafindan ikisi de kazasiz boyasizdi
Yorum bağlantısı
Burak Barlas

Bence kar sensörü, meltem sensörü , kırağı sensörü ve dolu sensörü bir araçta olmalı. Maalesef benim aracımda bu sensörler yok o yüzden anlayamıyorum :p

Yorum bağlantısı
Alper Ünal

Mevzu biraz sensör muhabbetine dönmüş ama 50 bin verilen bir araçta bence bu semsörler olmalı en aZından rakipleriyle kıyaslandığında ama motor ve şanzumanı bu açıkları kapatıyor fikride çok boş bir fikir değil tabiki

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...