İçeriğe Yönlendir

Mondeo'yu Aldik..

Ali İnce

Recommended Posts

Emrah Korkmaz

Kesinlikle İbrahim Usta sizin derdinize derman olur. İşinde on numara bir usta zaten yetkili servisten ayrılma. Focusu satmadan önce sıkıntı olduğunda soluğu yanında alırdım.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

servisleri ismiyle tavsiye etmenizde bir sakınca yok.reklam yapmadıkça üyelerin menfaatine olan şeyler.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Aracınız hayırlı olsun. Diskler güvenlik birimlerinden birtanesidir. Torna yerine yenisini alın :good1: Lastikleriniz ne durumda bilmiyorum ama onlarıda ihmal etmeyin.

Yorum bağlantısı
Murat Gök

servisleri ismiyle tavsiye etmenizde bir sakınca yok.reklam yapmadıkça üyelerin menfaatine olan şeyler.

Yalnız tam olarak öyle değil herhal abi... Çünkü yorumu yazdığımda otomatik olarak izin vermiyoruz yazdı..Sonra düzenledim..Sadece öneriydi benimki..

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)

Yalnız tam olarak öyle değil herhal abi... Çünkü yorumu yazdığımda otomatik olarak izin vermiyoruz yazdı..Sonra düzenledim..Sadece öneriydi benimki..

bilemedim :)

o firmaya özel olabilir,yasaklanmış olabilir.

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Hayirli olsun araciniz masallahi var :)

Ilk olarak dreksiyon pompa oringlerine baktirin ordan büyük ihtimal yag kaciriyordur eksiltmede yapiyordur yada kutuda vardır problem ama normal sartlarda da mondeo dreksiyonu çoğu araca göre serttir

Ikinci olarak torna yaptırmayin yeni disk alin tavsiyemdir eger yillarca binicekseniz hava kanalli diskleri almanizi tavsiye ederim iyi sürüşler :)

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Erzan Aşkın

Aracınızı güle güle kullanın. Disk torna işini bende yaptırdım ancak randıman alamadım. Şimdi değiştirmeyi düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
(düzenlendi)

Hayırlı uğurlu olsun,sonaxı tavsiye ederim geçen gün aracın camına kampanya broşürü bırakmışlardı ,hatta ikinci el araçlar için ilk sahibinin izi kalmasın diye bi paketleri de olacaktı :)

servis olarak da okutgeni tavsiye ederim güzel indirimleri oluyo,ford life kart çıkarttırın avantajlı oluyor

tarihinde Özgen Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...