İçeriğe Yönlendir

Semih'in Garajı Gaziantep

Semih İzgi

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Elinize sağlık parlaklık çok iyi

Aydın bey,

PH seviyesi sıfır olan şampuanlar ile yıkanır, arada bir de hızlı ıslak cila veya ayda bir Ektra gloss Protection (EGP) diğer adı ile Liquid Hard Wax Uygulanır ise 1 yıl böyle canlı olacaktır. Tabi benzinlikte köpük sıkılıp makineye sokulursa aynı gün solar.

Kendi aracımda da aynı ürünler uygulandı yukarıda açıkladığım gibi bakım yaptım ve geçtiğimiz yıldan beri aynı parlaklıkta. (tabi son 3 aydır yıkanmıyor o ayrı :fiuw: )

Ph sıfır değil nötr(7) olacak, sıfır asitik olur ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Maşallah İsmail emeğinize sağlık, güle güle kullan kardeşim...

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Elinize sağlık parlaklık çok iyi

Ph sıfır değil nötr(7) olacak, sıfır asitik olur ;)

Aynen abicim hızlı hızlı yazıyordum nötr diye düşündüm sıfır yazdım. Turuncu sonax'a alternatif neler tavsiye edersin abi?  Ali abiye birkaç örnek vermişsin onları burdan paylaşırsan hepimiz faydalanırız :good1:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Aynen abicim hızlı hızlı yazıyordum nötr diye düşündüm sıfır yazdım. Turuncu sonax'a alternatif neler tavsiye edersin abi? Ali abiye birkaç örnek vermişsin onları burdan paylaşırsan hepimiz faydalanırız :good1:

Mesaji direkt yapıştırıyorum :)

linkteki şampuan fiyat/performans olarak iyidir. Kovada eldivenle yıkama şampuanıdır, aynı kategoride sonax red summer da olabilir. Bende var red summer ama daha sıra gelmedi.

http://www.detailingdukkani.com/urun/atas-autobella-ph-notr-cilali-sampuan-konsantre---1kg-bolunmus_2528.aspx

Bir de sonax brilliant shine detailer hızlı cila al hocam çok güzel bir ürün. Koruması da diğerlerinden uzun ve harika boncuk yapıyor :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

[emoji122] [emoji122] [emoji106] [emoji2] ellerinize sağlık coook güzel olmuş alaf alıyo araba ya [emoji2] bende sıraya girmek istiyoruum mümkünse semih [emoji12]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Şu garaja giren araç yürüyen ayna olarak çıkıyor.Umarım bir ara jaguar da girer.Ruhsatta Semih İzgi yazılı olduğu bir jaguar...  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Şu garaja giren araç yürüyen ayna olarak çıkıyor.Umarım bir ara jaguar da girer.Ruhsatta Semih İzgi yazılı olduğu bir jaguar...  :nazar:

Kardeşim sen ne güzel insansın. :flowers::nazar:  Teşekkürler. İnşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Elinize sağlık arkadaşlar çok güzel iş çıkarmışsınız yine iyi günlerde kullan İsmail... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Maşallah kardeşim Allah kaza bela vermesin çok güzel ve heybetli duruyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Helal. :) Emeğine sağlık kardeşim.Gerçekten harika iş çıkarmışsın.Ellerin dert görmesin... :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Tüm ekibin ellerine kollarına sağlık, İsmail kardeşim keyfini sür,Allah kaza beladan sorusun. Tango kırmızı böyle bakımlı olunca güzel  :nazar:  :nazar:  :bravo:

Yorum bağlantısı
özkan kasar

Ellerinize sağlık rabbim kazasız belesız binmeyi nasip etsin.

Ateş etmeye devam[emoji1] [emoji1]

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Kelimeler kifayetsiz kaldı..Ellerinize sağlık benim için çoook kapsamlı bir çalışma..afet daha bir afet olmuş.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...