İçeriğe Yönlendir

Semih'in Garajı Gaziantep

Semih İzgi

Recommended Posts

Semih İzgi

Elinize sağlık. Güzel olmuş. Benim araçta da jantlar aynen böyle :(

Tek farkımız benimki bilinçli.  Ben haz duyuyorum kirli ve isli jantlardan.   :ninja:

Jaguar alınca komple ise bulayacağım. en çok is yapan balatadan alacağım  :bambam:  :yildizlar:

Yorumlar için teşekkürler.    Yaşlı kurt hala dip diri ayakta maşallah.  Bu araca biraz daha güçlü motor takabilsem kolay kolay vazgeçmem. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Güle güle kazasız belasız kullan semihim çok keyifli bir gündü 95s ve ihtiyarin bir birlerine takılması efsaneydi

Yorum bağlantısı

O 95s arkadaşın Sunroffu çatlasın da tavanı değiştirslnler emi[emoji12]

Gel kardeşim, baş göz üstüne. Kebabın da, katmerin de detayına girelim.

Bi şey mi didin 95s. [emoji12]

Yaşlandındamı duymadın hocam [emoji3]
Yorum bağlantısı
Ali Eren

ellerinize sağlık :flowers:

Ali hoca halen pislik yapıyor ya[emoji14]

Gel beraber yapalım birader [emoji8]

Yaşlandındamı duymadın hocam [emoji3]

Hoca camide [emoji8]
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Emeğine sağlık Semih kardeşim.Güzel iş çıkarmışsınız.Ali Erenin de göbek kaslarını biraz eritin.Epey bir göbek kası yapmış gibi duruyor buradan. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Emeğine sağlık Semih kardeşim.Güzel iş çıkarmışsınız.Ali Erenin de göbek kaslarını biraz eritin.Epey bir göbek kası yapmış gibi duruyor buradan. :D

Sorma ya aldı başını gidiyor, eritmem lazım.
Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

elinize sağlık coook güzel olmus

e darısı başıma [emoji4]

Yorum bağlantısı

O 95s arkadaşın Sunroffu çatlasın da tavanı değiştirslnler emi[emoji12]

Gel kardeşim, baş göz üstüne. Kebabın da, katmerin de detayına girelim.

Bi şey mi didin 95s. [emoji12]

Start stopun bozulada 75 liralık şahin işi takasın inşallaaah [emoji3][emoji3]
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Start stopun bozulada 75 liralık şahin işi takasın inşallaaah [emoji3][emoji3]

Bozulursa seninle beraber ararız sanayide. Sen bilirsin nerede bulacağımı ne de olsa akranın senin 95s olanlar. [emoji12]
Yorum bağlantısı

Semih elinize sağlık bu arada tapatalk da konuda Ali abinin resim var sanki bi haber sitesinden alınmış röportaj resmi gibi çıkmış [emoji23] [emoji23] [emoji23]

9d42abc0835afda2431228c3e85e2954.jpg

Yorum bağlantısı

Semih elinize sağlık bu arada tapatalk da konuda Ali abinin resim var sanki bi haber sitesinden alınmış röportaj resmi gibi çıkmış [emoji23] [emoji23] [emoji23]

[]

Aynen ya,konu şak diye önüme geliyor hep [emoji23] resmen ızdırap oldu bu konu bana [emoji23]

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

:D Çok güldüm.   Ali abim efsane bir performans sergiledi o gün. Hepimizle uğraştı didişti.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Semih elinize sağlık bu arada tapatalk da konuda Ali abinin resim var sanki bi haber sitesinden alınmış röportaj resmi gibi çıkmış

Aynen ya,konu şak diye önüme geliyor hep [emoji23] resmen ızdırap oldu bu konu bana [emoji23]

Konu boya koruma ve cila ama konuya ait tapatalkın sunduğu fotoğraf bu. Mevzuyu bilmeyenler ne alaka diyecek haklı olarak.

Galiba tapatalkın sahibi de Antepli. [emoji3] [emoji3]

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Ali Hocam biraz yavaş google amca seni baklava aşırmakla özdeşleştirecek.

Yorum bağlantısı

:D Çok güldüm. Ali abim efsane bir performans sergiledi o gün. Hepimizle uğraştı didişti.

Ben diyorum yaşlandı iyice [emoji3]

Diline vurdu adamın naabalım böyle kabul edicez artık [emoji8]

Yorum bağlantısı
Ayberk Edim Ergün

Masallah arac cok guzel hale gelmis. Yanliz gozume birsey takildi geri vites lambasinin icinde az biraz bi tatsizlanma var gibi geldi catlakta su mu aliyor acaba. Madem boyle guzel oldu arac bu ufak detaylarla dahada guzel olacagina inaniyorum tekrardan masallah afete [emoji4]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

Masallah arac cok guzel hale gelmis. Yanliz gozume birsey takildi geri vites lambasinin icinde az biraz bi tatsizlanma var gibi geldi catlakta su mu aliyor acaba. Madem boyle guzel oldu arac bu ufak detaylarla dahada guzel olacagina inaniyorum tekrardan masallah afete [emoji4]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet orda bir yosunlanma var [emoji3] yüzeyde çatlak yok ama galiba arka ampul girişinden su alıyor.
Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

Ellerinize saglik. Sonuç mükemmel [emoji2]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...