İçeriğe Yönlendir

Yine Mi Ustaeller ?

Oktay Demirağ

Recommended Posts

Gökhan Aksu

Araç lpg de iken teklemeden dolayı benzer bir durum benimde başıma geldi.Herford serviste boş yere bobin değiştirdim.Sorun çözülmedi.

Sağolsun No Name servis Fatih ve Osman ustalar,arızanın lpg enjektörlerinden kaynaklandığını ve komşuları olan serviste hemen yapılabileceği konusunda

yönlendirdiler.Sorun şipşak halloldu.

Bir daha Herford servis mi,tövbeler olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servet Bey siz yenisiniz galiba, Klima uzun süre çalıştırılmadığında, contalar kuruyup gazı kaçırıyor.. Bu sebeple kışın dahi olsa klimayı 10-15 günde bir çalıştırmayı tavsiye ediyoruz.. 

Klima contaları mekanik ömrü çooooooookkkkk uzun olanlardan seçilir efem, sıfır araçlar yeri geliyor 2 yıl yatıyor tenhada, alayı cortlamalı o vakit  atmin bey

Portif tamircisi falan ama bazı şeyleri biliyor maalesef.. :D

rastlantısal bilgiler, yoksa test edilip denenmiş bilgiyi nerden öğreneceğiz :tongue:

amca,o adama bişey deme.kızıyo sonra :rolleyes:

kimi dövüyoz?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Servet Bey siz yenisiniz galiba, Klima uzun süre çalıştırılmadığında, contalar kuruyup gazı kaçırıyor.. Bu sebeple kışın dahi olsa klimayı 10-15 günde bir çalıştırmayı tavsiye ediyoruz.. 

Ben hiç çalıştırmıyorum kışın ama gaz da kaçırmıyor. hatta yazın bile çalıştıramıyorum :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Yine onarmış arızayı ustaeller yaaaaa :) ellerine sağlık usatam ve ekibinin.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ben hiç çalıştırmıyorum kışın ama gaz da kaçırmıyor. hatta yazın bile çalıştıramıyorum :D

Gaz sabit durupta sulanmasın diye arada bir çalıştırmak lazım ama bizim memleket gibi sizin oralarda klima da neymiş memleketi olduğu için bilmez arkadaşlar.. Ancak parayı denkleyip güneye falan inersek belki, onda da çapraz iki cam açarsın bir soğuk kola açtın mı kloroflorokarbon gazı da neymiş... :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Servet beyden bir tanışma mesajı bekliyoruz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servet beyden bir tanışma mesajı bekliyoruz.

portiflerin efendisi öğroların heveslisi batumun müdavimi ( batum yok uydurmayın )

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Servisin beklediği parçanın gelmesi üzerine servise tekrar uğradım ve değişimi yaptılar. Garanti kapsamı dahilinde bazı araçların, frenlemeler ile ilgili olan bir valfin değiştiğini söylediler.  Sadece S-Max ve 2006 modeller demi değiştiriyorlar bilgim yok. Ancak bu tip ücretsiz kontrollere gitmek her zaman iyi oluyor.

Klima ile ilgili olarak şikayetimi de dile getirdim. Ancak tabikide başladılar özel servisleri kötülemeye ve kendi ustalarını övmeye, ben özel servisler konusunda müdahale edincede, günün sonunda çalışıyorsa problem yoktur o zaman dediler gönderdiler... Oldukça da yoğunlardı zaten doğru düzgün ilgilenmediler.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

:sandalye:  :sandalye:  ölüyorum yeminle..... :bravo:  :bravo:  :bravo:  :good1:

portiflerin efendisi öğroların heveslisi batumun müdavimi ( batum yok uydurmayın )

Neydi o hah buldum   ATEŞ SU FORKLİFT   :biggrin: YOKSA TAHTAMIYDI..... :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

peki gazi kaca doldurduk

ben de bakim yaptirdim da klima gazi sonradan eklendi pazarliga simdi benden nekadar istese normal.tamamen bitmis gaz

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Berk Berber

iyi oldu bu konuyu okuduğum servisi yazdım aklıma teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...