İçeriğe Yönlendir

Döner Koltuk Mekanizma

Okan Tansel

Recommended Posts

Okan Tansel

Merhaba Abilerim, kardeşlerim  tarafıma Başlıkta da belirtiğim gibi Döner koltuk Mekanizması lazım bu ürünü nereden bula bilirim güvenilirmidir? amaç şu Kuryenin ön koltuğunu döner hale getirmek. takıldığım konular ALLAH göstermesin kaza anında etkisi ne olur faydamı,zararmı getirir tecrübe ve bilgilerinize ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

Döner koltuk mekanizmaları pek çok firmada var. İnternette araştırma yaparsanız mutlaka bir kaç tane bulursunuz.

VİP araç üreticileri bu mekanizmalardan alıp kullanıyor.

Ayrıca JCB iş makinalarının da operatör koltuğunun altında bu mekanizmalardan var.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Minibüs projesi iptal oldu galiba abi, tekrar dönere dönüş yapmışsın(biraz tuhaf bi cümle oldu :biggrin: )

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Karavancılarda döner koltuk mekanizmaları var. 150 tl civarında. Karavan forumlarında ve malüm sitede bulunur. İzmir de Dolphin Karavan var Havaalanı karşısında orda da vardır zannımca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Emniyet kemeri sorun olacaktır, hava yastığı da aynı şekilde, devre dışı bırakmanız gerekebilir. 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Minibüs projesi iptal oldu galiba abi, tekrar dönere dönüş yapmışsın(biraz tuhaf bi cümle oldu :biggrin: )

Köksalim vallaha eğer bu şekilde çöze bilirsen iptal olmazsa s-max veya c-max yada custom yolu görünüyor ekstra maliyet yapmayım diye düşünüyorum o yüzden  :unsure2:

Emniyet kemeri sorun olacaktır, hava yastığı da aynı şekilde, devre dışı bırakmanız gerekebilir. 

evet diğer meselede bu zaten nasıl ederim bilmiyorum emniyet kemeri kolay onu halediyorumda hava yastı koltuk ısıtma bağlantıları nasıl olur onu bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Umarım gönlüne göre bir çözüm bulursun abi ama grand c-maxle, s-max de güzel aletler yahu :good1:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Umarım gönlüne göre bir çözüm bulursun abi ama grand c-maxle, s-max de güzel aletler yahu :good1:

öle  kardeşimde  de mangrajda fena hihih  :D  :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

öle  kardeşimde  de mangrajda fena hihih  :D  :D

Çok duygusal bir yazı oldu abi :D :D

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...