İçeriğe Yönlendir

Boyasız Göçük Düzeltme

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

Aşkın Barçın

Focus  1,6 Tdci 2011 Fırtına Gri aracımda yaklaşık 1 yıl önce küçük bir kaza sonucu göçük meydana gelmişti.

Boya kısmında çok hasar olmadı.Küçük çizikleri rütuş ile halletmiştim.

Sanayi işinden çekindiğim ve titiz biri olduğum için aşağıdaki firmaları araştırıyorum. Sizlerin İstanbul Anadolu Yakasında en ekonomik ve en tanıdık kimden hizmet alabilirim.

Araştırdığım firmalar ;

Auto King

Rs Repair

Car Concept  ( Bu 500 Tl yüksek fiyat çekti. Çektirme +lokal boya)

Oto zennit

4l3j2t.jpg

4l3j2t.jpg

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Maşallah güzel olmuş.

Tekrardan yaşatmasın Allah.

Amin Kardeşim. Cümlemize inşallah
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Valla çok iyi işçilik çıkarmış arkadaşlar ellerine sağlık ..

İnşallah bir gün de birlikte ziyaret ederiz kendilerini..

İyi ustaya iyi yapılan işe her zaman hayran olmuşumdur ..

Geçmiş olsun Gökselcim inşallah tekrarı yaşanmaz ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın

Göksel Bey benimde sağ çamurluğumda  küçük bir göçük var bu mobil sistemden nasıl yararlanabiliriz?  Kadıköy Göztepe tarafında çalışıyorum.

Bilgi verirseniz sevinirim. İsterseniz özel mesaj da yazabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Focus  1,6 Tdci 2011 Fırtına Gri aracımda yaklaşık 1 yıl önce küçük bir kaza sonucu göçük meydana gelmişti.

Boya kısmında çok hasar olmadı.Küçük çizikleri rütuş ile halletmiştim.

Sanayi işinden çekindiğim ve titiz biri olduğum için aşağıdaki firmaları araştırıyorum. Sizlerin İstanbul Anadolu Yakasında en ekonomik ve en tanıdık kimden hizmet alabilirim.

Araştırdığım firmalar ;

Auto King

Rs Repair

Car Concept  ( Bu 500 Tl yüksek fiyat çekti. Çektirme +lokal boya)

Oto zennit

Fotoğrafım var ama club' a yükleyemedim.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla,

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

Su an bir sıkıntı yok ama ilerleyen dönemde lazim olma ihtimaline karşı arkadaşların iletisim bilgilerini mahsuru yoksa paylaşabilirmisiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç
(düzenlendi)

Nerede nasıl oldu, nasıl bir darbe ile bu hale geldi anlamadık.

Sağ arka kapı üst noktasından en alt noktasına kadar yaklaşık 7 yerden darbe almış 20cm kadar çizgi halinde noktasal ve yüzeysel göçükler oluşmuş.. Enlemesine ve boylamasına zarar görmüş. Birkaç yer ile görüşmem sonucu boyasız macunsuz düzelmeyeceğini söylediler.

Eskiden Meguiar's işletmecisi olan bir arkadaşımın, Boyasız Göçük Düzeltme (PDR) mobil servis olarak bir şirket kurup yerinde hizmet verdiğini hatırlayıp, randevumu aldım. Ustamız inanılmaz ince bir işcilik ile ilkbaşta %80 düzelir dediği kapı sacına %100 düzeltme ile yapması gerçekten olmayacak birşeyi gerçekleştirdi.

Konuyu açmamdaki sebep, ezik darbe alan kaportanızı ilkbaşta kesinlikle referansı kuvvetli (PDR) yapan bir firmaya göstermeniz. İlerleyen teknoloji ile imkansız gibi gözüken darbeler artık boyasız ve göçüksüz olarak düzeltilebiliniyor..

Resimlerde ilk hali pek belli olmasada kozmetik olarak kapı çok kötü durumdaydı..

Ustamızda 18 yaşında bu işin erbabı olmuş toy delikanlı bu en önemlisi bu yaşta bu kadar zanaatkar olması ayrı bir önem taşıyor nezdimde...

Geçmiş olsun Göksel. ayrıca genç ustanında ellerine sağlık. benimde böyle ufak tefep bir kaç yerde göçüğüm var. arkadaşın kendi yeri varmı uygulama yaptığı. benim o işlem için uygun bir yerim yok çünkü. arkadaşla nasıl irtibat kurabiliriz

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Valla çok iyi işçilik çıkarmış arkadaşlar ellerine sağlık ..

İnşallah bir gün de birlikte ziyaret ederiz kendilerini..

İyi ustaya iyi yapılan işe her zaman hayran olmuşumdur ..

Geçmiş olsun Gökselcim inşallah tekrarı yaşanmaz ..

Amin kardeşim teşekkür ederim.

Gideriz elbette halledilmeyecek şeyler değil çok iyi duruma geleceğine emin olabilirsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Göksel Bey benimde sağ çamurluğumda küçük bir göçük var bu mobil sistemden nasıl yararlanabiliriz? Kadıköy Göztepe tarafında çalışıyorum.

Bilgi verirseniz sevinirim. İsterseniz özel mesaj da yazabilirsiniz.

Su an bir sıkıntı yok ama ilerleyen dönemde lazim olma ihtimaline karşı arkadaşların iletisim bilgilerini mahsuru yoksa paylaşabilirmisiniz.

Geçmiş olsun Göksel. ayrıca genç ustanında ellerine sağlık. benimde böyle ufak tefep bir kaç yerde göçüğüm var. arkadaşın kendi yeri varmı uygulama yaptığı. benim o işlem için uygun bir yerim yok çünkü. arkadaşla nasıl irtibat kurabiliriz

İhtiyacı olanlar için Yetkili kişinin irtibat telefonu :

Can Büyükçam

Tel: 0 (532) 328 23 15

Benim yönlendirdiğimi söylerseniz yardımcı olacaktır..

Merkezi Bakırköy Meguiars

İstanbul Cad. No:119 bakırköy/ist

Ama şirket konsepti yerinde hizmet olduğu için orada bulunmuyorlar. Gitmeden önce telefon ile arayıp istişare yapmak gerekir.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Geçmiş olsun Göksel.

Daha öncede arka sol çamurluk hasar görmüştü, Orayıda aynı işlem ile yaptırmıştın dimi? Birde, forumdan arayan olunca indirim vs yapıyor mu, yoksa piyasa neyse o mu? Malum benim araçlar çarpışan otolar gibi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Antalya'da yapan varmı acaba tanıdıkları falan benimde 2 3 tane var yapılması gereken ama hiç araştırmadım daha  :)

Tanıdığım bir usta var yalnız şehir dışındaymış şu sıralar. Nereye dolu yağsa oraya gidiyormuş. 1 ay daha dışarıda olduğunu söyledi. Benim yeni aracın kapısında küçük bir göçük var onun için aradığımda öğrendim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Aykut Can

Hem islem oncesi hem d islem sonrasini goren biri olarak kusursuz iscilik olmus diyorum.

Ilk gordugumde boyasiz duzelebilecegine gram ihtimal vermiyordum ne yalan soyleyeyim.

Allah yolunu bahtini acik etsin. Bu devirde isini iyi yapmaya calisan zanaatkar da bulmak zor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Geçmiş olsun Göksel.

Daha öncede arka sol çamurluk hasar görmüştü, Orayıda aynı işlem ile yaptırmıştın dimi? Birde, forumdan arayan olunca indirim vs yapıyor mu, yoksa piyasa neyse o mu? Malum benim araçlar çarpışan otolar gibi :)

Teşekkür Ederim Abim.

Evet abi orayıda aynı işlem ile yaptırdım.

0ea30deebdda4324a07c088473c6f46e.jpg

Abi herdaim tabiki indirimiz var piyasadan çok daha ucuza yapıyorlar zaten, artı hatır gönül bir indirim daha alırız.

E birde isim Servet Aydın ise bir indirim daha olur.

Malum daimi müşteriniz olur derim :)

İlteber geçmiş olsun, ustanıza da kocaman :bravo::bravo:

Teşekkür Ederim Abicim. tarihinde İ.Göksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Hasarı gördükten sonra bende ihtimal vermemiştim en azından izi kalır diye düşünüyordum.

Muazzam bir işcilik örneği olmuş.

Tekrardan geçmiş olsun Abi.

Nazar değmesin YMN'ye diyelim :)

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi

Öncelikle geçmis olsun

Ankarada da bu işlemi bahsedilen kalitede yapan ve önerebileceğiniz usta varmı acaba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bir akşam kafam güzel iken tekmelemişim desene şuna. :)

Şaka bir yana güzel işlem yapılmış. Arabasını seven adam sevilecek adam. Dişi yada erkek farketmez. :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

geçmiş olsun İlteber, gayet güzel iş çıkarmış usta, Hakan ustada bu konuda baya tecrübeli, benim kaputtaki izden eser kalmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Gecmis olsun ilteber abi :) el emegi isteyen bir is ve gerçekten 0 hata 0 kusur cok beğendim ellerine sağlık arkadasin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Öncelikle geçmis olsun

Ankarada da bu işlemi bahsedilen kalitede yapan ve önerebileceğiniz usta varmı acaba

Ankaradada göçük timi var. İstanbuldada şubeleri bulunmakta. Facebookta göçük timi ankara yazıp bakabilirsiniz işçiliklerine. Tel ve adreside yazabılırım ihtiyacı olanlar için.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...