İçeriğe Yönlendir

Boyasız Göçük Düzeltme

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

Alper Başdemir

Genç ustanın ellerine sağlık. Ben yapıldıktan sonra gördüm aracı 10 numara işçilik. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

Eline koluna sağlık. Uşak güzel düzeltmiş hatasız on numara... ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Öncelikle geçmis olsun

Ankarada da bu işlemi bahsedilen kalitede yapan ve önerebileceğiniz usta varmı acaba

Bir akşam kafam güzel iken tekmelemişim desene şuna. :)

Şaka bir yana güzel işlem yapılmış. Arabasını seven adam sevilecek adam. Dişi yada erkek farketmez. :seytan:

geçmiş olsun İlteber, gayet güzel iş çıkarmış usta, Hakan ustada bu konuda baya tecrübeli, benim kaputtaki izden eser kalmadı.

Gecmis olsun ilteber abi :) el emegi isteyen bir is ve gerçekten 0 hata 0 kusur cok beğendim ellerine sağlık arkadasin

Genç ustanın ellerine sağlık. Ben yapıldıktan sonra gördüm aracı 10 numara işçilik. :nazar:

Eline koluna sağlık. Uşak güzel düzeltmiş hatasız on numara... ;)

Geçmiş olsun dilekleriniz için Teşekkür ederim abilerim kardeşlerim. Allah beterlerinden korusun hepimizi.

Bu kaliteli işciliği paylaşmak istedim açıkçası illaki hepimizin ihtiyacı olacak. Keşke olmasa diyeceğim ama zor ihtimal :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Geçmiş olsun Göksel kardeşim Allah beterinden saklasın. :nazar: Nazar değdi yakışıklıya kesin

Teşekkür Ederim Öztunç sanırım bu ara öyle oldu. TUV'den çıktıktan sonra inş başıma birşey gelmez dedim. Orada bayağı kişiyi başına toplayınca benimle sohbet edince ama üzerinden 2 gün geçmeden bu başıma geldi

Bizim şirketten ayrılma Carconsept ten ;)

Selamımı söyle anlar o ;)

Abi Carconsept sizin şirket mi ? maslak bayisini iyi tanırım. Hatta en son detaylı temizliğimi sağolsun bana sormadan yapmışlardı.. Pek bilinen bir marka kullanmazlar ama çok kaliteli kimyasalları korumaları var.

Hatta carconsep'ten bir kare paylaşayım

750fe88d58af45314bd16a7b1793e010.jpg

tarihinde İ.Göksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Abi Carconsept sizin şirket mi ? maslak bayisini iyi tanırım. Hatta en son detaylı temizliğimi sağolsun bana sormadan yapmışlardı.. Pek bilinen bir marka kullanmazlar ama çok kaliteli kimyasalları korumaları var.

Hatta carconsep'ten bir kare paylaşayım

Mercedes'in kaputun üzerinde olan orjinal filetosu " abi burası damar yapmış" deyip saatlerce çekiçleyerek orayı dümdüz eden efsane ustamızdı.. Hala konuşulur ;)

Severim kendisini çok severim. Efendi ve eli maharetli bir kardeşimizdir.

Yeter ki doğru yere odaklanabilsin, bazen "ön çamurlukta hasar var abi" deyip arka kapıya müdahele edebiliyor :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Maaşallahı var abi gerçekten hiç şaşırmadım nedense :)

Abi, gene forumdan bir arkadaşımızın bagaj köşesi ağır bir darbe almıştı. Düzelmesi imkansız denildi neyse götürdük Erkan'a.

Erkan Bakarız adamlar konuşurken bi bakmışlar düzeltmiş %80 ini.

La öncesi sonrası before/after yapacaktık. Ne çabuk yaptın deyince kolay abi diyor. Bi koyuyor yumruğu gene eski halinde [emoji23][emoji23]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Geçmiş olsun.

Bıyıklar fenaaa. Çok yakışmış. :):fiuw::keyifli:

Eyvallah, hasanım, tahsinim, şipitim :)

Daha gür'ü sende olsun inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın

Focus  1,6 Tdci 2011 Fırtına Gri aracımda yaklaşık 1 yıl önce küçük bir kaza sonucu göçük meydana gelmişti.

Boya kısmında çok hasar olmadı.Küçük çizikleri rütuş ile halletmiştim.

Sanayi işinden çekindiğim ve titiz biri olduğum için aşağıdaki firmaları araştırıyorum. Sizlerin İstanbul Anadolu Yakasında en ekonomik ve en tanıdık kimden hizmet alabilirim.

Araştırdığım firmalar ;

Auto King

Rs Repair

Car Concept  ( Bu 500 Tl yüksek fiyat çekti. Çektirme +lokal boya)

Oto zennit

4l3j2t.jpg

4l3j2t.jpg

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla,

Bugün sabah Focusumun sağ çamurluğu düzeltidi. Buradan başta Göksel Bey'e  Can Bey' ve ustamız Erkan'a çok teşekkür ediyorum.

Ellerine sağlık çok güzel bir iş çıktı. Hemde 2 saatte işi bitirdik. Hepinize tavsiye ederim. Kalan küçük çizikleri de ben rötuşla hallettim.Fotoğrafları  şimdi yükleyeceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın

Bugün sabah Focusumun sağ çamurluğu düzeltidi. Buradan başta Göksel Bey'e  Can Bey' ve ustamız Erkan'a çok teşekkür ediyorum.

Ellerine sağlık çok güzel bir iş çıktı. Hemde 2 saatte işi bitirdik. Hepinize tavsiye ederim. Kalan küçük çizikleri de ben rötuşla hallettim.Fotoğrafları  şimdi yükleyeceğim.

edd2r.jpg

IMG]http://i57.tinypic.com/edd2r.jpg[/img]

o5vlns.jpg

3481pmt.jpg

20oa5c.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Güle güle kullanın. Maaşallah süper bir işcilik daha çıkmış. Vesile olduysak ne mutlu. Allah kaza bela vermesin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Maaşallahı var abi gerçekten hiç şaşırmadım nedense :)

Abi, gene forumdan bir arkadaşımızın bagaj köşesi ağır bir darbe almıştı. Düzelmesi imkansız denildi neyse götürdük Erkan'a.

Erkan Bakarız adamlar konuşurken bi bakmışlar düzeltmiş %80 ini.

La öncesi sonrası before/after yapacaktık. Ne çabuk yaptın deyince kolay abi diyor. Bi koyuyor yumruğu gene eski halinde [emoji23][emoji23]

Bu olayı biyerden hatırlıyorum sankı :p

Abi öncelikle geçmiş olsun nasıl ole bi göçük olmuş çözemedim bende resimlerden. Ama sonrasındaki işlem kusursuz. Can abi, Halil abi ve Erkan kardeşim bu işde gerçekten çok iyiler. Yukarıda anlattığın gibi benim aracın okadar kötü bi yerini bile güzel bi sonuçla tamamlamak kolay değil. Aynı şekilde kuzenimin focusu da gene kapılarını kaputtaki göçükleride yaptırdım Can abilere. Herşeyden önce insan olarak çok iyi ve dürüst esnaflar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Aykut Can

Uc gun once bizim 301'in kaputuna saksi dustu.

00fde3b80967486bcfaa38b3f89f4590.jpg

22df2ea42e461a0baa92ecc49b03f8b8.jpg

0b6bfcb995fae749d8e6f637c014191a.jpg

Bu da araci aldigimizda var olan, camurluktaki gocuk:

86d1734b1e901dd0dcbd7c48313ec439.jpg

Arac beyaz ve kirli oldugundan pek anlasilmiyor gocuklerin durumu malesef.

Can Beyler'in yanina ugradik, Erkan Usta'nin maharetli ellerine teslim ettik araci. Tam iki gocuk, bes tane de gamze kusursuz iscilikle duzeltildi. Cok cuzi rakamlara halledilmis oldu. Ayrica cok da guzel agirlandik. Bence en onemlisi de buydu.

Islem bittiginde sonrasi hava karardigindan fotograf cekemedim. Gunduz gozuyle son halinin de fitograflarini paylasacagim. Ama kaput icin bir fotograf mevcut:

47059bb0d86332de096542a46fccb23c.jpg

Bu da islem anindan bazi fotograflar:

6aa867e07e3d5983c11e2de70a308a6f.jpg

fd1bbba48abc159f0101c90c1e8401fc.jpg

b67abbf345fc0045b45bb0ae12da8afc.jpg

Goksel Abi'ye de vesile oldugu icin tesekkur ederim ayrica.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Allah Yaşatmasın bidaha diyelim dedeye Aykut.

Vesile olduysak ne mutlu. Dede beğendiyse eğer sorun yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Sıra bende galiba :) Ufak bir kaç gamze için bi orgy düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...