İçeriğe Yönlendir

Op. Dr. Cem Dilmen Ve Çankırı Karatekin Hastanesi'ne Teşekkür

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Sinan Özvarlık

Çok geçmiş olsun.hiç merak etmeyin iyi bir operasyonla ile sağlığınıza inşallah kavuşursunuz.varikosel ameliyatlarında başarı oranı çok yüksek diye biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Zafer geçmiş olsun,acil şifalar dilerim.İnşallah kısa zamanda güzel haberlerini alırız :)

Geçmiş olsun. Acil şifalar..  :flowers:

Cem Bey gerçekten de Can dır.. Oğlanın sünneti için sağolsun aklımızdaki tüm soru ve sorunları yantılamış, sonuna kadar yardımcı olmuştu..  :flowers: Sonrasında sünneti, ileriki bir tarihe erteledik.:biggrin:

baba-oğul beraber artık inşallah :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Zafer geçmiş olsun,acil şifalar dilerim.İnşallah kısa zamanda güzel haberlerini alırız :)

baba-oğul beraber artık inşallah :p

Biz usturalı devirden geliyoruz abi. Çok şükür.  ;)  :p

Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı

tez zamanda sepete attığın ultra primaların neden bu kadar pahalı olduğunu sorgulamanız dileklerimle.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Çok geçmiş olsun.

19 yaşındayken varikosel başlangıcı teşhisi konulmuştu ve aynı ameliyatı olmuştum. Doktor Ayvalıkta evler kaç para derken görüntü kayboldu bir anda :D   

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Çok geçmiş olsun.

19 yaşındayken varikosel başlangıcı teşhisi konulmuştu ve aynı ameliyatı olmuştum. Doktor Ayvalıkta evler kaç para derken görüntü kayboldu bir anda :D   

narkoz dedikleri de küçük küçük gazlardır hea.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çok geçmiş olsun.

Safra kesesi ameliyatında, kurbanlık koyun gibi sıraladılar, yandaki adama iğneyi vurmaya çalışan şişman hemşire hatırlıyorum.  :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun. narkoz iyidir bu konuda bayağı bir video var bende :mangal: beheri 150 avro....

Geçmiş olsun Zaferim
Narkozdan uyandığın anı videoya çeken Cem hocamıza teşekkür ederiz. Bilahare yayın hakkını alacağız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

geçmiş olsun. narkoz iyidir bu konuda bayağı bir video var bende :mangal: beheri 150 avro....

5 hemşire bizi görecek mi?
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Geçmiş olsun kardeşime ....kucak dolusu teşekkürler cem hocama.... :bravo::flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Geçmiş olsun. Allah en kısa zamanda çocuğunu (içimden ikiz olacağı geldi) sağsalim eline almanı nasip etsin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

6 senelik evliyim lakin çocuğum yok. Biraz zamansızlık, biraz boşlama sonucu bu zamana kadar ufak tefek araştırmalar haricinde ciddi bir tedavi girişiminde bulunmamıştım. Yaklaşık 2 sene önce doppler sonucunda birinci derece varikosel ve spermiyogram sonucunda sperm hareketsizliği teşhisi konulmuştu. İlaç tedavisi ve bitkisel uygulamalar da sonuç vermeyince üyemiz olan Op.Dr.Cem Dilmen hocama forum üzerinden ulaştım ve muayene için çalıştığı Çankırı Özel Karatekin Hastanesi'ne gittim. Kendisi de yaptığı testler sonucunda öncelikle ameliyat veya alternatif olarak aşılamayı önermişti. O tarihlerdeki heyecan ve acelecilikten ötürü aşılamayı denemeye karar verdik. Aşılamalar da sonuçsuz kalınca psikolojik dağınıklık ve yine iş kaynaklı zamansızlık nedenleriyle bir süre ara verdik. Bu sene izin döneminde yeniden bu konuyu görüşmek için kendisine telefon ile ulaştım, sonucunda bana izin dönüşü için gün verdi. Geçtiğimiz hafta içinde de ameliyat oldum ve şu anda evimdeyim. 

Pek saygıdeğer Cem hocam, bu süreçte bana gerek forum, gerekse telefon ve whatsapp üzerinden desteğini ve yardımını hiç esirgemedi. Bir hasta-doktor ilişkisinden çok abi-kardeş ilişkisi içerisinde yardımcı oldu. Hatta o kadar yakın ilgi gösteriyor ki, ameliyat sonrası narkozun etkisindeki hastasının 'alkolik güzelliğiyle' "Jem ağğbi öpüjem ağğbi gel bi sarılalım" talebini kırmayıp, "sarılalım tabi kardeşim" diye karşılık veriyor :D Odadan çıkarken de arkasından "Jem ağbiii, ağğğbi çay yok ağbi be çayyy" diye seslendiğim de rivayet ediliyor ama "hatırlamıyorsan olmamıştır" ilkesi gereği bu konuya girmiyorum :ninja: 

Hastane ile bir kez bile görüşmeden söylediği gün ameliyat için hastaneye gittim, 08:00'de hastane kapısından girdim 10:25'te ameliyattan çıkmış, odamda yatağımdaydım. Bu sıkıntılı/stresli durumu hocamın ve hastane çalışanlarının yakın ilgisi ile atlatmış oldum. Öyle ki; sedye üzerinde ameliyathaneye giderken biraz heyecanım vardı ama ameliyathaneye girdiğimde yanımızdaki görevli sağlık memuru ile "arkadaş focusu sattı, mondeo bulduk bir tane, tanıdıktan, 44 istiyor" muhabbeti yaparken buldum kendimi. Ben konuşurken o sadece "hıı, hıı, hıhı, tabi tabi" diyordu, sonrasını hatırlamıyorum, demekki o sırada sol tarafımdaki diğer arkadaş narkozu veriyormuş, şimdi şimdi anlıyorum :D

Bunları okurken "hastanede bile torpil lazım" gibi bir şey sakın ola aklınıza gelmesin. Çünkü çalışanlar sadece bana değil, iki gün kaldığım hastanede kalan neredeyse tüm hastalarla bu derece yakın ilgi içerisindeler. Sadece bankolarda veya doktor yanında sekreter bölümlerinde değil, hastaneye girişte koridorda bile bir çalışan size yaklaşıp nasıl yardımcı olabileceğini soruyor. Sorununuzu söylediğinizde size eşlik edip işlemlerin daha kolay ve hızlı halledilmesini sağlıyorlar. Hepsi de özel hissetmeniz için çaba sarf ediyorlar.

Ameliyat sonrası yanlış hatırlamıyorsam pansuman, kontrol vb. işlemler haricinde, bir ihtiyacımızın olup olmadığını, bir sorun yaşayıp yaşamadığımızı sormak için bile 3-4 ayrı yetkili çalışanın odaya gelip ziyaret ettiğini kesinlikle belirtmem gerekir. 

Özetle, Sn. Op.Dr.Cem Dilmen ağabeyime gösterdiği yakın ilgi, maddi-manevi desteği için, Çankırı Özel Karatekin Hastanesinin tüm çalışanlarına emekleri için huzurunuzda teşekkür etmek istedim ve bu konuyu açtım. Allah hepsinden razı olsun. Allah kimseye dert verip derman arattırmasın ama eğer ki benzeri sorunlar yaşıyorsanız hem hastaneyi hem de hocamızı şiddetle öneriyorum. 

Okuduğunuz için teşekkürler :flowers:

Ya zafercim inan ben yoğunluktan bu başlığı görmemişim. Çok özür diliyorum. İyi dileklerin ve detaylı anlatımın için de ayrıca teşekkür ediyorum. İnan hiç birşey tek taraflı olmuyor bu dünyada. Sen ne kadar iyi olursan ol karşı taraftan karşılık alamazsan bir yere kadar oluyor. Bu anlattıklarında senin beyfendiliğin, eşinin hanimefendiliği ve mizacınızın da çok büyük etkisi olduğunu belirteyim. Biz hem hastane hem de şahsım olarak zaten birsürü şeye özen gösteriyoruz ancak bunu anlamayan kişi sayısı hiç de azımsanmayacak kadar fazla. 

Allah'tan acil şifalar ve hayırlı güzel sonuçlar diliyorum kardeşim. Senin bu şekilde memnuniyet bildirmen inan beni de çok sevindirdi. Hem kendim hem de hastane adına ben de çok teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa zamanda Allah şöyle küçük sevimli bebekler nasip eder de siz de muradınıza erersiniz. Erkek olursa adını Cem koyarsınız kim bilir.  ( Bu arada 13 tane hastam çocuklarına Cem adını koydular inşallah seninki de 14 olur :))) 

Bu arada mesajları okudum iyi dileklerini ileten tüm forum üyesi arkadaşlara da ayrıca teşekkür ediyorum.

Sağlıklı günler dileklerimle....

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Zafer bey geçmiş olsun. İnşallah ilerleyen zamanlarda buradan tebrik mesajlarını da yazarız. Burasının farklı bir forum olduğunu her zaman hissettiğim, aile ortamını yaşatan ve bu örneğiyle de buna vesile olan Cem Beyi ise tebrik ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Cem adını koydular inşallah seninki de 14 olur :))) 

Koymaz bu Cem adını :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Koymaz bu Cem adını :D

Mehmet Abi valla hayırlısı ile çocuk olsun da ne koyarsa koysun artık orası Zafere kalmış. Birkaç tanesi büyüdü bizim Cem'lerin sünnetlerini bile yaptık. İşin espri kısmı bir tarafa hakikaten bir hekim için mutluluğun zirve yaptığı anlardan biri. İnşallah Zafer kardeşime de nasip olur...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hocamın hakkı büyük. İnkar edemem tabi. Ancak erkek evladım olursa Allah nasip ederse ismi Muhammed olacak. Tabi yanına yakışacak ve genel için bir isim daha ekleyecegiz. Bu konu kesin nasipse :)

Sağolun iyi dileklerimizi için.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
(düzenlendi)

Hocamın hakkı büyük. İnkar edemem tabi. Ancak erkek evladım olursa Allah nasip ederse ismi Muhammed olacak. Tabi yanına yakışacak ve genel için bir isim daha ekleyecegiz. Bu konu kesin nasipse : :)

Sağolun iyi dileklerimizi için.

Zafer Muhammed isminin yanında Cem'in lafı olmaz tabi. O işin espri tarafı. Allah sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etsin de adı kolay...

tarihinde Cem Dilmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...