İçeriğe Yönlendir

Sürü

İbrahim Çelik

Recommended Posts

Korhan Şenörer

Dükkan sahibinin içeriden sopayla çıkması düşündürücü. Olayın öncesi olabilir ama böyle esnaflık ve insanlık olmaz. İrlandalı iyi yapmış.

Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Belki iskoç asıllı irlandalıdır.  :p  :p  :p

o da değil  Kuveyt Asıllı İrlanda vatandaşıymış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yediği kroşe ile yere düşen, 2 dişini eline alan ve tırs tırs kenara kaçan abinin olayın bakın bu dramdır  :D

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Birde böyle bir güruh var ülkemizde.Bir olay oldu mu haklı haksız ayırmadan sorgulamadan hemen anında toplanıp güç gösterisi yapıp çevrelerine korku salarak toplu bir şekilde sırtlanlar gibi dalıyorlar insan(lar)a.Bu kadar akıldan fikirden ahlak dan vicdandan merhamet den yoksun insan topluluğu ile nereye kadar gidilir ki bu ülkede.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Öncesi yok ki. İçki istemiş dedi. Ama adam direk su dolabına yönelmiş.

Yorum bağlantısı
Akif Özkan

Esnaf'ta şikayetçi olmuş.

Cahillerin ortak özelliği:Hatayı kabul etmeyip üste çıkmaya çalışırlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Valla ülke olarak gülmeye ihtiyacımız vardı sağolsun Aksaray esnafı bu günlük o işi gördü :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Zaten adam suları yere düşürdüğü anda dükkan sahibi sanki gizli bir el tarafından emir gelmiş gibi sopayı kaptığı gib dalmış adama. Bu işte kesin dış mihrakların parmağı var yoksa böyle bir şey olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

İrlandalı ne zaman hangi programa çıkar acaba? Helal olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Dükkan sahibi demegoji yapıyor

Döveriz diye düşündüler. O da olmayınca. [emoji6]
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Sene geçen sene gençlik yıllarım[emoji4].

Elimde bir çöp vardı çarşıda yürüyorum.bir çöp kutusu bulamadım 10 dk yürüdüm.ağaç diplerine de atmak istemedim sonra kocaman içi kutu dolu bir siyah poşet gördüm önümdeki adam elindeki dondurma külahını içine attı. Bende elimdeki çöpü bıraktım.Tam derken arkamda 40 yaşlarında bir herif o çöpmü ulan diye atladı,bir hamleyle adamı boşa alıp karşıma aldım, adam Dalacak,kusura bakmayın dedim insanlar çöp atınca brnde çöp sandım vs.. Konuşurken bir baktım bir sandalye güneşi sırtına almış geliyor... Herneyse..Sonumuz karakolluk olduk ama(Bu arada dayak yemedim [emoji6]) diyeceğim o ki milletce heyecanlıyız.sorunluyuz.Bin tane problemimiz var millet olarak milli problemleri katacak olsak o bile yeter insanlar hırsını alacak enerjisini kusacak yer arıyor.Ben bunuda bazı şeylere bağlıyorum ama neyse bunlar derin mevzu.Adamlık atlamak zıplamak uçmak olmamalı,ve ne yazıkki millet olarak kültürümüzü örf adet lerimizi yitirdik.Bencil olduk. Sinirli olduk anlayışsız olduk cani olduk katil olduk...Sormak lazım bence bize milletimize kültürümüze ne oluyor bunu bizmi yapıyoruz yoksa biz ağzımızı ayırırken ayakta uyutup bize otel parasımı kepirttiriyorlarr?[emoji4]

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Adam yaptığına pişman olmamış da "esnaf turistten dayak yedi" denildiğine gücenmiş. Yok arkadaş böyle gitmemeli.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sene geçen sene gençlik yıllarım[emoji4].

Elimde bir çöp vardı çarşıda yürüyorum.bir çöp kutusu bulamadım 10 dk yürüdüm.ağaç diplerine de atmak istemedim sonra kocaman içi kutu dolu bir siyah poşet gördüm önümdeki adam elindeki dondurma külahını içine attı. Bende elimdeki çöpü bıraktım.Tam derken arkamda 40 yaşlarında bir herif o çöpmü ulan diye atladı,bir hamleyle adamı boşa alıp karşıma aldım, adam Dalacak,kusura bakmayın dedim insanlar çöp atınca brnde çöp sandım vs.. Konuşurken bir baktım bir sandalye güneşi sırtına almış geliyor... Herneyse..Sonumuz karakolluk olduk ama(Bu arada dayak yemedim [emoji6]) diyeceğim o ki milletce heyecanlıyız.sorunluyuz.Bin tane problemimiz var millet olarak milli problemleri katacak olsak o bile yeter insanlar hırsını alacak enerjisini kusacak yer arıyor.Ben bunuda bazı şeylere bağlıyorum ama neyse bunlar derin mevzu.Adamlık atlamak zıplamak uçmak olmamalı,ve ne yazıkki millet olarak kültürümüzü örf adet lerimizi yitirdik.Bencil olduk. Sinirli olduk anlayışsız olduk cani olduk katil olduk...Sormak lazım bence bize milletimize kültürümüze ne oluyor bunu bizmi yapıyoruz yoksa biz ağzımızı ayırırken ayakta uyutup bize otel parasımı kepirttiriyorlarr?[emoji4]

Yeğen birine mi benzettin.

Yok dayı yok. Gözüm takıldı. [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı

Yeğen birine mi benzettin.

Yok dayı yok. Gözüm takıldı. [emoji23][emoji23][emoji23]

Dayı seni gözüne kestirmiş ti, Du et yanında ben vardım.Benden çekindi[emoji12]
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)

Yazip yazip sildim.ayni seyler kapalicarsida da yapiyorlar zaman zaman.turiste yavsakca yanasiyorlar,beklenen tepki gelmeyince turkce kufur.2-3 ay once serefsizin biri de karisinin ve bebek arabasindaki bebeginin yaninda turiste saldirdi.o adam da bu irlandali gibi saglam cikti,serefsizi tek yumrukla pert etti,devaminda gelen aile fertlerinden ve sandalyelerden kurtulabilmek icin baska dukkana sigindi.yaninda ailesi olmasa farkli olurdu eminim.
Kimse kusura da bakmasin yanlis da anlamasin,bu adamlarin memleketlerine bakin.en ufak tartismada nasil 15 kisi olduklarina bakin,aksaraydan cikin laleli,beyazit,kapalicarsi,mahmutpasa eminonune uzanin,esnafligin kimlere kaldigini gorun...

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

O aradaki adam turist olmaya bilirdi normal bir vatandas olabilirdi.orada dokulen 15 -20su sisesi icin dukkandan sopaylami cikmak gerek.insanlik halidir olabilir yani adam bilerek dokmedi sonucta.videoda insanligin bittigi noktaya deginiyor aslinda.ordaki adam turk olacakti belinde silah olsaydi cevredeki vatandas ole sopayla cikip gelecekmiydi.3-5 kisiye silah sıksaydi ozaman haber aksarayda maganda dehseti diye haber yaparlardi.

Ellerine saglik turistte bir guzel ders vermis cokta guzel dovmus 1 karsi 15 gercekten yurekli delikanlilarmis esnaf arkadaslar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...