İçeriğe Yönlendir

Ateş Böceği Yanıyor :)

Misafir

Recommended Posts

İsmail Avcı

cok guzel olmus masallah.boyle bi anlasma bursaya da lazim

Yorum bağlantısı

Ve mutlu son [emoji1]

Aynen kanka sonunda oldu :) geç oldu güzel oldu :)

Maşallah, çok güzel olmuş. Yanıyor ve yakıyor.

Sağol serkan abim :)

cok guzel olmus masallah.boyle bi anlasma bursaya da lazim

Teşekkürler :) İstanbul yakın, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet için değer bir gün atlayıp gelmeye :)
Yorum bağlantısı

Çok güzel be maşallah. :nazar::)

Sağol kardeşim :)

Maşallah [emoji106][emoji106][emoji106]

Sağolun hocam teşekkür ederim :)
Yorum bağlantısı

Gerçekten güzel olmuş. Yanıyooor

Teşekkürler :)

Güzel olmuş Ozan . Hayırlı bişiler mi var :)

Teşekkür ederim Haşmet abi :) hayırlı bişeyler olsa arabaya masraf edemezdik [emoji14] henüz çok erken daha okul, askerlik :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ilgili firmayla herhangi bir anlaşmamız yok. Herhangi bir bağımız yok.

Bu tür konuların ısrarla reklam içerikli açılması da beni rahatsız ediyor.

Tamam yaptırırsın. Hoşuna gider, paylaşırsın.

Ancak camlardaki plakalar. Anlatım içindeki pof poflamalar hoşuma gitmiyor.

Forum gündeminde üç firma var bu şekilde reklamı yapılıp pofpoflanan. Hiç biriyle bağımız yok.

Ilk fırsatta yönetim olarak konuşup, gerekli tedbirleri alacağım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Ilgili firmayla herhangi bir anlaşmamız yok. Herhangi bir bağımız yok.

Bu tür konuların ısrarla reklam içerikli açılması da beni rahatsız ediyor.

Tamam yaptırırsın. Hoşuna gider, paylaşırsın.

Ancak camlardaki plakalar. Anlatım içindeki pof poflamalar hoşuma gitmiyor.

Forum gündeminde üç firma var bu şekilde reklamı yapılıp pofpoflanan. Hiç biriyle bağımız yok.

Ilk fırsatta yönetim olarak konuşup, gerekli tedbirleri alacağım.

Abi firma ismi vermedim özellikle, o fotoğrafları da firma çekmişti, yapılan işlemin etkisi belli olsun diye atmıştım. Kesmemişim afedersin. Sildim o fotoğrafları. Gerekli düzenlemeyi yaptım.
Yorum bağlantısı

Güle güle kirlet kardeşim Yağmurlar başlıyor güzel zamanlama :D kocaman maşallah :nazar:

Yapıldığı gün sağanak vardı maalesef zaten :) boya korumanın tam gerekli olacağı zamanlar :) teşekkürler abi
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Maşaallah Ozan ellerine sağlık. Güzel emek harcamışsın. Kazasız belesız kullan inşallah.  :nazar:  :bravo:

Yorum bağlantısı

Maşaallah Ozan ellerine sağlık. Güzel emek harcamışsın. Kazasız belesız kullan inşallah. :nazar::bravo:

Teşekkürler Fikret abi, amin :)
Yorum bağlantısı
Barış Gökçe

Kardeşim araç çok güzel görünüyor.Bende aracımı yaptırdım 4 senedir forumu takip edyoruz bir paylaşım yaptık ban üstüne ban artı uyarı ve konumuz kaldırıldı apar topar.Benim hiçbir şekilde ne bir çıkar işlemim var nede başka bişey.Ayrıca gittiğimiz yer forumun anlaşmalı yeri.Bugun bu forumda insanlar bariz reklam koyuyor hiçbirşekilde bir müdahale olmuyor.Gökselin eline sağlık bize yol gösterdi.Poh pohlama olayına gelince güzel işçilik her zamann ayakta alışkışlancağnı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Vayyy vayyy vayyy harbiden yanmış Ozan kardeşim Hakan görmesin valla :biggrin: .Kocaman bir maşallah :nazar: Allah nazarlardan saklasın.

tarihinde Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kardeşim araç çok güzel görünüyor.Bende aracımı yaptırdım 4 senedir forumu takip edyoruz bir paylaşım yaptık ban üstüne ban artı uyarı ve konumuz kaldırıldı apar topar.Benim hiçbir şekilde ne bir çıkar işlemim var nede başka bişey.Ayrıca gittiğimiz yer forumun anlaşmalı yeri.Bugun bu forumda insanlar bariz reklam koyuyor hiçbirşekilde bir müdahale olmuyor.Gökselin eline sağlık bize yol gösterdi.Poh pohlama olayına gelince güzel işçilik her zamann ayakta alışkışlancağnı düşünüyorum.

Ban derken.? Burdasın ve yazabiliyorsun ne banı :)

Hangi anlaşmadan bahsediyorsunuz ? :)

Böyle bir firmayla kim görüşmüş kim anlaşma yapmış. Şartlar neymiş. :)

Kısaca, forumun kişilerin amaçlarına hizmet edecek şekilde kullanılmasını istemiyorum.

Burada çıkarı olan sen olmayabilirsin ama. Birilerinin çıkarı var ve birileri de bundan rahatsız oluyorsa, bunu yapmamak gerek.

Her gören, nemalanmak istiyor. Biz üye sıkılmasın diye banner almıyoruz. Reklam almıyoruz.

Üyeleri sıkmaya gerek yok.

Sizinle şahsen alakalı bir durum da yok.

Mevcut yapımız, duruşumuz ve kurallarımız var.

Örnek teşkil eden olayları engellemezsek önünü alamayız.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Barış Gökçe

Peki saygı duyuyorum sayın yönetici.Sorularına gelince inan uzatmak istmem.Ayrıca siz üyeliğimizi pasife geçirene kadar burdayız inşallah:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Peki saygı duyuyorum sayın yönetici.Sorularına gelince inan uzatmak istmem.Ayrıca siz üyeliğimizi pasife geçirene kadar burdayız inşallah:)

Amacımız kimseyi kayetmek değil. Bunu bilin yeter :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Kendin niye yapmadın hazır malzemeleri almışken? scholl pastaları farkını gösterirdi, koruma olarak collinite 915 vardi sanirim Goksel de. Onu kullanırdım ben olsam m26 yerine. 915 teki carnauba parlaklıkta güzel fark yapardı. Güle güle kullan ama bi sonraki uygulamayı senden bekliyorum ;)

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...