İçeriğe Yönlendir

Ateş Böceği Yanıyor :)

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Süper olmuş maşallah..

Teşşekkür ederim :)

Kardeşim araç çok güzel görünüyor.Bende aracımı yaptırdım 4 senedir forumu takip edyoruz bir paylaşım yaptık ban üstüne ban artı uyarı ve konumuz kaldırıldı apar topar.Benim hiçbir şekilde ne bir çıkar işlemim var nede başka bişey.Ayrıca gittiğimiz yer forumun anlaşmalı yeri.Bugun bu forumda insanlar bariz reklam koyuyor hiçbirşekilde bir müdahale olmuyor.Gökselin eline sağlık bize yol gösterdi.Poh pohlama olayına gelince güzel işçilik her zamann ayakta alışkışlancağnı düşünüyorum.

Teşekkür ederim :)

Vayyy vayyy vayyy harbiden yanmış Ozan kardeşim Hakan görmesin valla [emoji3] .Kocaman bir maşallah :nazar: Allah nazarlardan saklasın.

Sağol abim güzel yandı :) amin Allah hepsini nazarlardan korusun :)

Maşallah yeni gibi olmuş :nazar:

Sağol Ali abi :)

Kendin niye yapmadın hazır malzemeleri almışken? scholl pastaları farkını gösterirdi, koruma olarak collinite 915 vardi sanirim Goksel de. Onu kullanırdım ben olsam m26 yerine. 915 teki carnauba parlaklıkta güzel fark yapardı. Güle güle kullan ama bi sonraki uygulamayı senden bekliyorum ;)

Abi kendim yapmak için zaman ayarlamak çok zor oldu. Kaç hafta bagajda gezdi pastalar. Bir de iç temizlik için hiç yerim yok. Kuruması vs için. İşlem cebime uyunca hepsi bir arada çıksın dedim.

Korumayı onlar malum Meg in ürünleri kullanılıyor diye onu attı. Zaten onunla kalmayacağım. glaze + fusso düşünüyorum bunun etkisi geçince

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Çok güzel olmuş kardeşim yaaa.... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Benim de içime çok sindi abi :) çürük vişne rengiymiş meğer önceden :) taze vişne oldu :D
Yorum bağlantısı

Yok olmamış :) Boya falan solmuş 3-5 bin aşağı alırım elinde kalmasın

Aşındırdık boyayı haklısın [emoji14]
Yorum bağlantısı

Yani bi su tut geç olm neyine senin :D

Haklısın valla abi, biz ne anlarız cila boya bakım falan [emoji14] otomatik makinede yıkıcam bundan sonra [emoji14]
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Ozan ne zamandır istediğin uygulamayı tam kendin yapacakken direkten döndürüp bu şekilde hallettin :)

Ama nasıl olursa olsun ihtiyaçtı ve sonuç harika olmuş ..

Yapan arkadaşların eline sağlık ..

Bundan sonrası sende artık :)

Yorum bağlantısı

Ozan ne zamandır istediğin uygulamayı tam kendin yapacakken direkten döndürüp bu şekilde hallettin :)

Ama nasıl olursa olsun ihtiyaçtı ve sonuç harika olmuş ..

Yapan arkadaşların eline sağlık ..

Bundan sonrası sende artık :)

Aynen abi, olsun sonuç çiziksiz haresiz güzel bir yüzey oldu :) koruması bize kaldı artık kaliteli ürünler ile :)

Sağol abim beğenmene sevindim

Bu güzele ne denir ki şimdi maşallah. ..

Teşekkür ederim, hepimizin araçlara Maşallah :)
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Maşaallah kardeşim :nazar: , makine canlanmış. Darısı bizim paşanın başına :)

Yorum bağlantısı

Maaşallah :nazar: Renk yapılanları çok güzel göstermiş.

Teşekkürler Ayhan abi, aynen öyle :)

Maşaallah kardeşim :nazar: , makine canlanmış. Darısı bizim paşanın başına :)

Sağol abim :) inşallah paşa da inci gibi parlar :)
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Maşallah kardeşim tabiri caizse Cillop gibi olmuş  :good1:  güle güle kirlensin  :)

Yorum bağlantısı

Maşallah kardeşim tabiri caizse Cillop gibi olmuş :good1: güle güle kirlensin :)

Sağol Serhan abim, teşekkür ederim :)
Yorum bağlantısı

bcd7a66457d434260a064503f327b764.jpg

Güzel bir kare yakaladım bugün.

Dalgalan sen de şafaklar gibi, ey nazlı hilal!

Bu da dünkü yağmurdan boncuklar

ca422b69919c481ab9d450f1b6d9aa00.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...